Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
28. jan 2010

bris ja dufam ze najdem nieco podobne,ale lacnejsie 🙂
podla mna je to sikovne v tom, ze to babatko drzi v dobrej polohe,..

janulka04
28. jan 2010

a bris, ako tvoja koza? Ja som po celych rukach vyhadzana....take cervene flaky ako lisaj...tak rozmyslam, co s tym...svrbi to na hovado...

tea333
28. jan 2010

dzou mam knizku 🙂

dzou
28. jan 2010

jeee tak gratulujem 😉 a teda uz 10tt vau... neskutocne to leti .. len nam snazilkam sa to vlecie furt 😀

janulka04
28. jan 2010

a inac, moje male boli strasne nervozne, ked neboli v perinke...
mne zostali 2 obycajne a2 z krstu po malych, takze ja som chcela aj zavinovacku, alöe kaslem na nu....podla mna 4ks stacia 😀

tea333
28. jan 2010

janul myslim ze baby to riesia spacimi vakmi, lebo v perinke deti cestuju po postielke, a vo vaku sa az tak nenamrvia

janulka04
28. jan 2010

a toto sme dali nasemu malemu objednat dnes...a este jedno potom dokupime, ked budeme 100%-ne vediet, co cakame
kuknite celu stranku...su to tie bociany, ale oranzove
http://cgi.ebay.de/13-tlg-Bettwaesche-Set-TOP-D...

janulka04
28. jan 2010

tei, ja neviem, mne to spacie vaky nevyriesili....ale kazde dieta je ine...moje male, ked neboli zasnurovane, boli take mrzute, stale sa mrvili....tak uvidime, co povie nase tretie 😉

tea333
28. jan 2010

janulka tie bocianiky su pekne 🙂

janulka04
28. jan 2010

dakujem, mam aj cervene navlecky aj modre a ruzove po malych, tak sme hladali nieco ine...a padlo nam do oka 😉

janulka04
28. jan 2010

a este vam musim ukazat, ake kabelky na desiatu budu mat nase male...
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.sc....

dzou
28. jan 2010

jeeeeeeee tie tasky su krasne 😵

tea333
28. jan 2010

janul preto som uvazovala nad takym nejakym hniezdom..aby nebolo tolko mrvenia 🙂

janulka04
28. jan 2010

no ved uvidime, tei....aki vymyselnici sa nam narodia.. 😵

janulka04
28. jan 2010

dakujem, dzou 😉
na inac, baby, ja ma strasnu chut na mak, tak zajtra budu sulance s makom....
a dns nam napadlo cez 35cm snehu...tak ma to smykalo autom, normalne som mala polky stiahnute.... 😒
cesty boli sice v pohode, ale ja som potrebovala do takej dedinky skocit a to sa ide cez serpentiny dolu kopcom lesom a zraz z boku...fuuuj, esteze som uz doma 😝

brisilda
28. jan 2010

janka moja koza je uz OK 😀 som stastna lebo uz mozem pouzivat aj deodorant a vies co mi pomohlo? sudocrem 😀 😀 😀 na imazol co mi predpisala kozna sa mozem vykaslal lebo to bolo o nicom ☹
inak janka budem uprimna mne sa skor pacia ty macikovia 😀 ty bociani mi nejako nesedia no ja mam iny vkus sorry 😖 moj nazor a tie tasky pre slecny su krasne nadherne 🙂 waaaw aj aj taku chcem 😀 😀 😀 paradnice male 😉
dzou do slaka s tou teplotou !!!musela si zle merat
tea doteraz take vymozenosti neboli a bolo to Ok ak dieta bude na vodorovnej podlozke tak tiez ma idealnu polohu 😀 ta podlozka co si pozerala je podla mna iba reklama ved ked polozis dieta na velky vankus mas to iste 😀 dieta sa citi bezpecne 😉 alebo ho zababusis do zavinovacky a hned ma pocit bezpecia

brisilda
28. jan 2010

janka u nas kopec sneho no na moje prekvapenia ma nekrutilo po ceste cize som jazdila v pohode ale auto predomnou skoro len len ze nenarazilo do zvodidiel .No a manzel mi voal ci sme OK ci sa dobre jazdilo a tak dalej a on sam tukol do jednej kocky 😀 nastastie iba tukol jej skoda je 30 € manzel musi do servisu esteze to bolo sluzobne auto a nic sa nestalo

janulka04
28. jan 2010

no, bris....tak to ti zavidim...vidis, slahnem na to sudocrem...imazol mam a ani som neskusila.... 😝
a hej, mackovia s krajsi...ale mackove uz mame 😵 ...ja som muza lamala na tie pasiky, ale zase si vydupal svoje 🙄

dzou
28. jan 2010

no ja som merala 2x za sebou raz 36.8 a potom 36.9... no ma sa brat do uvahy vzdy prva namerana... no cas. rozdiel medzi meranim som mala asi 10s 😀
ale je to tak mrcha pride zajtra uz neverim ze som tehu 😉

dzou
28. jan 2010

no konecne si aj vy uzivate sneh a soferovanie 😀

lucialen
28. jan 2010

Mne sa zda, ze raz tu Nadenka opisovala ako urobit hniezdo, ale neviem, ci take iste ako toto, ale nepochopila som to 😀

brisilda
28. jan 2010

jani mne sa teraz paci to hniezdo co mam ja 😀 😀 😀 a ten baldachyn no hotove kralovstvo 😀 inak pekny kociarik to ste kupili novy ci z druhej ruky?
dzou tak ked pride mrcha prefliaskaj ju nech nabuduce uz nepride 😉

janulka04
28. jan 2010

no...pekne....bris, tak hlavne, ze sa nikomu nic nestalo...
tiez mate ten pocit, ze je ta zima nekonecna? Ja uz sa nezmestim do svojej minulorocnej bundy zimnej, tak nosim tu, co som mala, ked som bola XXL 😀. Esteze je uplne nova....uz nech je leto, lebo toto obliekanie a vo vsetkom som jak sud.... ☹

brisilda
28. jan 2010

janka ja vetrovku uz nezapnem ☹ a aj by som kupila novu no smejda nechcem a dat za druhu 100€ je vela nakolko po porode mi bude velka co s nou potom spravim???? takze chodim rozopnuta ☹ a ked sa naobliekam tak ju ani neobleciem 😀 takze manzel povedal ze mam nosit jeho ale problem je v tom ze mohe ruky sa v jeho bunde tratia 😀 😀 😀 siu o 15 cm dlhsie ako moje 🙂

lucialen
28. jan 2010

Jani, minule tu pisala cheer, ze nieco je zle s tymi kocikmi co mate vybraty, len si nepamatam co 😒 Nejake chybne ci co

janulka04
28. jan 2010

luci, to bolo to hniezdo na polohovanie babatka 😉
bris....ved vravim, ze to este isti to, ze ideme kupovat este jednu supravu, ale az budem vediet na stopercent, co cakame 😀
kocik bude novy...a este neni doma...to len ako vyzera, objedname ho az v polke marca 😉
a dzou...ta mrcha asi caka na jar.... 😉

brisilda
28. jan 2010

dzou ja sa na soferovanie nestazujem svoje auto poznam a viem co od neho mozem ocakavat 😉 inak vela robia pneumatiky 😉

dzou
28. jan 2010

ja uz mam nove tak sa tiez uz nestazujem 😉

janulka04
28. jan 2010

neviem, som v kontakte s babami, co ho maju 😕 ...je tu aj forum o nich a zatial nic negativne....je to urcite Bexa B3, lucka?
bris, rozopnuta som tiez chodila, ale bolo mi zima, lebo cez den -10...nic na mna....ja mam radsej teploty +27 a vyssie 😀

brisilda
28. jan 2010

jani ja chodim autom cize zatial mi to neprekaza 😉 ale rano je chladno brrrrrrrrr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre