Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
27. jan 2010

Baby, ja uz idem spat 🙄
Miska, viem ze tea mala srdiecko uz 6+0, ono teraz na zaciatku kazdy den je dost velky rozdiel, mozno obu bola neskor ako myslis, preto si to nepocitam od mrchy ale od ovu. Neviem, ci mi bude brat krv 😒

kkatkaa
27. jan 2010

dobru noc luci
ja netusim kedy bola ovu tak musim zostat pri tom ratani od ms

inak idem uz aj ja tak dobru noc

dzou
27. jan 2010

tak bdu nocku vam ja som tu este tak do 23.00 😀 ak tu niekto ostane 😉
sharmi ja uz vobec neviem co si mam mysliet 😒 no o par dni budeme mudrejsie 😉

sharmana
27. jan 2010

luci dobrúúúú, oddychuj...
dzou. úplne ta chápem.. ale nemáš náhodou ten digitálny test? že by si skúsila?

miskahryzka8
27. jan 2010

luci ten profak dobry debo, niektori si asi kompenzuju takto nieco, sprostaci 😠

bris, zlate bodinka 🙂 😵

no pekne, prave som si bola grcknut, ved neni rano ☹, jedla som pred hodkou spagety a teraz cuckam probio, lebo dnes som este nemala mliecne a zrazu kyselina do brucha a vsetko von len taky fukot a uz mi je hned lepsie 😕

miskahryzka8
27. jan 2010

luci, no ak to ratam od ovu som 28 den teraz, lebo mne ovu vysla na 18 den, vtedy sme sa este mojkali a potom dlhsie nie, takze neskor to nemohlo byt 😒

dobru nocku luci, ja tu este buem strasit 🙂

miskahryzka8
27. jan 2010

ja som dnes podla mrchy 6+4 a mimi by malo mat 7-9mm podla tych obrazkov grafovych 😕 , ale nazalezi to aj od rozlisovacej schopnosti sona?

sharmana
27. jan 2010

miska. mne bolo vidiet mimi aj so srdiečkom v 7tt, ale je to individuálne, tvoj dr má dobrý prístup, neplaší ta zbytočne... určite je všetko v najlepšom poriadku 😉

sharmana
27. jan 2010

moje mimi malo v 7tt 2mm, a bola to priemerná dlžka, a zistila som že rôzne webové stránky píšu rôzne velkosti mimi aj váhy, takže to radšej nečítaj, lebo zavádzajú...

dzou
27. jan 2010

sharmi maaaaaaaaam ale tie su zevraj este horsie v niektorych pripadoch lebo tie presne rataju cas 3 min a hned ti potom ukaze bud not pregnant alebo pregnant.... a ziadne slabe // neberu do uvahy.. a ten chcem vyskusat az ked bude na klas. // aby som ten s pregnant ukazala mm 😉

miskahryzka8
27. jan 2010

sharmi ja myslim tie co mam v albume 🙂

brisilda
27. jan 2010

miska si v 7 tt a je iba dutinka??? potom si musela mat ovu neskor lebo mne bolo v nejakom 4-5 tt vidno aj mimi ako si lezka v tej dutinke tusim sa tomu hovori zltkovy vak 😉 a v 6tt az bolo srdiecko a mimi 😀
janka ahoj tiez si myslim, ze tomu zlodejickov by mali ruky odpadnut !!!
inak mna dnes zastavila jedna ciganka a zacala mi sama od seba vestit ale ked chcela vidiet moju lavu ruku /dlan/ tak som jej ju neukazala 😠 ja sa bojim !!! inak mi vravela same pekne veci no bola taka divna rozpravala strasne rychlo 😕

miskahryzka8
27. jan 2010

hmmmmmmmm no neviem, ale keby sa nieco dialo, tak by som spinila, nie 😕 a keby nedialo, tak by tam zase nebola dutinka, ci 😕 ?

brisilda
27. jan 2010

miska nebudem strasit 😉 neboj doktorka vie co robi najskor bola ovu neskor a vsetko je OK 😉 inak to ze grcas aj vecer nevadi ja som grcala uz aj o pol noci ked som isla spat 😀 😀 😀 u mna to neni nic nezvycajne uz si zvykam 😀 a inak niektore kocky maju srdiecko az v 10 tt takze sa neznepokojuj

miskahryzka8
27. jan 2010

bab ja sa teraz bojim 😕 , lebo tuto mam graf http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php a po osemnastom se sa dlho nemojkali, sme si dali oddych, lebo pred tym vela, takze najneskor 18teho som musela otehu ☹

dzou
27. jan 2010

miska nic sa neboj...... kazda sme ina... a kazde mimi je ine... urcite je vsetko ok 😉

brisilda
27. jan 2010

misi nestresuj !!! dost mysli pozitivne bola si u dokiho a je to OK 😉
mimochodom neviete mi poradit ??? dnes v noci som mala krc v nohe priserne bolel horsie ako kontrakcie pri porode a noha ma boli dodnes dokonca mam pocit ako keby som mala svalovicu myslite ze to mimi nevadi??? doteraz ked som mala krc v nohe bol slabucky a dal sa rozchodit no tento nie 😖

miskahryzka8
27. jan 2010

no a nemoze to byt aj tym sonom 😕 , lebo lekvoska nasla dutinku, hodila na nu pohlad a nejako specialne nekukala po tom mimim, tak neviem 😒 a ked sa berie krv, vyska Hcg ukaze, ze ci je to ok na pocet tyzdnov?

miskahryzka8
27. jan 2010

bris, nieco som citala o tych krcoch, ale len tusim, ze sa mas napinat vtedy spicku a nie masirovat ci co

brisilda
27. jan 2010

misi tazko povedat tyzdne sa udavaju presne podla sona 😉 a berie sa ohlad aj na MS 😉 ale neboj uz nic necitaj snaz sa mysliet pozitivne je to OK pohladkaj brusko a daj mu pusinku

groka
27. jan 2010

miska ahoj,asi si necitala moj pripad,podla MS som bola v 7tt na pohotovosti kde doki nevidela este mimi,len vak,v 5tt tiez,ale ono sa to pocita inak teda lekari to pocitaju inak,nelam si nad tym hlavu,o par dni sa mimi ukaze,my sme videli tusim 6+4 srdiecko,ak ma pamat neklame,mojho maleho sme videli v cca 8tt,je to individualne,a pokial grcas,si na spravnej ceste,ber si priklad zo mna

brisilda
27. jan 2010

misi ano ja pokrutim chodidlom a to ustupi no teraz to nepomahalo 😠 len dufam ze to nema nic spolocne s mimi lebo doki povedal ked mi zacnu opuchat nohy sup do nemocnice ale o krcoch rec nebola takze neviem

dzou
27. jan 2010

miskaaaaaaaaaaaaa prosiiiiiiiiiim ta nestresuj.... vazne je to urcite v poriadku.... proste kazda sme ina, kazdy dr to berie inak... hlavne klud neprospieva to mrnuskovi 😉

tea333
27. jan 2010

miska u nas 6+0 bolo vidiet vak,ale aj akciu srdiecka a take nieco v tom vaku 🙂
ale to je velmi individualne..

groka v tom case este akciu myslim nemala..takze bud v klude

groka
27. jan 2010

dzou su tam 4 dni ci ako burky,potopy a zosunula sa poda kde bola zeleznicna trat ci co a len cez nu sa dalo odist vlakom ci cim,ked som videla v tv co to tam je za chaoz,bolo to dost zle,voda vsade,vsetko zaplavene,aj mrtvy su tam,su tam 40 slovaci
tatino cestuje po svete dost

brisilda
27. jan 2010

no kocky uz som sa docitala coto o tych mojich krcoch a v tehu to je normalka 😀 fuuu ale som si vydychla 😀 vraj pomaha magnesium tak uvidime 😉
dzou tebe drzim palce citala som o tvojej rekordnej teplote tak len tak dalej 😉

sharmana
27. jan 2010

miska. môže to byt starším sonom z horším rozlíšením.. môj dr mal také staré a v nemocnici bolo v ten istý den vidiet aj mimi so srdiečkom, u neho len dutinku 😉

miskahryzka8
27. jan 2010

tei to som zvedava na ten geneton 😉 a poradna je prva?

groka tak super, ze mimi je ok 🙂

dzou
27. jan 2010

joj groka tak to je dost brutal... no nic sa neboj tatino je urcite ok 😉
hej bris moja mama ma stale problemy s krcmi a to dostane dozadu do stehna a take ze pomaly az odpadava a berie na to magnezium...... 😉
baby mna zase picha v podbrusku bozeeeeeeeeeeeeeee ked ma prist mrcha nech uz je tu lebo ma slak trfai z toho 😠

brisilda
27. jan 2010

juuj dzou mna uz vsetko boli 😔 ja neviem ale asi starnem 😀 😀 😀 to je ako v pesnicke tu ma boli tu ma picha tralala 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre