Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
31. aug 2009

no tak idem pre istotu aj do sprchy ak nahodou ho bude niekto zastupovat ak pridem napisem vam ako to prebiehalo 😒 dufam, ze povie ze krcok je zatvoreny testik tmavne mrcha tu neni skusala som uz 4 druhy testov cize asi neklamu

cheerlady
31. aug 2009

bris a tu dofcu mate cez cestovku? 😕
malalady coooo? to si ta ani neviem predstavit 😅

nadenkaaa
31. aug 2009

bris ale to sitie cerklage sa robi az neskor a u zien ktore rodili je ten krcok iny trosku presda len ked uz rodili musi byt iny tak nestresuj a upokoj sa mas krasne // v brusku rastie mala princezna vsetko je v poriadku

brisilda
31. aug 2009

cherlady nie neni to cez cetovku je to cez spolocnost infinity
nadi tiez som citala ze sa to robi az nesskor cca 12 az 14 tyzden 😒 inak to sa robi pon narkozou ???lebo ako?ja sa len upokojujem ako pisala jedna mamina ze tiez jeden doki povedal, ze je otvorena a druhy ze zvonku je otvorena ale z vnutra je uplne zavreta tak hadam aj v mojom pripade to tak bude

nadenkaaa
31. aug 2009

myslim ze ti to lokalne umrtvia ale neviem to presne zistim 😉

brisilda
31. aug 2009

ok nadi mozes lebo ja sa uz tak bojim ze idem hned k dokimu a dam si prednostne hoci aj u ineho a basta 😒 nevyhoda je ze mam tu aj maleho 😠

brisilda
31. aug 2009

do prcic aj s krckom pri prvom som ani nevedela co to je a bolo mi dobre 😀

nadenkaaa
31. aug 2009

bris precitaj si toto:http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=579
obavam sa ze to robia v narkoze

nadenkaaa
31. aug 2009

ale bris predovsetkym nestresuj tebe sa moze zdat otvorenya ked to skontroluje lekar ktory ma na to pristroje -techniku a ten ti povie ze tvoje obavy neboli opodstatnene lebo je vsetko ok tak sa dufam uspokojis ja by somuz na tvojom mieste ani krcok nekontrolovala lebo zbytocne sito ta mozes podrazdit 😔

cheerlady
31. aug 2009

baby teraz ked vas citam,ma napadlo,ze ja som si vlastne krcok ani nekontrolovala - ci je zatvoreny alebo otvoreny 😲

nadenkaaa
31. aug 2009

cherlady to je podla mna najlepsi pristup lebo cim viac sa kontrolujes tym viac veci sa ti na sebe nemusi zdat a to je podla mna zy pristup lebo potom si v strese a to nerobi dobre babetku okrem toho si bola u lekara a ten ta pozrel a ak povedal ze je vsetko ok preco si prirabat starosti?? 😔

michelle
31. aug 2009

dobre ranko babule, co novuo?
bris, ako znasas tehu? uz an sebe pocitujes nejake zmeny? 🙂

nadenkaaa
31. aug 2009

ahoj michele bris stresuje 😖

nadenkaaa
31. aug 2009

inak na predoslej strane mam graf kuki co si o nom myslis michele? 😉

michelle
31. aug 2009

fuu nadi myslim si, ze si vcera mala ovu 😵 ..za par dni ti to asi aj graf potvrdi 😉 snazili ste sa?

andzi
31. aug 2009

ahojte, ja mám dnes dovolenku, tak mám chvíľu čas

nadi, ovu test si nerobila?

nadenkaaa
31. aug 2009

aj vcera aj dnes 😉 😉

andzi
31. aug 2009

a bol +?

nadenkaaa
31. aug 2009

nerobila lebo ich nemam 😉 chcem si dnes ist kupit flusatko 😵 to je lepsie a vyde ma vk onecnom dosledku lacnejsie ako ovu testy

michelle
31. aug 2009

a tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342 ...mna caka ovu asi zajtra.. sak aj mam bolia ovaria jak svina 😠 ☹ 😖
bris, co stresujes? ..idem citat co ste popisali..

andzi
31. aug 2009

nadi, ja flusatko mám a sú to vyhodené peniaze

andzi
31. aug 2009

michelle: mala si pozitívny ovu test včera? Ako si merala? Prúžkom? Mala si dve rovnako silné čiarky? Ak he, tak potom ovulku máš asi dnes, najneskôr dnes v noci, tak snažilkujte.

nadenkaaa
31. aug 2009

no pokial to to potvrdilo aj flusatko 😉 tusim je fakt lepsie este si aj merat tu teplotu aspon clovek vie kedy ma ovu 🙂

michelle
31. aug 2009

nadi, inac andzi ma celkom pravdu... zatial co flusatko mi ukazuje plodne dni uz davnejsie, jednorazove ovu testy ukazuju presnejsie... predvcerom slabulinka ciarka, vcera podstatne silnejsia a dnes ocakavam rovnocennu s testovacou... odporucam radsej tie. ja mam tie woman secret "right time", je to 5ks v baleni a stoji rovnako ako rapid 1ks...

michelle
31. aug 2009

andzi mam to v tom grafe - naspodu su vysledky ovu testov (OPK) aj flusatka (fern)... dnes asi budu rovnocenne, otestujem o 2 hodky a dam vediet..

janulka04
31. aug 2009

dobre ano, babeny...co nove cez vikend?

andzi
31. aug 2009

ja sa pýtam preto, lebo ak nie sú dve rovnako silné //, tak by som do grafu nedala OPK + (môj názor)

dzou
31. aug 2009

bris tak dnesny report: 31DC al teplota trochu klesla 😒 na 36.9 tak neviem, ale mrcha zatial stale nikde tak som este netstla lebo este vcera som si povedala ze testnem ak bude 37.0 a vyssie nebola tak uvidim ci dnes nepride najdlhsi cyklus mam 32DC takze podla teploty testnem zajtra alebo pozajtra hlavne aj kvoli tomu to chcem odlozit ze so asi mala tu ovulku posunutu... a co ty? si sla k dokymu? dufam, ze je vsetko ok ciarka je krasna

andzi
31. aug 2009

michelle, ja mám ovu testy z ebay, práve dnes mi prišli 20 testov za cenu 10 tu nás

nadenkaaa
31. aug 2009

ok ved uvidim ako pochodim v lekvarni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre