Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
29. aug 2009

ahojte baby ja zavaram mm isiel na Subaru zraz asi pojdem poobede aj ja ale tu v Za je otrasne pocasie 😠
dnesna teplota zasa 36.6 tak ja nechapem uz 3 den ta ista teplota nemam ten teplomer pokazeny? 😅

cheerlady
29. aug 2009

ahojte holky,ja som sa zobudila rano o siestej na strasny vietor a hrmenie a blesky - som sa musela ist vykopat z postele a zatvorit okno 😠 ale som rada,ze prsi,konecne zmena z tych horucav - aj ked len na chvilu 😖

fazulka1512
29. aug 2009

ahojte co ta tyka pocasia tak u nas krasne svieti slniecko, ale ako viem tak ten dazd dorazi aj tu
ja snes 22 dc, treba cakat do piatku

cheerlady
29. aug 2009

fazulka neboj,dojde aj k Vam ale az navecer hlasili. a zajtra ma byt este chladnejsie ale potom zase 28stupnov.
inak teraz ma napadlo,ze taketo pocasie sme mali na svadbe 😅 akurat,ze rano este ani mracika,na obed sa zacalo zatahovat a od druhej poobede lialo az do vecera ☹

fazulka1512
29. aug 2009

cherr sem tam pofukne taky chladny dazdivy vetrik ale obloha je jasna, bez mracika
mne na svadbu prsalo rano a potom bolo slnecno
cheer inac ako sa mas

brisilda
29. aug 2009

nadenka no ktoho vie asi ten teplomer ma zafixovanu stalu teplotu kiez by ti pred mrchou ukazoval tiez tu istu ale 37 -cku 😀 drzim palce 😉

nadenkaaa
29. aug 2009

bris ja sa skor bojim ze ovu uz bola a teraz sa mi drzia teploty akoze po ovulacii ☹

brisilda
29. aug 2009

nadi a preto treba sexovat kazdy 2 az 3 den a ovu ak nahodou bude tak nema sancu ujst 😉

brisilda
29. aug 2009

inak moze byt ze niektore zeny maju ovu pocas mrchy myslim vtedy ked im konci a maju ju slabulinku 😉 uz neviem kde som to citala ale citala 😉

nadenkaaa
29. aug 2009

no lenze my sme posledny tyzden a pol tomu fakt vela nedali kedze aj boli stresy kvoli robote aj sme malit´tichu domacnost tak asi tento mesiac z toho nic nebude ☹ 😔

brisilda
29. aug 2009

no tak to musite napravit 🙂 a zacat uz dnes ono clovek ked to najmenej caka vtedy to pride 😉 este neni nic stratene 😉

andzi
29. aug 2009

nadi, máš graf BT? Lebo ak nie, tak nevieš posúdiť, kedy si ovulovala. Ak sa ti teploty stále držia rovnako, je možné, že ide o anovulačný cyklus. Skús sa opýtať snažilek v téme grafy BT je tam veľa skúsených báb, ktoré toho vedia pomaly viac než lekár.

brisilda
29. aug 2009

juuuuuuuuuuj andzi nestras nam nadenku ☹ hadam sa nejedna o anovulak a ma iba zaseknuty teplomer na jej mieste by som ho odskusala ja mam doma 4 a kazdy mera inak mm synovi a mne rovnako 😀 😀 😀

andzi
29. aug 2009

bris - ja nadenku nestraším, ale ak ovulku nemala, tak jej nepomôže sa utešovať pokazeným teplomerom. Ja som tiež veľakrát nadávala na teplomer, teraz som si kúpila špeciálny na meranie BT, ktorý meria vo fahrenheitoch a aj predpovedá ovuláciu. Občasné a nesystematické meranie je zbytočné. Nadenka je však skúsená snažilka, tak viem, že ona vie, čo má robiť a podľa čoho zistí svoju ovulku.

juj, bris, ako ti je fajn, že máš v brušku fazuľku. Už si to aj s mm oslávila?

brisilda
29. aug 2009

andzi no jasne ze ano 😀 ale ako sa hovori stale pride starch najprv strach ci otehotnejem a teraz strach ci to donosim ☹ neskor strach ako ho budem vychovavat a tak dalej bude sa to vliect az do konca zivota 😉
inak to meranie je super niekde yje dobre viediet ak ma zena anovulak aspon sa s tym moze nieco robit a nemusi cakat rok 😒 drzim vam vsetkym palce aby teplota pred mrchou uz nikdy neklesala 😉

andzi
29. aug 2009

bris, a čo testík? Nerobila si ďalší? Už musíš mať riadne silné koľajnice.

tea333
29. aug 2009

Ahoj baby
ja som sa dnes zrazila s cheer v pezinku, aj som chvilu vahala ci je to ona,ale bola 🙂
moja ovu je stale nikde..a to uz je 11DC..vrrrrr
priatela vyhanam s kamaratmi prec, chce sa mi byt samej 😀

tea333
29. aug 2009

dufam ze uz takto nikoho nestretnem ako cheer, dnes som v takom stave ze sa mi samej na seba nedobre pozerat (ja to volam IST NA BEZDOMOVCA) ..stale sa dusim alergiou, chora som z toho a malo spim..a este som si toho vela dnes nekupila, len v GATE mali zlavy tak som si kupila nejake 2 tricka a celenky a aj mojmu nieco 😉

tea333
29. aug 2009

celkovo mam dnes naladu ze NEPOZERAJTE SA NA MNA..wah..to ta alergia a este to pocasie..

tea333
29. aug 2009

bris ked sa budes stale bat tak strach ti zbytocne zaberie pekne chvile.. 😉
zacni sa tesit (to je rozkaz 😀 )

tea333
29. aug 2009

nadenkaa tak sa porozpravajte aby bolo dalsi cyklus vsetko ok

nadenkaaa
29. aug 2009

baby pokial som zacala merat 26.8-co bol 11DC tak nemozem cakat zazraky 😉 asi to uz na nas vplyva ze to nejde tak ako by sme si predstavovali so snazenim 😔 ale este nebudem hadat flintu do zita budem poctivo merat,ak budem mat hôlien tak urobim pripadne aj ovu test a ak by sa nezadarilo tento mesiac tak aspon budem vediet keby mavam skutocne ovu 😎

tea333
29. aug 2009

nadenkaa uz aj ja sa zamyslam kedy mam tu ovu ☹

fazulka1512
29. aug 2009

ahojte, dopozerala som tisicrocnu vcelu-ten film je uzasny, korner a kvietik moji naj herci
citim sa priserne, vsetko ma tak boli ako keby som mala mrchu, ale to je asi tym ze mrcha je o 6 dni tu

nadenkaaa
29. aug 2009

inak tea predvcerom som dopozerala vsetky dosial vydene casti true blood a ten alex ten sved hra upira erica uplne fenomenalne 😵

brisilda
29. aug 2009

ahojte kocky tea ved ja sa tesim ked som doma 😀 😀 😀 strach mam s cestovania do toho spanielska ☹ ale hadam 3 tyzdne prezijem v pohode 😉 horsia bude cesta ☹
nadi ak si nesi ista ovulkou kup si aj ovu mikroskop 😉 ja ho mam a podla neho som mala ovu hnde po mrche co moze byt 🙂 lebo 15 mi ukazovalo zase papradie ale to len preto ze sa uz vajko uhniezdovalo 😀 a odkedy som sa testla tak papradie tam je stale cize asi tak funguje 😉 a to je odpoved na michellinu otazku ako vlasne funguje v tehotenstve 😀
andzi jasne ze som testovala a ciarocky su fakt krasne viditelne ale kedze som dnes len 30 DC tak este nesu ako ta kontrolna 🙂 ale silneje a poriadne z dna na den 🙂

sharmana
29. aug 2009

ahojte, no tak ako som pochopila, tak bris ty si tehulka? tak gratulujeeem.. 🙂 tak predsa a ani si neverila

nadenkaaa
29. aug 2009

bris takze ak som to spravne pochopila aj teraz ked si tehu tak ti to ukazuje papradie ako pri ovu? 😉

brisilda
29. aug 2009

ano nadi 🙂 presne tak ale moze byt ze iba na zacitku tehu 😉 neskor uz asi nebude neviem 😒

nadenkaaa
29. aug 2009

bris snaz sa mysliet pozitivne snad este nebudes mat nevolnosti a bude to v poho 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre