Dr. Síleš Topoľčany - som spokojná

andrejusa
7. júl 2009

Ahojte. Patríte niektorá k tomuto gynekologovi? ja som s ním veľmi spokojná, aj keď k nemu patrím len krátko. Som teraz v 7t. Včera mi robil sono a ešte nebolo počuť srdiečko. Vraj niekedy bývajú menej citlivé prístroje a nezachytia ozvy, som z toho trošku nervózna, nemali ste niektorá taký problém?

kkkatarinkaaa
7. júl 2009

Ahoj andrejusa 🙂
aj ja k nemu chodim 😉 zatial som nemala ziadne vaznejsie problemy, tak som spokojna..celkom. my sme poculi srdiecko v nejakom 8 alebo9tt...uz si presne nepamatam 😅 neboj sa, hlavne ze je tam, ono sa rozbucha 😵

andrejusa
autor
7. júl 2009

Jej, ďakujem, ukľudnila si ma. Som z toho bola dooosť nervózna, lebo som počula, že má biť už v 6t. A kedy ti dal prvú foto, knižku a zistil pohlavie?

nada.hope
7. júl 2009

Ahoj andrejusa nam to povedal tiez asi okolo 8 tt a knizku nam dal myslim okolo12tt ale nepamatam si presne, bol to moj stastny den, drzim palce.
Dr. Siles je pan doktorr aj mna porodil 😵 😵 😵

dejna3
7. júl 2009

aj ja k nemu chodím už zopár rôčkov a som veľmi spokojná, je to PÁN doktor, my sme boli na srdiečku až v 9tt 😉

ika8
7. júl 2009

aj ja chodím k dr.sílešovi a som spokojná...a srdiečko sme počúvali tiež až okolo 9tt 🙂

mery.maja
8. júl 2009

aj ja chodim Silesovi a tiez srdiecko pocuval neskor teraz uz presne neviem kedy ale urcite az okolo 9tt,je fakt dobry som s nim spokojna 🙂

andrejusa
autor
8. júl 2009

ďakujem baby, ukľudnili ste ma. Ja som si dnes kúpila calibrum baby plan, odporučil mi ich Síleš, vám aké? a ak ste brale tento calibrum, tak ako ste ho znášali?

nada.hope... kde ťa rodil? ja by som ho tiež chcela, ale vraj chodí až do Partizánskeho a to nieje vraj moc dobrá nemocnica,,, alebo nie?

ika8
8. júl 2009

andrejusa: ja som užívala pregnium od walmarku... ale podľa mňa sa všetky doplnkové prípravky rovnakej cenovej dosť podobajú 😉

dejna3
8. júl 2009

andrejusa, ja som brala tiež babyplan, cca mesiac pred pred otehotnením a prvý 3mester.. potom už nič 😉

nada.hope
8. júl 2009

andrejusa myslela som, ze ma porodil ako babatinko 🙂 a sluzi v Partizanskom, skus sa ho potom opytat priamo, ved za to nic nedas............. 😉 😉 😉
Ako povedala ika vsetky tie tabletky su rovnake akurat znacka je ina 😉 a neuskodis tym babatinku 😉

andrejusa
autor
9. júl 2009

Ja som totiž počula, že niektoré baby z toho calibrumu dosť bolieva hlava. Mňa zatiaľ nie, ale beriem len krátko. Ja som pred otehotnením nebrala nič a baby plan som začala až v 7t., nemôže to nič vadiť, že až tak neskoro?
Ináč plánujem sa ho opýtať na ten pôrod, ale asi až neskoršie. 😉

mery.maja
9. júl 2009

Andrejusa tiez si myslim ze za opytanie nic nedas,ja som tiez brala babyplan prve 3 mesiace a potom uz len kys.listovu.Ja si nepamätam zeby ma bolievala hlava-a urcite nevadí ze si ho zacala brat az neskorsie-lepsie neskorsie ako nikdy 😉

kkkatarinkaaa
9. júl 2009

andrejusa- tak knizku mi dal v 10tt tusim....hovorili sme o nej aj skor-hned v tom 6tt ked som tam prisla ako tehu prvykrat-ale mne povedal, ze on zvykne davat tak trosku neskor- a ja ze ok, v pohode, netreba sa ponahlat zbytocne...takze takto. A pohlavie? no to mi zistili az v 25tt v nemocke na sone 🙂 a tie vitaminy- ja som sa na ne pytala dr aj sestricky- a mne povedali, ze mam jest vela ovocia, zeleniny, kedze ja som otehotnela vlastne tak na jar a leto 🙂 ...tak sa krmim tymto a malinke sa ma fajn 😵
a prvu foto som mala v 7tt 😵

dejna3
9. júl 2009

mne robil 1x sono v 5tt, a to tam bolo vidno len gestačný vačok, tehu knižku som dostala až v 9tt, keď už bolo vidno srdiečko 🙂 tiež viem, že on dáva knižku, až keď je vidno srdiečko a myslím, že je to úplne v pohode 😉

andrejusa
autor
9. júl 2009

Ahojte... tú knižku mi vysvetlil, že dáva až keď počuje srdienko, tak hádam na budúce už budem počuť aj ja. Idem 27.7 na kontrolu. To by som už mala byť v 10t.
Tú fotečku ste si vypýtali, alebo dal sám od seba?

dejna3
9. júl 2009

andrejusa, ja som si vždy pýtala už vopred 🙂 platí sa za to nejakých cca 50,- Sk (aspoň teda minulý rok to tak bolo)

andrejusa
autor
9. júl 2009

jééééé, škoda že som nevedela, teraz nebudem mať fotečku fazuľky. ☹

dandulik
9. júl 2009

ahojte........o počuvam same dobré reči na tohoto pána doktora tak asi aj ja k nemu prestupim..........kedže som sa presťahovala trošku dalej, tak musím zmeniť doktora,lebo to mám dalekok tomu starému..........diky baby za info o ňom.... 🙂

andrejusa
autor
9. júl 2009

on je fakt super, budem ti držať palce aby ťa vzal. Ja som sa k nemu chcela dostať už pred rokom, ale nemohol ma vziať, lebo už mal preplnené. A teraz mi zomrel môj starý gynekolog, tak som hneď utekala k Sílešovi a po dlhšom prehováraní ma teda vzal. Má hrozne veľa pacientiek.

kkkatarinkaaa
9. júl 2009

dandulik- siles je ok, da sa s nim 😉
andrejusa- ako vravi dejna-foto si vacsinou treba pytat vopred...ja ked som mu nepovedala, tak sam od seba mi nedal 😠

andrejusa
autor
9. júl 2009

a má nenormálne perfektné sestričky

dejna3
9. júl 2009

jáááj, tak sestričky sú kapitola sama o sebe 😵 😵 😵 sú skveleee, milé, ochotné, vždy dobre naladené a vždy vedia poradiť 🙂

andrejusa
autor
9. júl 2009

presne! ja som takú ochotu ešte nikde nevidela. A pritom tam majú stále plno, stále im niekto klope, zvoní a plná čakáreň a bez zmiznutia úsmevu. A strašne sa mi páči, že oslovujú krsným menom. Už to ma tak príjemne naladí a nebojím sa. 🙂

ika8
9. júl 2009

ano, to oslovovanie menom búra zábrany 😉 aj mne sa to páči

dejna3
9. júl 2009

babule, a mne sa zas veľmi rátalo, keď som bola 1x u síleša, vošla som do ordinácie, pozdravila a povedala som, že som u neho 1x... a on vstal podal mi ruku a predstavil sa 🙂 myslela som, že odpadnem, to som predtým a už ani potom asi u žiadneho lekára nezažila 😉

ika8
9. júl 2009

dejna: tak to si nepamätám 😨

andrejusa
autor
9. júl 2009

tak to sa aj mne stalo. Až som zabudla zavrieť ústa. Proste dr. ako sa patrí. Páči sa mi aj to, že keď mi robil sono, tak otočil obrazovku ku mne, inde keď bolo treba ísť na sono, tak som nevidela ani ň.

ika8
9. júl 2009

ano, točí obrazovku k mamine... mne až slzy skoro vyleteli keď som zbadala toho krpca 😵

andrejusa
autor
9. júl 2009

ja som zatiaľ videla len tú fazuľku, ale na budúce už uvidím viac. Od 20-27.7 má dovolenku, tak potom sa tam chystám na kotnrolu. Môže byť aj otec bábatka niekedy pri ultrazvuku?

ika8
9. júl 2009

áno, môže 🙂 aspoň to tak bolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre