Ako vybrať nočnú košeľu do pôrodnice?

11. mar 2022

prosím poradte kde ste kupovali online a ako ste vyberali velkosť? :D
ja som dosť mimo z toho :D totižto som dosť nízka a mám doma nočnú košelu ešte čo som bola pred rokom v nemocnici a to je velkosť S akurát že nie je tehotenská nedalo by sa v nej kojiť ale ide o to že ju stále oblečiem aj s bruškom :D takže som myslela že si objednám tie tehotenské košele velkosť S/M alebo teda 38 velkosť.... teraz mám obvod hrudníka 101 cm a obvod bruška 102 cm ...a napr podla tabulky velkostnej na bonprixe by som si mala objednať podla týchto mojich rozmerov podla prs 44 a podla bruška tak 48 - 50 :D ako mám teda vyberať? :D :D

sirka9
11. mar 2022

ja som si objednala o cislo vacsiu, stacilo mi to aby to bolo pohodlne a zase aby to nebol cirkusovy stan

mamkalentedkova
11. mar 2022

Tak bruško po pôrode už mať nebudeš ako teraz 😂 tak tým by som sa veľmi neriadila..normálne by som brala.velkost ako nosis,maximálne o číslo väčšiu ..ja som mala obyčajne ,svoje bežné na ramienka ..nejak extra som.neriesila košele na dojčenie ,doma by som to tiež nevynosila

dazdovka
11. mar 2022

Nočná košeľa do pôrodnice bola jedna z najzbytocnejsich vecí, čo som si kúpila, v živote som si ju obliekla iba raz, keď som si ju skúšala, ale nechala som ju doma, lebo mi to prišlo celé dosť hnusné, najmä tie otvory na prsia, v pôrodnici som nosila tričko a trojštvrťové haremky...

tessa04
11. mar 2022

Ja som si objednala na bonprixe velkost ako nosim a aby bola na ramienka. Bola super, nosim ju aj teraz a pri kojeni je omnoho pohodlnejsia ako tie gombickove katastrofy😁

autor
11. mar 2022

@tessa04 ja som tam na ramienka žiadnu nenašla aj ked takú zrovna hladám :D

svetlana16
11. mar 2022

Za mna bonprix pyzamo (nocna kosela) je na nej opica 🙂 (ziadne samovolne rozopinanie gombikov, ziadne otvory... Su tam cvok, perfektne drzia... A kupovala som si velkost podla recenzii, ale je velmi elasticka) za mna je to najlepsia nocna kosela 🙂

gumkac19
11. mar 2022

Ja som si kúpila nočnú košeľu z Lidl s gombikami https://www.lidl.sk/p/esmara-lingerie-damska-no... tie tehotenské som nemala, prišlo mi to škaredé a hlavne na pár dní zbytočne

nwnw
11. mar 2022

Mne sa gombikova odopinala sama. Islo ma porazit.
Potom som kupila Jožánek a mam ich dodnes. Su fajn na kojenie. A na porod som najlacnejsiu v Gate myslim.

sirka9
12. mar 2022

@svetlana16 ano presne, ta je super, aj ja ju mam, maju ciernu a cervenu.

alanko20
10. jún 2022

Ja som mala take len s gombikmi v strede, ako maju napr polokosele

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre