Skúsenosť s tehotenským vankúšom

pewee
22. sep 2014

Chcela by som sa opýtať či máte niekto skúsenosť s vankúšom pre tehotné vo veľkosti 280 cm v tvare U? Kedže mám možnosť si ho dať poslať z USA od kamáratky, kedže u nás nie je dostať.

pewee
autor
22. sep 2014

Naozaj nemáte nikto skúsenosť s takýmto rozmerom vankúša?

nicolle21
22. sep 2014

hmm.. neviem najst ani za pana rozmery nasho, mame chicco sweet relax, do U a dlhy je urcite cez 220cm.. ja nan nedam dopustit, spim s nim este stale, maly ho ma na denny spanok, ktory spi v nasej posteli a strasne rad sa don tuli 🙂
skor by som dala pozor na typ vyplne, nas je to dute vlakno, ci ako sa to vola, drzi pekne tvar, v porodnici mali taky ten gulickovy a bola to katastrofa, vobec sa mi to nepacilo, sustalo to, akoby sa tie gulicky presypali, tvar ziadny ☹

pewee
autor
23. sep 2014

@nicolle21 a kde si kupila ten svoj? Ja som hladala ten velky, ale na nasom trhu som ho nikde nenasla. Naozaj su tie gulickove take zle? Lebo niekde som citala, ze na tie gulicky sa da zvyknut. Ze to sustanie si clovek uvedomuje len prve dni.

angelyana
23. sep 2014

@pewee ja mam s gulickami do ucka taky vacsi a msuim priznat, ze gulicky mi prekazali mozno prvu noc, potom som ani nevedela, ze ich mam. Vankus je inak super vec, vdaka nemu mozem spat🙂))

pewee
autor
23. sep 2014

@angelyana a vies aj aku velkost mas? Lebo vsetky co som pozerala bol rozmer cca 140 cm. A mne sa paci ten co som si nasla. Je velkostou 280 cm, odopinatelny na jednej strane, viac ucelovy. Vedela by som ho vyuzivat teraz aj po porode.

sarlota1986
23. sep 2014

ja som mala aj gulickovy a teraz mam bez..nevadilo mi sustanie,ale raz som zavadila o sev prstenom a gulicky padali a padali🙂)),aj ked som to zasila,vzdy sa prepchali,tak som ho nakoniec vyhodila.a tera som spokojna aj stym tehu vankusom z Lidla.

pewee
autor
23. sep 2014

@sarlota1986 a kolko ta stal ten z lidla? Ten je s gulickovou naplnou?

pewee
autor
23. sep 2014

@sarlota1986 prepac, som prehliadla, ze je bez guliciek 😉

sarlota1986
23. sep 2014

@pewee z lidla nie je gulickovy,stal myslim 13eur,ten gulickovy tvarovaci stal 45,ale tento lidlovsky mi vyhovuje viac.

sarlota1986
23. sep 2014

@pewee nic to🙂

pewee
autor
23. sep 2014

@sarlota1986 a vies aj jeho velkost?

luna11
23. sep 2014

baby, ja mam tento: http://www.scanquilt.sk/vankuse/relaxacny-vanku...
manzel mi ho kupil uplne na zaciatku tehu a pouzivala som ho ako podporu krcnej chrbtice a teraz je to super pomocka,aby ma netlacilo brucho. na kojenie som este neskusala, kedze baby je este na ceste. je sice maly oproti spominanemu 280 cm, ale podla mna uplne staci, taky vacsi by mi asi zavadzal.

lenka_1989
23. sep 2014

@pewee ja som si vcera kupila ten v Lidli za 11,99,- a je super, konecne sa mi dobre spalo 🙂

pewee
autor
23. sep 2014

Ja by som chcela nieco taketo...

pewee
autor
23. sep 2014

@luna11 myslim si, ze ta velkost by nemala vadit. Vyzera byt velmi pohodlny a viac ucelovy 🙂

nicolle21
23. sep 2014

@pewee ja som ho kupila z bazaru, predavali ho zabaleny a nepouzivany, dostala som sa k nemu nahodou, kamoska mala cestu okolo, tak mi to vyzdvihla, ono sa to zomlelo tak rychlo, ze som dako nemala cas dumat nad tym, ci ano ci nie..
mne tie gulicky vadili, bola som v porodnici 5dni, ci kolko a vadili mi cely cas, ani nedrzal tvar ako tento nas doma.. my ho este furt pouzivame a nedala by som ho za nic 🙂
inak som kukala na nete, ze tento nas chicco sweet relax uz asi ani nie je dostat ☹ skoda

pewee
autor
23. sep 2014

@nicolle21 aha...a za aku cenu si ho kupila? Tak to si mala stastie. Ja by som chcela tiez nieco take, nie tie male co su vsade 😎

pewee
autor
23. sep 2014

@sarlota1986
@lenka_1989
Myslite, ze staci aj taky maly? Ja sa obavam toho, ze mi stacit nebude kedze sa v noci velmi vrtim.

sarlota1986
23. sep 2014

@pewee neviem aka si vysoka,ale ak mas brusko,tak ti staci ho mat pod hlavou,pri brusku a medi nohami,a potom sa nemas ako vrtiet🙂 to je ako stabilizovana poloha,nebude kam:D

pewee
autor
23. sep 2014

@sarlota1986 som sice malicka, ale obavam sa, ze nezostanem v stabilizovanej polohe. A navyse som ho chcela vyuzit aj ked sa baby narodi pri kojeni a ako zabranu do postele... 🙂

sarlota1986
23. sep 2014

@pewee moja mala(4rocna) ho ma u rok v posteli tiez🙂
ja som tiez mala,158cm a mne uplne vyhovuje,ten dlhsi gulickovy sa mi nezdal lepsi kvoli dlzke.

pewee
autor
23. sep 2014

@sarlota1986 no tak si to aj ja predstavujem. Pozerala si tu fotku co som davala? Ten vyzera byt aj na velkost dost pohodlny.

sarlota1986
23. sep 2014

@pewee tak vyzeral te moj gulickovy,mne vadilo,ze ako sa tvaroval po lahnuti si nan ,tak pomaly klesal,az sa stratil tvar..a potom ten bordel s gulickami,ked sa pretrhol🙂
no,ale kazdy ma ine preferencie..inac ma napadlo,ked je teraz v lidli ten druhy,tak skus kupit,vyskusaj a ked nebude dobry,vrat...

alencica
23. sep 2014

baby, ja som vcera kupila ten v lidli a musim povedat: spokojnost, takze tie, ktore ho chcete, bezte si ho rychle kupit, pokial ho este maju 🙂

pewee
autor
23. sep 2014

@sarlota1986 ten co si chcem nechat poslat nie je gulickovy, len je o dost drahsi ako tie co som nasla na nasom trhu. Skor som chcela vediet ci mate niekto skusenost s takymto velkym rozmerom. A ci je taky problem s gulickovou vyplnou. Ale skusim aj ten mensi s Lidla a rozhodnem sa.

katkaking
23. sep 2014

Baby a ten z lidla je tiez do U? Vdaka 😉

sarlota1986
23. sep 2014

@katkaking http://www.lidl.sk/sk/ponuka.htm?action=showDet... nie je do Ucka,ale da sa s nim lahko ohybat a manipulovat.

mapa
23. sep 2014

Ja som mala aj gulickovy v tvare do U, dlhy tusim 180cm a aj lidlovy podlhovasty valec. Gulickovy ma rozculoval, mrvil sa mi pod rukami (teda ja som mala ten pocit) 😝 Pouzivala som ho potom uz len pre babetko - na polohovanie. Ten Lidlovy bola najlepsia kupa pre moj spanok... Pouzivam ho uz 6 rokov a bez neho nezaspim 😝 cista zavislost 😀

ewwita
23. sep 2014

Ja mam gulickovu vypln,pouzivala som ho cele tehotenstvo a spavam na nom doteraz a to ma maly uz dva roky 🙂 perfektna vec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre