Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
18. feb 2010

to fakt? ty si si ma takto vystriehla? no sranda, svet je fakt maly... no to su asi tie fotky zo sobotnajsej akcie, a Zuzka bola este krajsia ako ja... 😀 😀 😀 a casto sa teda stretavate?

lucialen
18. feb 2010

Dobre baby, som rada, ze som dnes s vami trochu popisala, idem spat, lebo rano vstvam o 6h na hokej 😵

janulka04
18. feb 2010

petka, drzim palce...tiez...
a mas teda pravdu, vsetky sme tu hviezdy 😉 😵

petafr
18. feb 2010

sisus neboj, to su obdobia, ja som niekedy tiez uplne paranoidna, ale ved to prejde neboj... a zase sa to potom vrati, to je normalka...
Luci, keby si vedela, stale nic, nas natahuju oboch, uz sme to aj zabalili, mne povedali, ze chcu este vidiet dalsich kandidatov a povedia mi buduci tyzden a mm povedali asi styrikrat za sebou, ze mu povedia o par dni a stale sa neozvali, tak sa na to vykaslal, to je jasne, ze z toho nic nebude...
cakam ako sa nam to vsetko vyvrbi...

petafr
18. feb 2010

diky janka, mas pravdu, tu hviezdime ako take polarky 😵

janulka04
18. feb 2010

dobru., lucka , ja idem aj ja...uz mam dost za dnes, cele dni len vyberat kocik...bleeeee 😝
majte sa krasne babulky a dobru noc 😵

miskahryzka8
18. feb 2010

Ahojte kocky 🙂 , no vidim, ze je to tu pekne rozbehnute, len potom vas nestiham docitavat 😝 😀

Ja prave cerstvo rozdychavam, dnes mi tak prvy krat doslo, aky pevny a vazny zavazok je babatko... Dosla po zumbe za mnou jedna moja zumbacka, robi pre farmateuticke spolocnosti s ponukou, ci nechcem ist v oktobri na mauricius - maju firemnu dovco-akciu, 3 turnusy, ze by som mohla ist aj an 3 tyzdne ak mozem zumbovat a marykayovat ako program pre nich, vsetko pletene a zaplaten... uf, uf. Ale robia to kazdorocne o rok by mali byt seychely, tak to by som uz mohla ist aspon na tyzden od rocneho babatka, alebo ho vezmem so sebou a bude 😵

idem citat 🙂

sisa2
18. feb 2010

peti - hej, z tej akcie. ste sa tusim zabavili 😀 my sme sa nevideli uz celu vecnost, hlavne, ze sme obe v centre. na obede sa dohadujeme uz aspon pol roka 😀 no sikovne sme obe, co uz s nami.
inak ak ju mas medzi priatelmi, tak na 2 fotkach som s nou este ako kinderko, par dni pred puknutim 😀

petafr
18. feb 2010

Miska, ja by som vzala babo, mm a sla by som... ani sekundu by som nezavahala...

Siska, uz som si ta kukla aj ja, a pozor, mas otvoreny profil, kazdy si ta moze citat a pozerat tvoje fotky, uprav si to. A inac, ked si uz tam, nekukla by si sa na moj? Neviem tiez, ci ho nemam pristupny, samej sa mi to neda kuknut...

sisa2
18. feb 2010

lucka & janka - dobru nocku babule! nas bol akurat hore, tak som bola za nim. kedy sa to nase dieta nauci spat??? 😖

petafr
18. feb 2010

baby, ja uz idem tiez do hajan, pekne snicky... a detom makovy odvar 😀 😀 😀

sisa2
18. feb 2010

peti to myslis vazne??? vsade mam nastavene, ze ma mozu vidiet len priatelia. to co je za haluz??? 😕
ja som sa na teba tiez dostala, aj k tvojim fotkam. akoze mam dost z celeho FB 😠

sisa2
18. feb 2010

miska - hned by som sla, bez zavahania. jaj, paradicka.

petafr
18. feb 2010

tak si to musim tiez nastavit... Siska, ohromna sranda, ja som tu fotku, kde si, dokonca aj okomentovala uz dobre davno... keby som vedela, ze si to ty, no som uplne mimo 😀 😀

sisa2
18. feb 2010

hehe, ze sefka 😀 😀 😀 tak som si ta pridala k priatelom 😉

petafr
18. feb 2010

siska, akurat mali tehotnu sefku vtedy... a prezyvali ju Heidi Klum, ktora bola vtedy tiez tehotna...

sisa2
18. feb 2010

jaaaaj 😀
no fakt som sa dnes dobre pobavila. idem uz tiez do postele, ak sa budem zmestit, krpec lezi krizom cez celu manzelsku + tam mame cely zverinec - 4 medvedov, tucniaka, krokodyla, krtka + pata a mata 😀 ale ked ho vidim, ako spi, tak ho taaaak milujem 😵

miskahryzka8
18. feb 2010

jaaaaj baby nestiham, este strasim na facebooku :D, nieco my uslo dnes 🙂 ?

peti, no tento oktober bude mat mimi necely mesiac, to este nie 😀 , ale o rok snad ano 🙂 , ke profili riesite, tiez na FB 🙂 ? Aham tak FB 🙂 , ale to si aj na fotkach musite zvlast nastavit, kto ich moze vidiet 😉 , ked robite album

inak ja som na FB pod miska hreska, ak by ste si ma chceli pridat, ja mam verejny profil 😅 , uz som inak na to mylsela, ci ste odtialto aj na FB 🙂

miskahryzka8
18. feb 2010

siska, tak ja mam v posteli plysoveho macka bariho, plysovy vankusik nema a velkeho kocurika - poloviciaka 😀

uz asi spite 🙂

brisilda
18. feb 2010

babulky nerieste uz kilecka lebo ja mam traumu 😠 😔 😢 ale nepomozem si 😀 ked mne tak chuti sladke 😀 🙄 nech to cetr vezme hned po porode planujem oprasit ten nas posilovaci stroj ktory je zapadnuty prachom moznoze maleho naucim prinom zaspavat 😀

tea333
19. feb 2010

Baby mate zakaz pisat tento vikend 😀 lebo stracam nit 🙂

Dnes je nas velky den, tak sa tesim, vsetko pobalene a prichystane, o par minut vyrazam pre svedkynu a ideme sa skraslovat 😵 😵 😵
a potom Dubnica, obliekanie, fotenie, posledne pripravy, obrad a hostina 🙂 Fakt je dobre ze sme si vybrali len rodinny okruh pozvanych, lebo to bude take domacke 😝 😉 aj ked budeme vsetci pekni 🙂
pocasie ma byt uprsane, ale nema mrznut takze ok, snad sa vsetci dostanu do dubnice v pohode, a my vecer do tatier do hotela..

napisem v nedelu, najneskor v pondelok, tak nie ze budete vela pisat a potom mi to zhrniete, lebo chcem vsetko vediet!! 🙂

majka1981
19. feb 2010

Dobre rano baby,
tak pridavam svoj uspesny graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2b2b99

Merala som si teplotu o 5:15, normal meriam o 6:00 tak zato nahava biely kruzok. Ale pre mna plati: som tehu.

Idem uz do roboty, v robote bohuzial nemozem sem nakuknut, tak Vam vsetkym zelam prekrasny dnik.
Najviac Tebe, tea. Vsetko naj naj...

Dakujem Vam ze ste mi odpovedali. Trosku ma to upokojilo ze aj Vas to bolelo sem tam na lavej a sem tam na pravej strane.

papa - vecer vas kuknem

petafr
19. feb 2010

Tei, tak si to uzite, a nech vam naprsi vela stastia!!! Prajem fakt krasny prenadherny den!
Maji! genialny grafik!!! tesim sa s tebou!

sisa2
19. feb 2010

tei uzite si dnesny den, aj ked je uprsany. hovori sa, ze vam prsi stastie 😵 nech vam to vyjde podla vasich predstav. teraz a hlavne potom cely zivot 😵 😵 😵

sisa2
19. feb 2010

majka pekny grafik 🙂

petafr
19. feb 2010

siska, kde si zohnala tie tricka, co ma maly? Ohromne, pre ostatne baby, na jednom, ze "Prichadza POHROMA" a na druhom "I listen to Led Zeppelin with daddy", sa mi to super paci...

sisa2
19. feb 2010

ahoj peti, kupovala som ich cez bess.sk . tu pohromu tam maju stale, aj v ruzovom pre dievcatka. zeppelin mi robili podla fotky (original je ale cierne body s bielymi pismenkami). len ked som davala naposledy robit (v novembri), povedali mi, ze uz na zakazku nerobia 😖

janulka04
19. feb 2010

ahojte, hviezdy... 😵

sisa2
19. feb 2010

ahoj jani 🙂 vyspinkana do ruzova? 😀

brisilda
19. feb 2010

ahojte takze tea dufam ze dnes vsetko dobre dopadne 😉 a v pondelok ti uz budeme blahozela ako mladej pani ......priezvisko nevieme 😉 😀 😀
maji pekny grafik ten pokles este nic nenaznacuje a ano si tehulka 😉 paci sa mi tvoj optimizmus len tak dalej 😎 drzim palce 😉
ahoj janka ja idem dnes na to cviocenie cize neze vs budem musiet dlho citat lebo moja pamat neni dobra a potom neviem co somm chcela napisat a hlavne komu ☹
inak skoda ze mi usli tie fotky aj ja som sa chcela pokochat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre