Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
10. dec 2009

No kocur hned zmatkoval a chcel ist pod perinu a pes len pozrel tymi ocami, akoze nech to uz prestane aby mohla dalej spat 😀 Inak som v noci 3x vstavala koli to blbemu radiatoru, som myslela ze vybuchne 😠

groka
10. dec 2009

miska aka kombinacia 😀
ako u mna rybicky v oleji s mandarinkami volakedy 😀
janul ake finish?vodicak?23.12

janulka04
10. dec 2009

😵 nooo, groka....zaujimava si...to uz tu bolo 😉

brisilda
10. dec 2009

groka si normalna mne minule smrdeli parky 😀 no bola som hladna tak som ich 20 min. varila a pritom boli cerstvo kupene 😀

groka
10. dec 2009

janul a kto to?
fuj ale ja nechapem,ved my vnutry nefajcime a toto je nieco ako ked hori popol alebo ja neviem

groka
10. dec 2009

no viete baby,ale ja som len 6dpo takze to neni ono,co si myslim,ale tak psycho ciste

janulka04
10. dec 2009

tak to mas darcek pod stromcek, groka?
luciii 😀 😀 tak ale ty mas psa aspon velkeho, co ja s tou mojou vreckovou civavou?

brisilda
10. dec 2009

ty robis vodicak den pred vianocami? no to budu potom policajti stedry 😀

lucialen
10. dec 2009

Groka ja ked som bola tehu, tak som citila cigarety aj z piatakov v skole, hned som vedela, komu doma fajcia rodicia. A to ani nehovorim, ako ma pri jednej ziacke par krat natiahlo 😝

groka
10. dec 2009

bris no uvidime

lucka ale niekdy som toto necitila a ozaj vsetko nase pradlo samy lenor 😕

janulka04
10. dec 2009

mojim zase zakazat televizor je akoze osobak jednym uchom a rychlik druhym....oni telku ani DVD nejako nemusia 😀
skusim hodit do albumu fotku tej nasej bestie, ale len na chvilu, lebo aj tak mi ju admini zmazu 🙄

brisilda
10. dec 2009

kocky pachy mi nespominajte mna dodnes napne ak citim avivaz co sme pouzivali na dovolenke ☹ a more a palmy nemozem ani vidiet lebo letim na wc

groka
10. dec 2009

ja som este bola vo vani,vlasy mi vonaju pantene,nozky a telo AB gelom tak co som cvoky? 😀

lucialen
10. dec 2009

Jani, no ona je velka ale ona ani nehryzie, len oblizuje 😀 Ona proste oblizuje vsetkych, nas, rodinu aj cudzich 😀 A tento hlupi kocur tu na mne lezi a uz 15 minut sa snazi vycucat mlieko z mojho zupana 😀 Uchyl maly 😀

lucialen
10. dec 2009

Jani hod 🙂 Moji uz spolu lezia, maly sa uz asi najedol 😀

groka
10. dec 2009

ja si pamatam ze som bola tehu uz,ale len test som si bola kupit a v lekarni mi smrdel ten lekarnicky pach,tak tam ma vystrelo,hned voda,som sa zosuvorila na zem 😀 ostalo mi len strasne teplo a bum,rana ako z dela musela byt,ale hned ma prebrali

groka
10. dec 2009

ale kozy ma bolia zdatne,uz sa neviem dockat a este 8 dni 🙄

groka
10. dec 2009

janul ja som uz kukla je to podarene,jaky havko,len to zmaz,lebo tie cigy 😀 bude pruser za to

groka
10. dec 2009

nikto nepisete?

brisilda
10. dec 2009

jeeej jani tak teda aj ja idem hodit foto nasej slecinky 😀

lucialen
10. dec 2009

Jani bohovsky je 😵 hlavne v tej bundicke 😀 😀

janulka04
10. dec 2009

oki, mazem 😉

groka
10. dec 2009

baby idem ja do spalne tak to dufam citit nebudem idem trosku testovat zajtra budem nafukovat babu,davat umele dychanie,boze to bude trapas,mam na to nervy,neviem preco to vyzaduju

lucialen
10. dec 2009

Inak keby tam niesu tie cigarety, tak si myslim, ze aky velky 😀

groka
10. dec 2009

dobru noc

lucialen
10. dec 2009

Groka, to ja som nejake umele dychanie nedavala 😒 Ani nijaku prvu pomoc nas neucili 😒

brisilda
10. dec 2009

groka tak hadam uz zajtra tie pachy citit nebudes 😀

lucialen
10. dec 2009

Bris pekna slecinka 🙂

janulka04
10. dec 2009

luci...hej, straaasny strazca...kto by sa uz len tohto bal... 😀
a navyse, akoze nechcem byt humusacka, ale on je strasny sexualny maniak, preto sme mu dali aj ten napis na bundu, lebo on napada vsetko, co zije...chce zi zakropackovat...minule aj macku obtazoval..a ked nemoze on, tak podrzi inemu psovi 😀 😀 ..je to taky nas humusak 😀
bris, kraaaasny...co mate maltezacika?
groka, papaaaa

janulka04
10. dec 2009

nam to len ukazali, vybrali jednu dobrovolnicku, taku aktivnu splhanu, co sa vsade drala prva a bolo, groka...tak len pekne dychaj...fuuuj, ja to tiez neznasam...aj tie akcie s maskami na zakladnej,mne to vzdy tak smrdelo.. 😝 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre