Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo so starým oblečením?

ulalala
2. máj 2012

CHcem sa spýtať, či sa oplatí odložiť si oblečenie ktoré som nosila pred tehotenstvom? pretože absolútne som veľa vecí nevynosila, viac menej všetko nové, dá sa do toho zmestiť? myslím si, že až tak neschudnem už, ale stále asi živím tú nádej 🙂 aké máte skúsenosti?

jamiou
2. máj 2012

@ulalala tento problém som riešila dnes 🙂 určite si niečo odlož, ak máš kam...ja som skúšala poobiekať letné veci, čo som nosila pred tehotenstvom...do niektorých sa zmenstím, iné už neoblečiem zatiaľ, ale skúsim popracovať na sebe a možno sa ešte zídu...takže odlož alebo ak máš komu dať (kamoške, sestre, znamej), možno niekomu urobíš radosť, prípadne daj na bazar 🙂

cicimon
2. máj 2012

@ulalala jasne, odloz, je velka sanca, ze schudnes na povodnu vahu

zuzikkaa
3. máj 2012

@ulalala ja by som na nejaky ten rok odlozila ak mas kam,,ked neschudnes tak prec s tym...lebo aj tak plati ze malo z toho co si rok neoblecies uz si na seba nedas 😀 😀 😀
neviem ako stare mas dieta,,ale ja som po prvom tehu schudla na povodnu vahu az po roku + pravidelne cvicenie a teraz som mesiac po druhom tehu a z 21kg mi ostalo 7 a zatial bez namahy,iba kojenim zrejme 🙂
no aj sa teda planujem vratit do svojich rifli 26 😅 😅 😅

quaxi
3. máj 2012

Ja som obidvakrat schudla az po dokojeni a potom som tie veci spokojne pouzivala dalej. takze odporucam pockat, aj ked pocas kojenia nepojdu kila dole, este mas sancu potom ked dokojis. Akurat panva sa vacsinou rozsiri o par cm a to uz nejde naspat, takze ked si mala nieco velmi natesno okolo bokov, tak to oblecies iba ak schudnes na nizsiu vahu nez si mala pred otehotnenim.

mirka285
3. máj 2012

@ulalala no ved ty si uz teraz myslis,ze az tak neschudnes,ak mas k tomu takyto pristup,tak veru ani neschudnes 😝 ja by som robila vsetko preto aby som schudla naspat na svoju vahu,ale to sa treba trosku aj posnazit 😉

sante81
3. máj 2012

@ulalala prvé tehotenstvo váha od 57kg, rodila som skoro 80kg, po 4 mes som mala 62kg, do roka bolo všetko dole, tie 4kg bolo len brucho, a to som zhodila ked som prestala jest sladkosti a začala pit čistu vodu. teraz som v 8mes, na sebe 5-6kg, vázim 63kg takze by som veci nehádzala do kosa, je to skoda, zálezi aky más metabolizmus, či mas na sebe tuk alebo telo zadrziava vodu - tak to bolo aj u mna, trosku pevnej vôle, stravovat sa zdravo a neprezierat sa. a kila pôjdu dole rychlo.

luy
3. máj 2012

po malom som 30 kg zhodila za 3 roky,po malej tajne dufam a skladujem oblečko,tak uvidím,ak máš kam skladuj ak nie preč s tým a ešte závisí od toho či podliehaš modealebo ti je to jedno,mne hej,ja mám svoj štýl roky,rokúce - výhoda moda sa vracia a ak aj nie je mi šumafuk kto si čo myslí,ja sa v tom citim dobre a hotovo

zuzmor002
19. nov 2012

no ja som po oboch tehotenstvách schudla na pôvodnú váhu, pomerne rýchlo a bez cvičenia a diét, ale to mám už asi v génoch 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli