Môžem jesť chipsy počas tehotenstva?

papulkaa
10. jún 2015

Ahojte chcela by som sa opýtať blbá otázka ale i tak chcem vedieť vaša názory. Môžem počas tehotensva jesť čipsy konkrétne tixi ?? Ked dostanete chuť ? čo na to vy ?

lilimoni
10. jún 2015

@papulkaa velmi solene by sa nemalo ale ked mas strasnu chut, tak si trochu daj. Vsak ich nejes kazdy den, ci? 🙂

papulkaa
autor
10. jún 2015

@lilimoni Nie nejem ibe raz za mesiac ked mám doma ináč nie 🙂

lilimoni
10. jún 2015

@papulkaa tak si pochrumkaj pri telke 🙂

sibalka21
10. jún 2015

@papulkaa kľudne si daj co chceš, ja som jedla čipsy na kila a nič sa mi nestalo, aj doktorka povedala ze je to normálne, každá má v tehotenstve chuť na niečo iné tak si dopraj

me_to_you
10. jún 2015

@papulkaa sem tam si dopraj 🙂 mne keď bolo špatne zniesla som len mekdonald hranolky 🙂

bonaqa2013
10. jún 2015

Ak máš chuť kľudne....
Som zvedavá aké potraviny budeme ešte riešiť....

maria117
11. jún 2015

@papulkaa jedz na co mas chut 🙂 slane pomaha na nizky tlak pocas tehu, len i zadrziava vodu v tele

libka1
11. jún 2015

tixi urcite nejedz, ale slovakia chips by mali byt v pohode 😅 😀

sense
11. jún 2015

Pokial ti nie je z toho zle daj si kludne ...ja nemam moc rada hranolky a pocas tehu som ich jedla jeden mesiac takmer 2tyzdnee nonstop

zuzkanik
11. jún 2015

@papulkaa tehotenské chute sú nevyspytateľné. Ja som jedla piate cez deviate, nemala som problém s balíkom roxy cukríkov na posedenie. ALE!!! Po dvoch tehotenstvách, kedy som pribúdajúce kilá pri čísle 20 radšej prestala počítať, chápem, že toto napchávanie nebolo správne. Podľa mňa by si mala jesť, na čo máš chuť, ale s mierou. A určtie nie dvojnásobne preto, že ješ za dvoch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre