Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
25. aug 2009

teraz mi napada, pri malych som to tiez takto prezivala, ze: jupi, som!!! a potom slzy, ze nie....a tak to bolo cely rok a potom ma v raci povysili..a ja ze kaslem na to teraz, dari sa mi po inej stranke...a sup!!! bola som v tom do troch mesiacov.... 😅

janulka04
25. aug 2009

katy...tiez myslim, ze to bude iba alergia, ak ti aj kozny povedal, ze to na pasovy opar nevyzera....a ako bude s malym dalej? nejake vysetrenia? Liecba? Chudatko, isto aj jemu je to neprijemne....

brisilda
25. aug 2009

katka ja by som verila koznemu ma s tym lepsiu skusenost ako pediater 😒 hadam vam dal iba fenistil a daku masticku a zapar dni to zmizne 😉

michelle
25. aug 2009

bris, ja som nemyslela smiech skodoradostny, ale taky... pobaveny... je to mile 🙂 mas pocit, ze ta boli slepak?
janulka 🙂
...uvazujem, ze si domov kupim beziaci pas... sice chodim behavat von, ale toto je pohodlnejsie a ked je zle pocko, aspon nebudem mat vyhovorky preco neist 😀

brisilda
25. aug 2009

michel ano mam pocit a viem, ze sa nerehlis a nepraskas od smiechu 😀 😀 😀 Inak mna stale cosi boli aj creva ☹ no to mam s toho ze len zeriem 😀 a prd robim treba tomu pohyb 😎

michelle
25. aug 2009

bris a pijes dost vody? niekedy nedostatocny pitny rezim (aj pohyb) sposobuje problemy s travenim, plynatost a kdekadeco...

brisilda
25. aug 2009

no tak vies, ze vela tej vody nenapijem 😀 ja odkedy mam maleho tak mi stale cosi je mam to uz vsugerovane po psych. stranke ☹ odkedy som bola pod narkozou sa vsetkeho bojim 😠 a vela robia aj kadejake clanky o chorobach 😀 manzel mi zakal kupit aj zdravovedu lebo vraj budem mat vsetke ochorenia co tam su a on sa zblazni 🙄

brisilda
25. aug 2009

fiiiha zmenili sme temu 😀 dajme nieco veselejsie 😉

katy1979
25. aug 2009

baby tak toto alergia urcite nebude:
http://picasaweb.google.sk/kksebastianko1/Sonne...

dal mu na to nejaku zltu masticku na dezinfekciu. takze uvidime. ja neverim ani koziarom lebo to su takí co nic nevedia a iba skusaju maste ktore zaberu.

michelle
25. aug 2009

katy uff, to nevyzera pekne... snad sa z toho rychlo dostane..

brisilda
25. aug 2009

katy maly je nadherny 😉 no ale ta rucka ☹ hm.... veru alergia to nebude 😒 moj maly to este nemal takze ti neviem poradit musis porozmyslat kedy sa mu to zacalo robit a s coho to moze mat 😖 popripade s nim chod k nejakemu odbornikovi

katy1979
25. aug 2009

bris no vsak v piatok mal iba styri vyrazky a do pondelka vzniklo toto 😒 uz som to poslala aj svojej tete ta ma za kamosku nejaku super pediatricku a rozmyslala som ze este pohladam nejakeho kozneho a skusim ist tam. aj zaplatim mne to je jedno len ja som strachopud a vidim vsetko cierne. co ked sa mu to rozleze a nic nezaberie.

nadenkaaa
25. aug 2009

ahojte babulky co to citam bris?slepak ked boli tak zacina boliet v hornom kvadrante brucha ako mas hrudnu kost a od nej sa oddeluju rebra-v tej jamke 😉 😉 katy vyzera to na herpes 😖 mal to ja moj muz aj moja mama tak viem ako to vyzera ma to iba na ruke? 😖

brisilda
25. aug 2009

katy ak nahodou sa mu to bude zhorsovat chod na pohotovost meraj mu aj teplotu ja osobne by som dala aj fenistil 😒 hadam to nebude nic vazne ja som tiez strachoput cize viem ako sa citis no si v BA tak tam mate odbornikov dobrych 😉 daj tomu tyzden dva a nebude tam mat nic 😉

nadenkaaa
25. aug 2009

a este ono to strasne boli tie vyrazky a mal by dostat aj anivirotika a aj bkomplex k tomu co dosta od lekarky kati?

nadenkaaa
25. aug 2009

baby taka otazka mimo ako odstranim zuvacku s latkoveho prehozu vez toho aby som to poskodila tu latku? 😔

brisilda
25. aug 2009

nadenka tak o tom som este nepocula ved tam ma boli zaludok 😀 ne slepak 😖 a co nic mi neni a basta budem zit sto rokov 😉 skusala som aj jednu radu co pisala jedna kocka ze treba skocit zo stolicky a ked pichne je to slepak no ja som neskakala zo stolicka iba tak na zemi a nic mi neni teda nic nepycha 😉 tfuj tfuj 😉
katy tak ak to bude herpes tak sa informuj na to co by bolo v pripade, ze si tehotna 😒 moja teta to mala tiez no nevidela som to mala to na bruchu ☹ a vraj sa to na deti neprenasa to jedine ma vtedy zaujimalo kedze drobec bol s nou v kontakte

katy1979
25. aug 2009

nadenka akurat nejaku zltu mast na dezinfekciu ja som rozmyslala ze pre istotu kupim aj herpesin vsak snad by mu to neublizilo. vsak prave ze tie vyrazky sa zhoduju s herpesom ale lekar to vylucil vzhladom na jeho vek a ze nemal ovcie kiahne.

nadenka no dat do mrazaka ak ho tam vobec zmestis a potom skusit zoskrabnut nozom.

brisilda
25. aug 2009

nadenka jedine dat zamrazit nemusis to pchad do mrazaka staci vybrat nieco mrazene a prilozit na zuvku potom ak stvrdne to das lepsie dole

katy1979
25. aug 2009

bris pasovy opar teda herpes prenosny je a je to prave infekcne z tých pluzgierikov ked praskaju a vyteka z toho vodicka. na niektorých strankach uvadzaju ze nie je riziko pre plod, inde pisu ze sposobuje potraty, razstepy chrbice, slepotu, demenciu, urcitý druh leukemie tak si vyber.

bris ze skakat 😅 to som veru este nepocula.

katy1979
25. aug 2009

bris vidis to ma nenapadlo. nadenka vytiahne flakotu masa z mrazaku a supne na prehoz. asi je jedno ci kuracie alebo hovadzie 😅

brisilda
25. aug 2009

katy ved uvidis ak sa to zlepsi je dobre ak nie chod na pohotovost teta uzivala aj nejake lieky nelen masticku
a s herpesinom by som to nemiesala ☹ pri kontakte s tou druhou mastickou moze vzniknut reakcia a mozes mu tym viac uskodit ako pomoct 😒

brisilda
25. aug 2009

veru katy a ked masko rozmrzne bude varit veceru 😀 😀

michelle
25. aug 2009

nadenka nasla som toto:
Žuvačka - zmrazte ju mraziacim sprejom alebo látku dajte do mrazničky a potom žuvačku odtrhnite. Miesto napustite technickým benzínom a vydrhnite.
alebo toto:
Žuvačku z bielizne odstránime tak, že ju potrieme kúskom ľadu, mala by stuhnúť a odlepiť sa, menší kúsok bielizne môžeme dať do mrazničky. Eventuálne škvrnu očistíme acetónom.

lucialen
25. aug 2009

Bris kamoska mojej kamoski bola 4 mesice tehotna (len o tom nevedela), operovali ju na slepak a este aj v anestezii bola a mala uz ma 4 roky a je zdrava 🙂 Nechapem, ako na to doktori neprisli, ale ona prve tri mesiace hrozne schudla 😉

katy1979
25. aug 2009

aspon by mal manzel teplu veceru 😀
tak co nadenka co bude na veceru kuriatko ci gulasik?

bris asi to tak urobim ak neuvidim zeby sa to zlepsovalo tak zbehnem na konci týždna ci cez vikend k dokimu, tento ma objednal na kontrolu za týžden.

nadenkaaa
25. aug 2009

brisilda to pisu o slepaku mudre knihy z chirurgie to nebolo z mojej hlavy 😉 😀 katy a ma to iba na rucicke? no tak to neviem ale nevyzera to na alergicku reakciu 😔 a no neviem ako napcham do mrazaku prehoz co mame cez manzelsku postel 😅 😀 skusim s tym lahom volakde som citala tusim ze aj nejak zehlenim ci to sa mi iba zda? 😕

michelle
25. aug 2009

nadenka v pripade prehozu plati verzia s ladom 😉 ...alebo s maskom 😀

nadenkaaa
25. aug 2009

no inak vyzera to uzasne 😀 maso na rizoto na posteli 😀

katy1979
25. aug 2009

nadenkaa ano ma to iba na rucicke, alergicka reakcia to nie je to viem aj ja. ale co to je netusim.

tiez ma napadlo to zehlenie cez pijak ale to neviem ci sa netykalo niecoho ineho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre