Herpes na spodnej pere v 14. týždni

nikkyniks
22. nov 2016

Ahojte zienky,idem si k Vam pre radu,koncim 14 tt,som druhorodicka a na spodnej pere mam herpes. Velmi to stipe a pali,v lekarni mi poradili fungicidin masticku,ale mam pocit,ze to vobec nezabera ... som zufala,pretoze som to nikdy nemala,ani v prvom tehu ... neviete poradit ? 🙂

michala.s
22. nov 2016

Ja som v tehu tee trea olejom potierala

nikkyniks
autor
22. nov 2016

@michala.s je to dostupne v lekarni ? 🙂

michala.s
22. nov 2016

@nikkyniks normalne v DMke som si kupila

zdenkastanka
22. nov 2016

Ja som to mala pred pár dňami a hneď v zárodku som to zastavila s Oparstop-om, ale môže sa aj zovirax. A prikladala som si na to aj prerezaný cesnak.

maminkasisa
22. nov 2016

mne na to pomaha obycajna alpa, alebo biela zubna pasta... treba to vysusit... mne osobne zovirax vobec nepomahal...

carrot_apple
22. nov 2016

@nikkyniks ja ho mám od včera a dávam si na to alpu a už je to lepšie nieje až taký veľký...

lubina
22. nov 2016

V tehotenstve treba byt s herpesom opatrna (ja mam zlu vlastnu skusenost), preto urcite by som sa o tom zmienila na dalsej kontrole u gynekologa....a na pomoc, mne pomaha uz spomenuta Alpa alebo Zovirax

nikkyniks
autor
22. nov 2016

@lubina nieco s babom,alebo s Vami sa stalo ? A dakujem 🙂

36evina36
22. nov 2016

Som v 21 tt a herpes mam uz druhy krát susim len alpou a ja ich mavam casto hlavne ked som vysadila tabletky na alergiu ktore brat nemozem

liz_lemon
22. nov 2016

@lubina to sa tyka genitalneho, nie herpesu na pere

elizita
22. nov 2016

Alpa, ja to mavam casto, pre mna su vsetky masticky hlupost, mne nikdy nezaberali a to som ich skusila za tie roky teda dost.., este mi kedysi pomahala taka vonava silica, olejcek, ale ani to uz nezabera

balazovaj
22. nov 2016

@nikkyniks ja by som doporučila aj toto prírodné bylinkové sérum, mám s ním dobré skúsenosti : http://jane.sirael.sk/sera/249-herpesol-serum-n...

lucika4
22. nov 2016

V alpe rozpustiť acilpirín a potierať herpes a ešte zubnou pastou.

delmondo
22. nov 2016

Mne baby tu na koňovi poradili maz z ucha. A keďže bol večer a ja som doma nič nemala, tak som to vyskúšala aj keď niekomu sa to môže zdať nechutné. A naozaj to zabralo. A treba nasadiť b-komplex ako prevenciu

majdalenka23
22. nov 2016

Baby, viem, že pre niekoho to bude nechutné, ale 100% účinné. Posielať mazom z ucha, a to si nerobím srandu. Naozaj to pomáha. Pekné to vysuší a za niekoľko dní zmizne len treba často potierať.

majdalenka23
22. nov 2016

Potierať mazom. Píšem z mobilu

maminkasisa
22. nov 2016

@majdalenka23 mne ten maz z ucha pomahal na kutiky na pere... 😉 nemavam to casto, ale pomohlo to...

nikkyniks
autor
22. nov 2016

Ďakujem vám,skusam.uz vsetko,strasne to "kluje",neviem ako to spravne napisat :D

tutu_1
23. nov 2016

Herpes riešim pomerne často najmä v tomto obdobi. Masticky mi nepomáhali vôbec. Ale pomáha cajovnikovy olej, b komplex, zubná pasta paradontax lebo je suchsia a na noc opar nemokva najmä ten co je v nose, alebo pri nose. Ešte je dobre dávať ku koncu zinkovu masť.

nikkyniks
autor
24. nov 2016

Ahojte,tak skusila som zovirax duo,nepomohlo,iba rozmoklo a palilo velmi,včera vecerrod zufalstva som.skusila.sudocrem.a cuduj sa svet,zabralo,dnes.som.ho.natrela este dva krat a herpes.mizne 🙂

majdalenka23
24. nov 2016

@nikkyniks naozaj skús ten ušlý maz, pekne ti to vysuší. Viem o čom hovorím

siera_springs
3. dec 2019

Baby ktore pisete ze herpes vysusate alpou, robili ste tak aj v tehotenstve? Nie je to nebezpecne? Nemoze sa alkohol v alpe dostat pri kontakte s herpesom do krvi? Fakt ma to zaujima

zdenkastanka
3. dec 2019

@siera_springs nemyslim... a aj keby je to take mini množstvo ze to je nic...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre