• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odkedy sa dá zistiť, či nečakáme dvojičky?

27. novembra 2014 
@mon777 kryoembryotransfer. To je ET ale po rozmrazeni.

@chantal01 uff no tie hodnoty su fakt dost vyseoke. Ja som mala na 14. den od ET 523 a to s dvojkami. Dnes neviem ake vysoke bolo, kedze vysledky este nemam.
27. nov 2014 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantal01 Ja som potom ako bambulka2015, 5+3 :slight_smile:
27. nov 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 Ja som potom ako bambulka2015, 5+3 :slight_smile:
27. nov 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulka2015 A kedy budeš vedieť výsledok?
27. nov 2014 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantal01 Jááááááááááááj..no zasa som o niečo múdrejšia...ale tak tie embryá sú vlastne z vašich spermošiek a vajíčok, nie?
27. nov 2014 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 Ano su :slight_smile: je to velka predpríprava sa dopracovat az sem :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2014 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 no ved jasne, a co myslis, ze z cudzich? :grinning: Tak da sa aj z darovanych ale to by som ja nebrala. Radsej potom bez deti.
To je po IVF, umelom oplodneni. ET je cerstve, cize odoberie sa jajko a spermie a spoja ich a nechaju delit a potom vlozia zene do maternice. A pri ked to vsetko uz prebehlo a zmrazilo sa. A po case, tyzdnoch, mesiacoch, rokoch, sa moze rozmrazit a vlozit zene do maternice.
To je tal zhruba polopate vysvetlene. :wink:
27. nov 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chantal01 neviem, ci ho vobec budem vediet. Minuly tyzden zavolali hned poobede, ale to bolo dolezite, vobec vediet ci som tehu. Teraz mam tehu uz potvrdene, tak uz asi nevolaju. A na buduci tyzden si idem este po srdiecko. :wink:
27. nov 2014 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka2015 Jááááááááááááj. no fajne teda :slight_smile: Tak teda príjemné tehulkovanie :wink:
@chantal01 tak to ti verím. U nás to šlo našťastie klasicky postelne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak akurát som narazila na fotoblog mamičky dvojičiek, ktorá znovu čaká dvojičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aké to je krásne!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2014 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulka2015 myslim, ze keby nieco nemalo byt v poriadku tak ti hned volaju.Velmi sa tesim s tebou,tak velmi by som chcela dvojicky aj ja.No len tie moje hodnoty su podla mna patologicky vysoke.
@mon777 tak to mate stastie s drahym :slight_smile: tesim sa samozrejme s tebou,tusim ze aj ja som uz bola na tom fotoblogu,doma budu mat o radost postarane...
27. nov 2014 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chantal01 tomu ver :grinning: 4 takmer rovnako staré detičky :grinning: Neviem si predstaviť, ako bude chodiť s kočíkom, keďže kým porodí, tie dvojky, čo majú, budú ešte malé a na 100% odkázané na buginu :grinning: Plus novorodenci v dvojičkovskom kočíku...no už teraz sa teším na foto z ich prechádzky :dizzy_face:
27. nov 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mon777 Radosť ale starosť :slight_smile: ale šikovná mamička si to určite super zariadi :slight_smile:
27. nov 2014 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantal01 to áno, len sa už teraz teším na fotku, že ako :grinning: ešteže mi budeme len traja, nie šiesti :grinning:
27. nov 2014 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tvoj príspevok