Maska na ruky Urea Balea

S maskou na ruky Urea Balea zažijete chvíle upokojujúcej starostlivosti. Zloženie s cennou ureou a kyselinou hyalurónovou dodáva pokožke intenzívnu vlhkosť až na 24 hodín. V kombinácii s vitamínom E má starostlivosť o ruky antioxidačný účinok. Podporuje sa obnova buniek a pokožka je chránená pred škodlivými vplyvmi.

Kde kúpim masku na ruky Urea Balea?

Hodnotenia a skúsenosti s maskou na ruky Urea Balea

Máš skúsenosť s maskou na ruky Urea Balea?
maggie20  14. apr 2024 Overená recenzia

Rýchly účinok pre suché ruky

Maska na ruky má príjemnú vôňu. Rukavice sú dostatočne veľké a obsahujú dostatok krému. Po použití boli ruky hebké a jemné, účinok bol rozhodne lepší ako keby som použila nejaký krém na ruky.
  • Pekná vôňa
  • Ruky ostali jemné a hebké
  • Dostatok krému
penelope10  12. apr 2024 Overená recenzia

Kúra na vysušené ruky

Radšej používam klasický krém alebo na veľmi suché miesta špeciálny krém z lekárne. Maska dodáva pokožke intenzívnu vlhkosť. Čakala som, že krém sa po aplikácii skôr vstrebe. Ruky som mala však ešte dlho mastné. V kombinácii s vitamínom E je táto maska dobrou voľbou pre starostlivosť o ruky a pokožku okolo nechtov. Možno by som skôr privítala ponožky s týmto urea zložením, keďže mám veľmi suché päty. Musim pozrieť, ak nájdem isto kúpim.
  • Praktické balenie
  • Zlá vstrebatelnosť
  • Príliš mastné zloženie
aaadkaaa  7. apr 2024 Overená recenzia

Rukavice

Na toto testovanie som sa veľmi tešila, lebo ruky mám celkovo suché a teraz aj namáhané v záhrade, pretože pri práci nie a nie si zvyknúť na rukavice. Tieto hydratačné sú však veľmi príjemné, skvele hydratujú a napriek popraskanej pokožke ma neštípali. Určite si ich ešte zakúpim, škoda, že sú u nás momentálne nedostupné. Veľké plus je možnosť používať pri nich dotykový displej, lebo ako inak si užiť relax, ak nie scrollovaním modrého koníka😃
  • Skvelá hydratácia
  • Možnosť používať dotykový displej
  • Neštípu ani poškodenú pokožku
  • Momentálna nedostupnosť v predajniach aj online
asshanti  7. apr 2024 Overená recenzia

Rýchla úľava pre vysušené ruky

Maska na ruky Urea Balea prináša rýchlu úľavu pre vysušené a popraskané ruky. Zloženie s cennou ureou a kyselinou hyalurónovou dodáva pokožke intenzívnu vlhkosť až na 24 hodín. V kombinácii s vitamínom E má starostlivosť o ruky antioxidačný účinok. Keďže veľa upratujem a umývam, ruky mám potom suchšie, určite ju budem používať pravidelne pre lepší výsledok 😊👍
  • Zjemnenie pokožky rúk
  • Okamžitá úľava suchým rukám
kika9981  7. apr 2024 Overená recenzia

Maska na ruky urea Balea

Keďže mám poškodené ruky z nosenia rukavíc, pretože pracujem v nemocnici, rozhodla som sa masku na ruky urea Balea vyskúšať.
  • Ruky ostali jemné
  • Rukavice mi sedeli
  • Krásna vôňa

Maska na ruky

Masku som testovala večer po dlhom kúpeli, kde som mala ruky vysušené. Rukavice sa veľmi dobre aplikujú, dajú sa prispôsobiť. Po 15 minútach boli ruky stále lepkavé a mokré, avšak na ďalší deň boli znova vysušené. Takže za mňa veľmi krátky účinok.
  • Dá sa prispôsobiť
  • Krátky účinok
melani19  5. apr 2024 Overená recenzia

Maska na ruky

Najprv som mala super pocit. Aj vôňa mi sedela.
Maska bola príjemná na ruky. Bohužiaľ potom ostali ruky lepkavé a uplne vysušené.
  • Lepkavé
  • Suché ruky

Maska na ruky

Masku na ruky som skúšala prvý krát, no určite nie posledný.
Ruky mám suché a často mi praská koža na prstoch. Po použití masky sú mäkké a jemné
  • Efekt
  • Jemná vôňa

Maximálna hydratácia bez pocitu mastnoty

Tieto šikovné rukavičky ma zachránili po zime. Nakoľko sa venujem práci, kde moje ruky dostávajú zabrať a sú v kontakte s chemickými prípravkami, už dlhšie som pokukovala po nejakom životabudiči. A tak som tento produkt skúšala hneď ako prvý. Nižšie som čítala recenzie o nejakom lepkavom pocite. Pýtam sa, ako, kde? Moje ruky boli ako zamat, o lepkavom pocite sa nedá hovoriť. Taktiež žiadny mastný, šmykľavý film to nevytvorilo. Moje ruky sú fakt zaťažované a nešetrené, mnohokrát zanedbávané, no po tejto kúre sa moje ruky cítili ako znovuzrodené. Priaznivá cena produktu ma samozrejme presvedčila, že som si ďalšie balenie bola kúpiť hneď na druhý deň.
  • Nenastal pocit mastnoty
  • Pokožka maximálne hydratovaná
  • Výborná cena
  • Slabá, takmer žiadna vôňa
sofia2013  2. apr 2024 Overená recenzia

Maska na ruky

Tešila som sa na tento výrobok, keďže mám suché ruky. Po rozbalení som objavila super rukavice, ktoré sú vhodné na každý typ ruky. 15 min som si užila super masku, ktorá krásne voní. Po odstránení rukavíc som zvyšok chcela vmasírovať do rúk, ale ruky som mala stále lepkavé. Aj som skúsila odstrániť vatovým tampónom, ale nepomohlo.
  • Prispôsobuje sa aj na menšiu a väčšiu ruku
katkapetko  23. mar 2024 Overená recenzia

Veľmi dobrá voľba

Táto maska je super. Zanechá ruky vláčne a je v nej dosť séra aj na to, aby sme rukavice použili dvaja po sebe. Mám naozaj jemné rúčky bez podráždenia.
  • Pomer cena - kvalita
  • Nedráždi
  • Vystačí pre dvoch
andrea2667  9. mar 2024

Najlepší pomer ceny a kvality

Produkty Balea s ureou kupujem už roky, a to nielen krém na ruky, ale aj denný a nočný krém. Pre mňa sú to najlepšie produkty na našom trhu v pomere ceny, kvality a okamžitého účinku. Nenahraditeľné.
  • Okamžitý účinok
  • Hypoalergénne
  • Dostupnosť
kika51  10. apr 2022

Maska na ruky

Jeden z troch produktov, ktorý som mala možnosť vyskúšať na vlastnej koži, bola maska na ruky s Ureou. Problémy so suchými rukami zvyknem mať iba v zime, ale keďže som túto masku skúšala teraz na jar keď ma problémy so suchými rukami netrápia, tak z môjho pohľadu som nevidela žiadne výrazné zmeny. Podľa mňa takúto službu pre pocit hydratovaných rúk spraví aj obyčajný krém na ruky.
  • Príjemná vôňa.
  • Hydratácia.
  • Malé balenie na jedno použitie.
circa126  10. apr 2022

Hydratácia pre suché ruky

Keďže pracujem v nemocnici a dennodenne sú moje ruky vystavené množstvu dezinfekcie, ktorá ich vysušuje, na testovanie masky na ruky som sa tešila. Ruky mávam celkovo suchšie v zime, kedy mi na prstoch vznikajú drobné praskliny. Rukavice sa jednoduchou aplikujú a je fajn, že sa dá prispôsobiť veľkosť. Masku som nechala pôsobiť 15 minút a myslela som, že si potom masku vmasírujem do rúk, ale po maske zostali ruky lepkavé, čiže zbytky som musela zmyť. Ruky ostali jemné, hydratované, ale efekt bol krátkodobý keďže na druhý deň boli ruky zase rovnako suché. Výrobok ma extra neprekvapil, ale možno po dlhšom používaní by sa účinok dostavil.
  • Prispôsobenie veľkosti
masiarova1  9. apr 2022

Slabý efekt

Po jednom použití som nezbadala nejaké extra účinky.
  • Hydratuje
  • Malé balenie
michaliaa  8. apr 2022

Výborne

Táto maska na ruky by síce mne bola na nič, nerada si niečo dávam na ruky, ani len krém. Ale moja mamina má namáhané ruky, tak som sa rozhodla ju otestovať na nej.
Dopadla to výborne. Maminine ruky boli hebké, neboli vôbec drapľavé ani popraskané. Ešte jej ich zadovážiť viac, super vec.
  • Hebké ruky
  • Mohlo by byt väčšie balenie
kaja153  5. apr 2022

Maska na ruky urea balea

Od tejto masky som čakala veľa, keďže obsahuje ureu. Ruky nemám moc suché, mala som len jedno suchšie miesto. Čakala som, že moje ruky zanechá hydratované a jemné, ale žiaľ nie. Nevidela som žiaden efekt a výsledok
  • Obsahuje ureu
  • Žiaden efekt a účinok
katarinka_28  5. apr 2022

Nefunguje

Na túto masku som sa neskutočne tešila, pretože som mala extrémne vysušené ruky od dezinfekcie a zimy. Bohužiaľ ma táto maska veľmi sklamala. Najprv som si myslela, že bude super, pretože po aplikácii masky vyzerali ruky nádejne zhydratované a zregenerované. Už po prvej hodine sa mi to prestalo pozdávať, lebo som začala opäť pozorovať suché miesta. Bohužiaľ sa potvrdilo najhoršie a po pár hodinách a hlavne na druhý deň hneď ráno boli ruky rovnako suché ako pred maskou, ak nie horšie. Za mňa sa teda neoplatí.
  • jednoduchý obal
  • takmer bez vôňe
  • nedostatočná hydratácia a regenerácia
aeowyn22  5. apr 2022

Urea Balea maska na ruky

Ruky sú po použití hydratované a jemné. Môžem len odporúčať. Treba vyskúšať, ťažko sa opisuje dokonalosť! :)
  • -hydratácia
  • -cena
  • -dostupnosť
  • ŽIadne!
berry59  31. mar 2022

Jemné ručičky

Už oddávna ma trápi ekzém a suché ruky. Bola som zvedavá na test tejto masky na ruky. Bola som milo prekvapená, ruky boli veľmi jemné.
  • Hebkosť pokožky
lenik888  24. mar 2022

Ruky ako hodváb

Príjemné prekvapenie. :) Ruky doslova ako z hodvábu po účinku tejto skvelej masky. Vyhovuje mi jednorázové použitie.
  • Hebkosť pokožky
  • Ekologické balenie