Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
11. aug 2009

lenushka.. a kedy si mala dostan ms?

malalady
11. aug 2009

pici aj ty si Zuzka ne? 😉

kkatkaa
11. aug 2009

ahojte kocky
bris pochvala ze si ranne vtaca 😉
malalady super krasa len nezabudni na virusiky 😉
to nestastie je hrozna tragedia ☹ 😢 😢
zuzanky tiez prajem vsetko naj k meninkam 🙂 nech sa vam hlavne jedno zadari 😉
minka ved ked sa ti dvakrat do svadby nechce ja by som radsej pockala az na tu v kostole a poriadne si ju potom uzila uz aj s babatkom a nie tehotna 😉

minka21
11. aug 2009

malalady a teraz som nasla aj taky cervenkasty vytok,ako ked mi vzdy mrcha zacina:(

a baby dik za rady🙂 uz som sa o tom bavila aj s mamcou a ta povedala ze pockame na babatko,ze naco dva krat,a chce v kostole hlavne,este s tym mojim musime sa dohodnut

kkatkaa
11. aug 2009

lenushka to je moooooooooooooo super sprava takto po ranu 😉 gratulujem

kkatkaa
11. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej malalady si ma predbehla s tymi virusiky takze moooooooooooooooooc diky ze na nas myslis a ze sa podelis 😀

malalady
11. aug 2009

minka21 hovorím ti že mrška ti može prísť,ale len taká čo ti bude trvat 3dni.. a aj to maš medzi tými tromi dnami také prestavky,že raz máš a raz nemáš.. ja som to mala tiež.. 😉 robkala si si testik ešte? či sú tam ?? 😀 😀 😀

brisilda
11. aug 2009

malalady ja nemam nove nic :( jedine mam asi OVU no teda OCU 😀 ale ta sa hlasi az po 10 hodine cize teraz nemam ziadne bolesti 😀 inak toho mesiaca mi to je jedno ako to dopadne kedze v sept. sa ide na dofcu ale budem sklamana 😢 to viem uz teraz s tej mrsky 😉

malalady
11. aug 2009

kkatakaa.. na vás a nemysliet? blážniš 😀 😀 😀

brisilda
11. aug 2009

inak malalady ako si dopadla na sone???mame aj foto?

lenushka
11. aug 2009

malalady, dnes mala dojst, ale este tu nie je a snad ani nepride, mrcha jedna mrchovska😀

Aj ja prajem vsekym Zuzkam vsetko najlepsie a hlavne splnene sny🙂 babätkovske 🙂

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mimka, je mi to luto...

monikapd1
11. aug 2009

malalady mna bolia prsia, ale tie ma bolievaju aj pred mrchou, ale tu mam az o 11 dni a vcera po kave ma prestali boliet potom navecer zas zacali, rano zas prestali a teraz trosilinku bolia, ale v podbrusku mam take talky stale 😖

malalady
11. aug 2009

brisilda.. neni foto bo tam ešte nič nevidno.. a ešte si lekár pytal za opakované vyšetrenie 5€ 😠 som kukala ako puk čo to je 😖 😕

brisilda
11. aug 2009

do prcic aj ja chcem mat na testiku // 😢 😢 😢 ale bojim sa testovat 😉 myslim toho 20 by som aj testla no neviem ☹ skoda, ze chcenie nestaci

lucialen
11. aug 2009

Monika, ty sa mi zdas pozitivna 😀

brisilda
11. aug 2009

malalady ja aj 10 € dam ked budem tehu len az mam foto od zaciatku 😀 😀 😀 a na 4 D ultrazvuk by som sla aj keby neviem co bolo a to nielen pre foto a video ale hlavne preto, ze tam vysetria vnutorne organy dietatka 😉

malalady
11. aug 2009

lenushka tak počkaj ešte týžden.. 😉 a utekaj ku gyn. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monikapd1 😉 hm,hm.. 😀 zdáš sa ako tehulka 😀

lucialen
11. aug 2009

Minka, hadam to je ok, ale ja by som asi nabehla k doktorovi, len tak pre istotu a vsetko mu porozpravala 😉

malalady
11. aug 2009

bris no to pojdem aj ja na 4D 😀 😀 😀 😀 to si nenehám ujst xii.. 😀 😀 😀 juj na to sa velmi teším och joj 😀 😀 😀 😀 ale to ne za foto pýtal.. to len za opakovane vyšetrenie bez foto nič len za to,že mi potvrdil tehu.. a pritom mi on kázal druhy krat prist svinucha.. chcel zarobit 😔

monikapd1
11. aug 2009

lucka, ja neviem, nie som si ista ☹

brisilda
11. aug 2009

monika tiez to vidim pozitivne aj mna bolievaju prsia pred mrchou ale iba tyzden pred cize 11 dni je dost skus sa bud. tyzden testnut 😉

minka21
11. aug 2009

hej,boli tam dve // a silne,tak to si ma malalady potesila🙂) tak uz som kludna🙂takze si v 4-5tt a este nic nevidno?ani malu bodku??? a co to je to opakovane?ze vzdy ked tam prides das 5 eciek??

monikapd1 super znamenia🙂a vidno ti aj zilky? mne sa poriadne zvacsili prsia,a boliaaaaaaaaaa,

michelle
11. aug 2009

Ahojte dievcata,
gratulujem vsetkym novym tehulkam a vsetko najlepsie Zuzkam 🙂

malalady
11. aug 2009

lucialen.. ja som bola na sone po tej čudnej mrche a nepotvrdil mi tehu.. ešte tam nič nevidel.. ak tak minka dostane tu očistu 😀 tak len koli tomu,že otehotnela tesne pred ms.. 😉

lucialen
11. aug 2009

Aj u vas je take krasne pocasie? 😝 Asi presedim na konikovi cely den 🙂

brisilda
11. aug 2009

no co uz malalady asi maju taxu, ze moze ta vysetrit len raz do mesiaca a kedze to bolo castejsie tak si dal za to zaplatit akosi sa mi to nezda

malalady
11. aug 2009

minkaaaaaaaaa tak ty čo robíííš však si jasná tehulka.. aj mne sa zvačšili prsia naskočila žilka hned od začiatku oplodnenia 😀 a prsia bolia ako šlak.. sa nestraššššššššššššššššššššššššššššššš 😀 😀 😀 😀 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
11. aug 2009

lucka ano krasne pocasie od polnoci nam tu prsiiiii 😉

michelle
11. aug 2009

malalady a minka, vy ste si robili prvy test rusim nejako dost skoro, co si pamatam... alebo sa mylim? po akom case najskor vam ukazalo nejaku (aj ked tzv. duchovu) ciarku?

minka21
11. aug 2009

pre ms som nemohla,lebo sme sa potom uz moc nesnazili🙂 snazilil sme sa v kuse ked mi skoncila🙂 uvidime,dam tomu do piatka cas,lebo dr tam bude az v piatok,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre