Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
13. aug 2009

baby podla jonasa mam plodne dni prave cez mrchu 😕 http://astro.wendys.cz/plodne_dny.php

sabiatko
13. aug 2009

no prave som sa bola na tu brydzu kuknut do chladnicky, ale napriek tomu, ze je to vyrobene u nas, je to tam len po madarsky 😀 takze neviem, opytam sa vecer mm. a co je s tym chininom, ten ako ublizuje babu?

fazulka1512
13. aug 2009

nadenka ja som si tiez povedala ked sa to nepodari do knoca oktobra tak idem k lekarovi nech sa na mna mrkne
dufam ze mi dovtedy uz ukaze malu fazulku a nijake vysetrenia nebude treba 😉

stanka1986ke
13. aug 2009

minka tak to neskodi ale zas ked kazdy den by si jedla chipsy a ked uz budes vo vysom stadiu tehu... 🙂
dobre idem ja do obchodikua s viki vonku...takze potom vas budem asi cca pol hodku len citat co tu toho tolko popisete...vsak?vy sikulky 😎 😀 😀

fazulka1512
13. aug 2009

u nas je zamracene a prave sa rozprsalo,asi nestacilo ze prslo celu noc 😠

nadenkaaa
13. aug 2009

sabiatko chinin mas aj v tonicu a ten tiez tehotne nemozu
http://www.mamatata.sk/clanok/3577/2/22/zdrava_...

nadenkaaa
13. aug 2009

fazulka tu je otrasne snad uz od vcera ja som stale v posteli a nechce sa mi ani nos vystrcit 😀 😉

lucialen
13. aug 2009

Nadenka, este moze prist pekne prekvapko 🙂 Inak sa dobre drzis, ja by som uz bola na psychiatrii 😅

rhodosbb
13. aug 2009

Nadenka, ja budem podla Jonasa maximalne plodna najblizsie az 10.9 😅

sisa2
13. aug 2009

sabiatko - no ja si myslim, ze mam asi pokazeny teplomer 😀 lebo este aj vecer, ked som merala, tak som mala len 36,5. neviem, uvidim, kedy dorazi mrcha.
anovulacne cykly su vraj bezne, ca. 2x do roka ich vraj ma kazda zena. hm, ale preco prave teraz? 😠 😀

minka21
13. aug 2009

stanka pol hodku???to asi chces len tak ocami prebehnut 🙂 minimalne hodinu!!! 😵

a kde je malalady??

sabiatko ako to vyzera v 9tt??🙂 ja ta coskoro dobehnem 😀

lucialen
13. aug 2009

Mne to podla Jonasa celkom vychadza 😕 Mozno o 2 dni skor, vcera som skusala nejaku astrologicku stranku, nieco podobne, a tiez tie plodne dni vychadzaju, priblizne 😉
Nadenka, skus aspon s meranim teploty, budes si ista, kedy mas ovulku

brisilda
13. aug 2009

nadenka aj mne to tak vyslo presne v den ked mi zacala mrcha ☹ cize prave vtedy sme sa nsnazilkovali ☹

sabiatko
13. aug 2009

dikes nadenka za link... o tom chinine som uz pocula, ze je v toniku a v grepoch... tonik nepijem, ja vzdy len vodu. ale zeby ani grepy som nemohla, sak to je ovocie... no nie su moje oblubene, takze nemusim.

minka21
13. aug 2009

nadenka nie sme od seba daleko🙂 pocasie katastrofa,a lezim este v posteli

nadenkaaa
13. aug 2009

ja uz som pisala ze do maja ma to nejako obchadzalo tei depkove stavy lebo to sme sa zasa moc nesnazili mala som skolu statnice ale teeraz ked uz je po skole mi hrmi v hlave len babetko 😕 😔 a chem si zacat merat BT ked to nevyde len presne neivem ako je to s teplotami pri ovu ci najprv su nizsie a s prichadzajucou ovu sa zvysia?
a co sa tyka toho jonasa mne to najblizise tri mesiace vychadza vzdy na ms a vtedy to s manzelom nejako nepraktizujeme jedine posledny pripadnee predposledny den

sisa2
13. aug 2009

ja sa tiez lucim, musim ist makat ☹ snad sa mi podari vecer vas docitat. pekny den vsetkym!

nadenkaaa
13. aug 2009

sabiattko chinin je latka ktoru obsahuju lieky antimalarika a u teehu zeny sposobuje potrat

sabiatko
13. aug 2009

no sisa, slava pokazenemu teplomeru 😀 tak to ja potom verim, ze sa podarilo 😉

minka 😀 jasne ze dobehnes 😀 9tt je pohoda, som citala, ze to uz sa babo normalne hybe, otvara pusinku a zacina citit chut. podla mna je to krasne, ze nam babetko moze rast v brusku, to je taky super pocit 🙂 si pamatam minka, ked som bola este v 5tt ako ty... to som vlastne este nevedela, ze som tehotna. az prvy den siesteho tyzdna. kedy sa ides pozret na babetko k dokimu?

nadenkaaa
13. aug 2009

minka no ved cadca je od ZA 30 km 😉

sabiatko
13. aug 2009

papa sisa, moc to neprehanaj... pekny den 🙂

sabiatko
13. aug 2009

nadenka, to som aj ja takde citala. malariu nastastie nemam 😀 a tonik nepijem, tak hadam to bude ok. len tie syry... no musim to zistit.

nadenkaaa
13. aug 2009

sisa pekny den 😉

fazulka1512
13. aug 2009

odbehnem na 5 min max 10 a tu je tolko toho napisane, dnes z rana to tu iden nejak rychlo 😉 ... kedze je pocasie na prd tak aspon zabijeme nudu

sabiatko
13. aug 2009

fazulka tak ako, kolkate kolo zacinate?

fazulka1512
13. aug 2009

no ja od juna, vtedy sme mali rovnake priznaky, na dalsi mesiac sme s mm boli na vojnovej nohe,takze mm som cakala a teraz mi skoncila tak uvidime ako to dopadne

monikapd1
13. aug 2009

noo baby ste sa rozpisaly, takze grepy, tonik, ples. syry a aj bryndzu ☹ fnuk tu mam rada, nejem casto, ale predsa

sabiatko
13. aug 2009

no to si pisala o manzelovi, ale tak hlavne ze uz je pohoda. tak tento mesiac netreba zahalat a hor sa na babo 🙂

sabiatko
13. aug 2009

no monika, ta brydza, to je fakt na zaplakanie. zrovna mame v chladnicke asi 300 gramov, reku ze dnes spravim bryndzove halusky, nasa slovenska pycha, ale asi z toho nic mat nebudem... ale je tu este nadej, ze bude pasterizovana. viem, ze tie origos nie su, lebo tam prave ide hlavne o tie bakterie, ale tato co mam bude hadam vynimka 🙂

fazulka1512
13. aug 2009

hej uz je pohoda, musim byt poslusna aby sme sa nehadali a bude aj sexik aj pokoj v rodine
co sa tyka tych syrov, tak ked ja budem tehu tak to moje telo bude trpiet, lebo ja syry zboznujem a hlavne plesnive

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre