Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
18. aug 2009

no som 11 dc, dnes pauza ale zajtra rano, ked pride mm z prace tak dufam ze bude este vladat, vraj najlepsie rano, no sam mi vravel ze tento mesiac da vela sil a energie 😉

fazulka1512
18. aug 2009

malalady odkedy sa snazime tak sme ese nikdy nerobili tutumutu presne na stred cyklu, kedy viem ze mam najsilnejsiu ovu a mozno preto to nevychadza, tak to chceme skusit teraz ale aj 2 dni pred

malalady
18. aug 2009

Hm tak pekne sa fazulka snažte🙂 nech už možme písat všetky ako nám krásne bruška rastu 😉 😀

brisilda
18. aug 2009

malalady kolkaty den cyklu si sa ty 1 krat testla???co ti ukazalo carky???

minka21
18. aug 2009

cawte princezne,citam citam,dnes ste sa zasa nudili a len tu vysedavali,lebo sa nemozem docitat,,, 😉

malalady aku dietu ides drzat?to sa moze?

lucialen
18. aug 2009

Aj ja sa opytam na tie testy kamaratky, ona je farmaceutka, tak by mi to tiez mohla vysvetlit 😉

brisilda
18. aug 2009

luci pocuj to su zazracne testy take nekupis len tak to ta pani co ti ho preda musi mat stastnu ruku 😀 ja ked som naposledy kupovala tak mi povedala, ze jeden neukaze a ten druhy ano 😀 😀 😀 tak som zvedava bola mila a uz ma aj pozna kedze im tam na testy robim trzbu 😀 😀 😀

brisilda
18. aug 2009

minka zle si citala malalady nejde drzat ziadnu dietu ona ju musi mat pretoze jej je zle 😖 takze je asi zrejme na suchej strave isto to ema vlastnej vole ☹

lucialen
18. aug 2009

Bris ja radsej kupujem na odlisnych miestach, nech si ma nezapamataju 😉

minka21
18. aug 2009

bris jaaj,ja ze sa dala chudnut🙂

ja som testy tiez kupovala vzdy inde,a najcastejsie to kupoval moj drahy🙂) v jednej lekarni stretol aj sesterku svojej ex,a este aj od nej sa to nehanbil vypytat🙂 odvtedy sa tam u nich hovori ze som tehu(i ked som este vtedy nebola) 🙂

teraz by sa mala najblizsie testnut monika sak?vy ostatne mate este len ovulky,sak?ci mam dobry prehlad

cheerlady
18. aug 2009

ajojte babulky 🙂 tak ja som dnes bola zase u dokiho...a som z toho nejaka znechutena 😖 spravil mi na rychlo sono,zbadal tam vacok (mimi tam zretelne vidiet este nebolo 😒 ),tak hovori,ze no,vidim,ze "to" rastie. tak ja,ze fajn.potom sa ma este raz pytal na datum poslednej MS - a pozrel do tabulky,ze ''to" je o cca 10dni mensie ako ma byt - lenze uz som mu vysvetlovala,ze som mala ovu asi o tyzden neskor v porovnani s tabulkami 😠 no a nato zacal,ze ked "to" aj v neskorsom stadiu bude mensie oproti tabulke,ze to moze znamenat vrodene chyby a choroby a bla bla... ☹ a pritom je logicke,ze ked som otehotnela neskor ako je v tej posranej tabulke,tak je logicke,ze to mimi bude mat aj inu velkost! 😠 som z neho uplne hotova 🙄 najblizsie asi zoberiem kartu a pojdem k inej doktorke - velmi vychvalenej 😉

inak vitam nove snazilky a prajem co najskorsie tehu! 😉

petra ja som mala na zaciatku strasne nafuknute brucho,som nevedela,co si obliect,aby to nebolo vidiet,ale to len cca 2tyzdne,teraz uz ok 😉

petafr
18. aug 2009

Luci, akurat som poslala par fotiek mojich minulovikendovych vytvorov na album, este je to na prvej strane.
Minka, najblizsie sa testujem aj ja (som tu nova od rana), som 23 DPO a hrozne netrpezliva..

brisilda
18. aug 2009

ne ne minka nemas dobry prehlad mna caka testovanie bud. tyzden 😉 tea by sa mala testnut toho yzdna ma predomnou tyzdenny naskok 😉 a stanka sa uz testla a je pozitivna 😉

brisilda
18. aug 2009

cherlady neber si slova lekara vazne moj maly mal pri porode cosi zvatsene v hlavke 😝 lekar mi povedal, ze to mali zistit uz na sone juuj chvala bohu ze nezistili zbytocne by som sa stresovala a nakoniec povedali ze ak sa to do 3 r. nespravy tak ho budu musiet operovat ☹ nakoniec je vsetko ok no vtedy som si aj poplakala 😒 cize jeho slova boli hlupe men lekara pretoze take nieco ti vraviet ani nemal OK mohol si to pomysliet ale zbytocne ta stresovat nemusel

cheerlady
18. aug 2009

no a este k tomu som si ani nestihla vypytat fotku,lebo cele sono mal zapnute dokopy 10sec. 😠 a asi ani nema take sono,co sa z neho da vytlacit fotka ☹

cheerlady
18. aug 2009

inak som si zrusila foto,lebo som zistila,ze uz ma tu odhalili a nechcem,aby sa to rozkriklo,kym to este nevedia nasi 🙄

minka21
18. aug 2009

bris este ze ta mam! 🙂

stanka blahozelam!!!!!!! to bola tiez rychlovka sak?

cheery men lekara,ak ma takyto pristup,tak lepsi uz asi nebude,

lucialen
18. aug 2009

Cheer, zober zajtra kartu, chod k inemu, porozpravaj sa s nim a nezabudni na foto 🙂

nadenkaaa
18. aug 2009

ahojte baby 😉 😉 ako sa dnes mavate?tusim sa to tu vo velkom otehulkuvava 😉 😉 vitam aj nove snazilky 🙂

nadenkaaa
18. aug 2009

cheer 🙂 hlavne nestresuj mojej kamoske povedal doki pri prvej dcere ze ma malo plod. vody ona prisla domov nacitala literaturu a bola do konca tehu v depkach a strachu ze dieta bude postihnute a narodila sa jej krasna zdrava dcera 😉 takze ziadne negativne myslienky 😉

lucialen
18. aug 2009

Pekne Peta 🙂 Daj aj nejake hackovane, ci ake, uz si nepamatam 😉
Katka, aky je novy strih alebo farba? Vlasy?

nadenkaaa
18. aug 2009

no ako to tak sledujem budem s tym otehulkovanim posledny mohykan 😅

minka21
18. aug 2009

petafr vitaj🙂 tak dufam ze coskoro budu //!! tesim sa na testiky v albume🙂

minka21
18. aug 2009

inak mne podla cinskej vyslo dievcatko,podla 7rocnej krvi tiez dievcatko,a ja chcem tiez dievcatko,takze to je jasne🙂ja viem ze to nie je na 100% ale zatial mi vsetko vychadza🙂 inak,neviete ake je to s tymi chutami? ze co chuti pri chlapcekovi a co pri dievcatku?

brisilda
18. aug 2009

nadenka sme tu stebou inak skus teraz aj ty tu metodu ze namiesto vykladania noh hore skus tak lezat az do rana 😉 vraj je to zaruceny sposob jednych snaziliek a dufam, ze aj moj 😉 som zvedava ci to aj funguje 😒 ide o to, ze ak mas kamosov v sebe celu noc je to stale lepsie ako mat hore nohy 20 minut 😉 😉 😉

petafr
18. aug 2009

dakujem, dufam aj ja, citim sa tak trosku inak, ale to si mozno len nahovaram, tak sa nechame prekvapit... Moj drahy pripravuje fajnu veceru, tak sa zatial majte, vratim sa urcite zajtra, lebo mi je tu s vami fajn 😉 pekny vecer 😉

brisilda
18. aug 2009

minka pri dievcatku mas vraj viac chut na zeleninu a ovocie chalan si pyta masko 😀 😀 😀 pri dievcatku mas bsusko okruhlicke a je po bokoch pri chalanov je spicate 😉 inak mas tu stranku tej 7 r. krvi co je to zac??? inak mam uz foto toho ako rastie brusko co si si mynule pytala ak chces hodim ho na chvilu do alba

cheerlady
18. aug 2009

nadenka ja viem,ze velakrat sa pri takychto prognozach narodia zdrave deticky,ale mna nahneval ten pristup,nepovedal mi nic pozitivne,same smutne veci ☹
a neboooj,nebudes ziadny posledny mohykan! 😀

brisilda
18. aug 2009

petafr drzim palce az si najdes // 😉 a vychutnaj si veceru 😉

minka21
18. aug 2009

jeej,bris hod,prosim

tej 7rocnej krvi idem to zistit,to som tu na koniku citaala,hodim link minutku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre