Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
4. aug 2009

tea,tak treba snazit,snazit,snazit a velaaaaaaaaaaa

pijete aj nejake caje?

ja sa asi dam na zensky cajik opat,ale to len uvazujem

nakolko sa snazim schudnut nejake kilecka,tak sa aj trosku bojim ze co ake cviky mozem,neviem,ci mozem brusaciky,hmm,

pici
4. aug 2009

malady grautujem srdecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 mohla by si nam poslat nejake tehu virusiky... urcite sa chceme nakazit vsetky takou milumnkou chorobou aku mas ty.. xixi

normalne mi to da zabrat docitat to co sa popise kym tu nie som.... a zase utekam do prace.....

a presne tak ako ste pisali. ide o to aby sme sa lepsie spoznali, nie mali kazdodenne psychopatie kto co a ako....

groka
4. aug 2009

ale uz sa mi podarilo cosi schudnut,take magicke cislooooooooo 😀

groka
4. aug 2009

pici,teraz ides do prace?

groka
4. aug 2009

nik tu neni?tak ja idem zatial

tea333
4. aug 2009

groka ja som schudla 8 kg 🙂
sak sme sa dnes posnazili,a mozno sa dnes este podari,mame take dobre sexualne obdobie 🙂 prinajhorsom zajtra,a budeme sa snazit tak este 6-7 dni, keby som mala ovu inokedy 😉

pici a co robis?

tea333
4. aug 2009

groka ja som tu 😒 snad ma tu nenechaas 🙂
a ty si s babom doma groka?

groka
4. aug 2009

tea som doma,ja som schudla 11

tea333
4. aug 2009

tak parada, predpokladam ze sa ti pri tehotenstve nalepilo 🙂
mne sa nalepilo od papania a lenivosti,ale zmenila som styl zivota

kkatkaa
4. aug 2009

malalady gratulujem a tesime sa 😀

groka
4. aug 2009

tea,no ano,19 kil som pribrala ale ono to potom zislo,len som potom papala a papala a tak som musela nieco so sebou zacat robit,este nejake kila a budem na vahe ako pred tehu,ale sen je este menej 😀 ale si fandim

kkatkaa
4. aug 2009

baby tiez sa velmi tesim ako sa teme super dari len sa k nasim stastnym tehulkam musime co najskor pridat aj my ostatne aby sme tu nezostali smutne a potom sa s radostou premenujeme
mimo: u nas zacina burka zasa taka ciernava a hromy a blesky ale dazd zatial nikde

brisilda
4. aug 2009

cawtw kocky ta som zase tu 😉
malalady blahozelam suuuper si sikolka ty si s nas najsikocnejsia 😀

groka
4. aug 2009

baby ale ja navrhujem,potom len premenovat temu,lebo ak otvorite novu tak sa asi zamkne

monikapd1
4. aug 2009

tea aj ja dufam, ze sa k cheer pridame co najskor ved nam to tu vsetkym ide a ked nie teraz tak urcite v najblizej dobe 😉

brisilda
4. aug 2009

kocky je krasne snivat 😉 ja si nadej uz nerobim pre istotu to sklamanie je hrozne

groka
4. aug 2009

brisilda je mas pravdu,snivat je pekne,ale tiez si uz nerobim nadeje

brisilda
4. aug 2009

groka vies je lepsie byt milo prekvapena ako sklamana 😉

kkatkaa
4. aug 2009

preco sa zamkne? baby od toho "incidentu" s andzi sa mi mota hlava zo vsetkych tych pravidiel by ma v zivote nenapadlo ze sme pisali nieco co s nimi nebolo v sulade
ale ak nam to tu vsetkym vyde tak sa s radostou premenujeme len nech nas je coskoro co najviac

groka
4. aug 2009

kkatkaa baby chcu potom zacat novu temu ked budeme vsetky uz tehule,ale tema otehotneli sme v juli ci tak nejako,tu uz je,takze sa bude musiet vytvorit tema ktora nebude podobna tej,lebo to zamknu,aleb sa len prestahovat do tej,co tu uz je

brisilda
4. aug 2009

groka tak teda dame temu ktora tu este neni 😉 nieco vymyslime ved cim viec hlav tym viac rozumu 😀

fazulka1512
4. aug 2009

ano brisilda,my nedovolime aby nas niekam presuvali, my uz len nieco vymyslime

kkatkaa
4. aug 2009

aha chapem tak nieco vymyslime lebo ked bude treba a my budeme tehule tak budeme take stastne ze nam to vymyslanie pojde samo 😀

groka
4. aug 2009

baby nieco ako na prelome jul-august 2009 sme si nasli // ale aj tak neviem neviem,no uz aby to bolo

baby a nedame nejaku tabulku?teda napriklad ze kto ocakava ms ,kedy bola priblizne ovu

andzi
4. aug 2009

kkatkaa: aký incident so mnou? To, že som vyjadrila svoj názor? Pre mňa za mňa si kecajte o čom chcete. Ja som len napísala svoj názor. Snáď mám právo ho vyjadriť, či nie? A aké zamknutie témy? Toto som ja niekedy niekde vyslovila?

brisilda
4. aug 2009

groka tak kazdu s nas to estelen caka a ta co je nadejna tehula pride az koncom tyzdna

malalady
4. aug 2009

baby hovo mi umrel 😢 😢 😢 😢 😢 😢 je mi na nič 😢 12rokov som sa o nu starala cvičila taký dobrý pes to bol fnuuuuuuuuuuk

kkatkaa
4. aug 2009

andzi: nevytrhuj veci z kontextu a vobec mi nestojis za odpoved

kkatkaa
4. aug 2009

groka som za nieco take by sme mohli skusit

malalady
4. aug 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a chytajte poriadne nech máme temu tehulky ktore začali v july 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre