Oplatí sa kúpiť tehotenský vankúš?

andrejkap123
22. mar 2024

Ahojte poradte skusene mamicky ci sa oplati kupit tehotensky vankus. Zacinam uz citit brusko ked spim na bruchu a fyi ked spim vzdy mam nieco medzi nohami 😀

Ak sa to oplati mate aj nejaky tip na konretny vanksu? Kde mam kupit?

Dakujem!

mirage_aksur
22. mar 2024

Ja som si prave kupila z alzy. Pouzivam ho tyzden. Mne sa to paci, je to celkovo prijemne ked si v hniezdocku :D Ja som si ho kupila pre to aby som spala naboku, ale je to pre mna tazke sa naucit tejto polohe. Zatial ma boli ucho aj rameno, budim sa v noci. Ale nie je to chyba vankusa, ale mojho nezvyku takto spat. Dufam, ze sa to zlepsi.

andrejkap123
autor
22. mar 2024

@mirage_aksur a ako si zvykla spat? 🙂 lebo ja skor na bruchu 😭

katkaseiner
22. mar 2024

ja som mala taky obrovsky hruby slíž, tiez som spávala hlavne na bruchu a bolo to super. Deti maju 11 a 8 a este stále ho na striedacku oni pouzivaju. Dokonca muz povedal ze ked ho uz nikto nebude chciet, on s nim bude spat 😆

zuza265
22. mar 2024

Ja ho pouzivam doteraz a milujem to. Ci partner ci dieta ak sa ocitnu v posteli mi ho chcu kradnut😂 najlepsia vec

lelelienka
22. mar 2024

Okrem tehotenskych legin najlepsia vec co som si mohla kupit. Mam ten velky v tvare C, este aj po porode som ho obcas pouzivala a aj pre babatko pri krmeni.

kiki68
22. mar 2024

@andrejkap123 urcite ano

monnci2226
22. mar 2024

za mna tiez super vec....mame od Alinkadizajn a vyuzivame ho dodnes. dokonca si ho kupila.aj moja mamina lebo sa jej u nas na nom dobre lezkalo (a fakt nebola tehotna 😅)

cookie29
22. mar 2024

Za mna najlepsia investicia... pouzivala som v tehu, v porodnici, po porode na dojcenie, na ulozenie babatka... na vsetko. Este aj dnes a to uz posledny drobec bude mat 3...

surama
22. mar 2024

@andrejkap123 Mala sok taky Uckovy a uplne mega vec. Neskutocne dobre sa mi s nim spalo ☺️

lneviemmeno
22. mar 2024

Ja už nie som tehotná, ale tiež uvažujem nad kupou 😀 ja totižto rada spím na boku s tým že objimam paplon akokeby, lenže potom mi je zima tak nespím tak dlho 😀

kulumulu123
22. mar 2024

@andrejkap123 ja som pri 2 nepouzila ani raz za mna ulna zbytocnost a to som mala mega brucho kazdy si myslel ue cakam 2cata...

kulumulu123
22. mar 2024

@andrejkap123 spavam na boku cely zivot aj ako tehotna az do porodu

yoxinka
22. mar 2024

Ja mám tri deti, tehotenský vankúš som si kúpila, keď som čakala prvé. Kupovala som z Tchiba tuším. Moje najmladšie dieťa má 5 rokov a vankúš je s nami furt v posteli, s mužom si ho striedame a spíme s ním doteraz.

tehotna40
22. mar 2024

Oplatí, a už sa ho nevzdáš 😀 najlepšie z mojej skúsenosti kúpiť taky, čo sa na koncoch dá uviazat a používať potom ako hniezdocko pre babo alebo na dojčenie 🙂

mirage_aksur
22. mar 2024

@andrejkap123 ja jedine na chrbte viem spat. Zatial :D

zuza265
22. mar 2024

@kulumulu123 podla mna toto nie je o bruchu, ale skor ci mas rada tu polohu. A ja uz ziadne brucho par rokov nemam a stale s nim spim. Tebe vyhovuju ine polohy a to je ok🙂

zianahollyna
24. mar 2024

@andrejkap123 mozem odporucit. Po dvoch tehotenstvach najlepsia vec určite 😊🥰

lenus0000
2. apr 2024

@lelelienka tak to musíte mať aj veľkú posteľ keď taký veľký vankúš tam do nej natrepete hihi😃

sense
2. apr 2024

Za mňa to bola jedna z najlepších investícií, dcéra bude mať už 11 a stále ho pouzivame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre