Väčšie oblečenie pre tehotnú

petra372016
21. jan 2023

Ahojte baby. Prosím blbé reakcie si nechajte. Ak vám môj príspevok bude vadiť ignorujte ho. Myslím si že nie som jediná ktorá to má tak ako aj ja. Mám väčšiu váhu. Teraz ale váhu neriešim. Idem k veci. Prešla som veľa obchodmi. Aj 100 krát. No už ak mám povedať pravdu mám toho plné zuby. Všade nachádzam len veľkosti Max 3xl. Čo je pre mňa malé. Už sa mi aj stalo že bola veľkosť 4xl-5xl a neobliekla som to. Bolo to tak isto úzke ako to 3xl. Čiže zle napísaná veľkosť. Už som premýšľala aj nad tím, že by som kukla internetoví obchod. A objednala si. Len, že je zlá doba. Samé podvody. A bojím sa že ma budú chcieť oklamať. Alebo objednám a bude mi to úzke. Prosím neviete mi pomôcť? Poradiť? K tomu čakám bábo a som na začiatku neviem si predstaviť čo budem nosiť. Keď veci ktoré mám ltt oblečiem.

pondelok01
21. jan 2023

@petra372016 v bonprixe maju vacsie velkosti, tam sa nemusis bat objednat, co nebude sediet vratis. V beznych obchodoch kolkokrat neviem ani ja kupit, odkedy mam velkost XL, takze chapem, ze vacsie musi byt dost problem.

petra372016
autor
21. jan 2023

@pondelok01 je a strašný. Ako keby len chudý existovali. Ale ďakujem kuknem to

januska12323
21. jan 2023

Hocijaký lepší int. Obchod, ak ti nebude sedieť vrátiš.

polovnicka92
21. jan 2023

Cellbes.sk 🙂

roja01
21. jan 2023

Ja som videla velkosti nad 3xl v kiku, no boli to vacsinou volnocasove kusky. Tricka, teplaky atd.

kittykat22
21. jan 2023

@petra372016 pozri si zalando alebo asos. Urcite najdes aj vacsie velkosti. Mango ma kategoriu violetta a HM maju plus size. Urcite najdes. Ale valna vacsina z nich nie je bezne v obchodoch - su online.

akinomel
21. jan 2023

@petra372016 možno šikovná krajčírka by ušila niečo originálne a tak akurát. Nájsť vhodnú veľkosť je veru pre mnohých trápenie.

petra372016
autor
21. jan 2023

@roja01 Kik, pepko som prešla x krát. Reku či nebudú dokladať tovar a neboli aj tak

adrianap83
21. jan 2023

@petra372016 pozri napríklad aj hm. Maju plno vecí len na nete, nie v kamennom obchode. Vrátenie nie je problém. Určite aj iné siete to tak majú. Och a neskúsila si si dat niečo ušiť? Keď by sa Ti podarilo nejakú šikovnú krajčírku, lebo verím, že tie obchody kamenné ta nebavia. Niekedy ani chudé nebavia.

petra372016
autor
21. jan 2023

@adrianap83 no neviem. U krajčírky by ma to strašne veľa stálo

zmrzlinka2021
21. jan 2023

@petra372016 odporúčam Bonprix, tie aj aboutyou má väčšie velkosti. Hlavne nie žiadne čínske obchody, kde je xxl ako naše M.
Hľadáš niečo konkrétne?

adrianap83
21. jan 2023

@petra372016 no to áno, ale ak budeš mat nejakú, čo ti urobí veci, ktoré budeš fakt nosiť a budú Ti sedieť. Ale ozaj skus ten Bonprix a iné na začiatok. Bonprix je tu aj skupina, poradia Ti tam ohľadne veľkosti.

martinkatinka
21. jan 2023

V kiku mavame nadmerky, no je toho teda malo.

katulienocka999
22. jan 2023

@petra372016 skus shein, ja som si odtiaľ objednávala 🙂

zuzana111984
24. jan 2023

@petra372016 na Kik, Pepco a podobné čínske obchody bohužial zabudni, čísluju podľa chudých malých čínaniek, nočnú košeľu do pôrodnice som si musela zobrať XXL, pritom nosím M-ko, v tehotenstve L-ko 🤦‍♀️
Skús secondhand, za pár eur kvalitné veci, mávajú aj väčšie veľkosti

andie2810
8. feb 2023

@petra372016 aj gate ma +size.... ak objednaš cez internet tak je to ok, objednavam pravidelne, všetko prišlo ok..... a ak ti nesadne niečo tak vieš spokojne vrátiť... je to lacnejšie než bonprix

akebergifts
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
animus
25. mar 2023

@petra372016 keď som nosila takéto čísla nakupovala som v c&a tam mávajú stojany z nadrozmerným oblečením

terry658
25. mar 2023

@petra372016 ja kupujem bonprix. Tiež nemám miery 90-60-90 a žiaľ som vysoká. Zo všetkého oblečenia mi chýba 10 cm pri dolnom okraji. Neviem koľko je 3xl ale ja nosím teraz 48-50. Konečne mám veci, ktoré vyzerajú fajn a môžem ich nosiť. V tehotenskych obchodoch som na seba nenašla nič okrem jedných rifli. Akoby všetky ženy mali 50 kg.
Nechápem túto divnú dobu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre