Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži Pšeničný Citrón

Osvieženie na každý deň, to je Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži Pšeničný Citrón. Plná chuť pšeničného piva dokonale podčiarknutá sviežim dotykom citrónov prináša celkom nový chuťový zážitok.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži Pšeničný Citrón

Novinka v portfóliu radlerov je vyrobená zo 100% prírodných ingrediencií a neobsahuje žiadny alkohol, takže je to nápoj vhodný pre ktorúkoľvek časť dňa. Obsah cukru znížený až o 30% z neho navyše robí ideálneho partnera k športovým aktivitám, či na bežné popíjanie bez výčitiek.

Pšeničný citrón obsahuje vyššie množstvo lepku, preto nie je vhodný pre tých, ktorí sú zvyknutí na bezlepkové verzie radlera.

Hodnotenia a skúsenosti s radlerom Zlatý Bažant 0,0% Svieži Pšeničný Citrón

Máš skúsenosť s radlerom Zlatý Bažant 0,0% Svieži Pšeničný Citrón?
motherofflower  13. jún 2022

Svieži pšeničný citrón

Chuť piva s citrónovým podtónom je naozaj príjemné osvieženie počas teplých dní. Oceňujem menej sladkú chuť. Naozaj povzbudivý po prejdených kilometroch.
  • Osviežujúci
  • Chuť piva
katarina111  13. jún 2022

Svieži pšeničný citrón

Ten názov, že pšeničný citrón naozaj neznie lákavo...ale chuť stála za to! Chuť jemne citrónová, horkastá a najmä nie presladená!!! Myslela som, že "svieže jablko" porazí tento pšeničný citrón, ale musím napísať, že je jedno, ktorý si vyberiete, výborné sú obidva!!! Určite odporúčam, najmä pre jemnú kyselkavosť, ktorá v teple osvieži a hlavne je tam 0,0% alkoholu!!!
  • osvieži
  • jemne horký
  • 0,0% ALKOHOLU
  • naozaj sa dobre pije!
  • krásna farba (na fotke je orosený pohár)
  • Naozaj nič!
konik_testuje  13. jún 2022

Zujímavá, nie extrémne citrónová, a čo je hlavné, vôbec nie umelá chuť

Ochutnávka príchute Pšeničný Citrón sa niesla v duchu očakávania. Veď predsa všetci poznáme starú dobrú klasiku - citrónové radlery. Niekým milované, niekým zatracované. Nás sa tu zišlo pár takých, ktorí nie príliš práve citrónovej príchuti fandia. A na naše prekvapenie, Zlatý Bažant Radler Svieži 0,0 % Pšeničný Citrón vyvrátil všetky naše predsudky, ktoré sme voči nemu mali. Špecifická chuť pšeničného piva ho povýšila medzi výnimočne chutné varianty radlerov, pričom mnohí z nás pri iných citrónových nealko pivách bojujú s pocitom umelej príchute. To ale nie je prípad Pšeničného Citrónu od Zlatého Bažanta. Celkovo je chuť zaujímavá, ale nijak extrémne citrónová, a čo je hlavné, vôbec nie umelá.
  • nie je presladený
  • bez lepku
  • zo 100 % prírodných surovím
diiidi  12. jún 2022

Radler 0,0% Svieži Pšeničný Citrón

Zlatý bažant Radler u mňa patrí k letu. Táto nová príchuť mi veľmi sadla. Osviežujúca chuť, nie veľmi sladká, dokonale sa hodí k letu na terase. Už mi manžel kúpil celé 4-balenie :)
  • Osviežujúca chuť
  • Výrazná chuť
  • Bez alkoholu
  • Bez umelých prísad
  • Nezistila som :)
domka0907  12. jún 2022

Výborná variácia osvedčenej klasiky

Prvou myšlienkou pred otvorením bolo, že ma to zrejme ničím neprekvapí, no zároveň ma tešil fakt zníženého množstva cukru. Po prvom dúšku ale musím povedať, že je to veľmi príjemný a osviežujúci nápoj. Určite odporúčam a budem si ho kupovať aj napriek tomu, že som nikdy veľkým fanúšikom pív nebola :)
  • Výborná osviežujúca chuť
  • Pekný a elegantný obal, ktorý zaujme na prvý pohľad
  • Nulové množstvo alkoholu
  • Prírodné zloženie bez konzervantov a farbív
  • Nie je vhodné pre celiatikov
cecilia29  12. jún 2022

Citrónové schladenie

Horúce júnové dní priniesli mnohým oddych, iným zase viac práce. Ja som určite v tej druhej skupine. Celé dni vonku na slnku - práve v záhrade, pri sene ,či len naháňačka za deťmi si vyžadovali schladenie. Radler 0,0 ma skutočne potešil a pšeničný citrón so svojou výraznou citrónovou chuťou nesklamal. Ponúkol pravé osvieženie a potešil chuťové bunky. Aj vďaka nulovému obsahu alkoholu som si ho mohla dopriať v tehotenstve. Deti samozrejme s veľkou radosťou ochutnali tiež.
  • Osviežujúca chladivá chuť
  • Nulový obsah alkoholu
  • Znížený obsah cukru
  • Poctivé zloženie bez umelých prisad
veronique2508  12. jún 2022

Radler 0,0% Svieži Pšeničný Citrón len z prírodných ingrediencií

Radler 0,0% Pšeničný Citrón, z čisto prírodných ingrediencií, v zálohovateľnom plechovkovom tele s krásnym dizajnom, v sebe ukrýva viac ako len nealko pivo. Už pri prvom napití sa vďaka obsahu chmeľu, jačmenného, pšeničného sladu a limonády z prírodnej citrónovej šťavy, snúbi chuť lahodného podtónu skutočného piva s dotykom jemných citrónových tónov. V porovnaní s jeho sladším a starším citrónovým súrodencom z rodiny Radler 0,0%, určite pocítite rozdiel na prvý dúšok. Je ľahší, sviežejší, lahodnejší a obsahuje menej cukru. Ja osobne oceňujem, že jeho sladkosť nie je umelo nahrádzaná prírodným steviolom, či inými umelými náhradami cukru, ako to bolo v minulosti zvykom najmä vo verziách Light.
  • - Pekný dizajn
  • - Lahodná citrónová chuť s nádychom pšeničného piva
  • - Príjemná ľahká sviežosť so zníženým obsahom cukru
  • - Jeho achillovou pätou je asi len fakt, že obsahuje lepok.
kuukii  12. jún 2022

Pšeničný citrónový radler 🍋

Citrónový radler je proste klasika, ktorá nikdy nesklame. Tento je svieži, bez alkoholu, v pekne potlačenom obale a praktickom 500ml balení. Je 100% prírodný a chutí ozaj prirodzene. Za mňa je to TOPka medzi citrónovými radlermi. Nemám mu čo vytknúť :-)
  • Je uplne nealko 0,0% a nemusím mať strach zadnúť za volant
  • Je ho málo, treba ísť na nákup
lalenka33  12. jún 2022

Citrónové osvieženie

Tak táto príchuť ma veľmi milo prekvapila. Krásna vôňa a osviežujúca chuť. Najlepšie chutí vychladený po dobrom jedle. Vďaka zníženému obsahu cukru je ideálny na leto pre každú ženu. A čo je hlavné, naozaj neobsahuje žiaden alkohol.
  • Nízky obsah kalórií
  • Výrazná citrónová príchuť
kikanunka  11. jún 2022

Svieži pšeničný citrón

Výborná chuť na rozdiel od príchute s jablkom. Svieži pšeničný citrón je naozaj svieži, lahodný letný nápoj, ku ktorému sa určite budeme vracať. Chutil úplne všetkým, aj synovi :)
  • Svieži
  • Lahodný
  • jednoducho skvelý
dori2  11. jún 2022

Hasenie tehotenských chúťok

Som tehotná! Som mlsná! Telo si nejak žiada kyslé, a tak pri radlerovi mi doslova zasvietili oči. Lenže - väčšina radlerov má nejaké to percento alkoholu. Tak ma veľmi potešilo, že Zlatý bažant pšeničný citrón je naozaj úplne bez obsahu alkoholu. Jeho chuť prekvapí - je spojením chute piva a jemného citrónového podtónu. Skvelá kombinácia na osvieženie počas teplých letných dní. Žiadnu umelinu nečakajte, chuť je príjemná, prirodzená.
  • Výnimočná prirodzená chuť
  • Skvelý doplnok ku mlsaniu
  • Je ho málo!
adulkam  9. jún 2022

Citrónový radler :)

Radler citrón je moja topka. Nemám rada pivo, vadí mi horkosť. Pre mňa radler nealko musi byť sladký. Mám to ako limonádu:), takže žiadne light, či bez pridaného cukru.
Originál citrón a tento Pšeničný citrón sú na prvom mieste odteraz.
  • Intenzívna chuť citrónu :)
petra0801  9. jún 2022

Pšeničný citrón

Tento nealko pšeničný citrón bol super, neskutočne chutí a tiež si ho budem kupovať. Darmo, Zlatý bažant radler 0,0% má výborné príchute. Za mňa určite odporúčam. 😉
xxxxxnnnnn  9. jún 2022

Niečo medzi limonádou a pivom

Milujem sviežu chuť a v tomto produkte som ju našla. Odlišný od iných Radlerov. Bolo to niečo medzi limonádou a pivom. Svieže, príjemné, záchrana na túre.
  • - limonádová chuť
  • - vôňa
  • - osvieženie
  • - máličko cukru
miiceencoovaa  8. jún 2022

Sviežosť akú nepoznáte

Tento radler ma veľmi milo prekvapil. Nečakala som, že príchuť pšeničný citrón môže byť tak dobrá. 😊
Jednak dosť osviežil v horúcich dňoch a vôbec som po ňom nemala sucho v ústach.
Veľmi dobre spojená chuť, osviežujúca a najlepšie na tom je, že je tam opäť menej cukru.
  • Osviežujúci
lucy_m  8. jún 2022

Testovačka s Bažantom 🍋

Príchuť pšeničného citrónu mi sadla. Po športe si rada vychutnávam nealko radler a táto príchuť ma milo prekvapila sviežosťou, kyslastou a jemne horkou chuťou. Citrón je príjemné cítiť, radler nie je presladený. Tento si ešte kúpim ☝️ ,za mňa áno. 🥇🍺🔝
  • Výrazná chuť
  • Svieži
lili007  8. jún 2022

Radler ako ho nepoznáte

Zlatý Bažant nealko je u nás skvelé letné osvieženie, ktoré nesmie chýbať v domácnosti či na cestách. Neodmysliteľne u mňa patrí k letu rovnako ako plavky či more. Dokonale uhasí smäd, osvieži či ,,nakopne" pri cyklistike, záhradkárčení, turistike, či len tak po horúcom dni.
Jeho dvojička s názvom ,,Svieži" ma skutočne milo prekvapila. Očakávania boli rozporuplné, nedokázala som si predstaviť, čo môže citrónový radler priniesť v chuti ešte nové.
Informácia z obalu hneď však hneď v úvode testovania potešila...o 30% znížené množstvo cukru fandí môjmu predsavzatiu schudnúť do plaviek a zároveň mi umožňuje dopriať si bez významných výčitiek aj sladký resp. sladený nápoj. ,,Svieži" je oproti pôvodnému radleru jemne kyslastý. Mne osobne táto menej sladká chuť vyhovuje a vďaka nej na zahasenie smädu si doprajem aj viac dúškov. Svojou chuťou si myslím nájde rovnakú, ak nie väčšiu základňu ,,užívateľov":-) Ja osobne nakupujem už len ,,Svieži".
  • Osviežujúca novinka.
  • Menší podiel cukru.
  • Kyslastá chuť.
luma1  8. jún 2022

SVIEŽI !!!

Tak tento pšeničný radler s citrónovou príchuťou je pre mňa zatiaľ top topov. 👌 Toto je tá voľba, ktorú v lete nikdy neoľutujete! Osvieži, nesmädí po ňom, zahasí smäd. Či vychladený, či izbová teplota je chutný tak či onak. Za mňa top. ďakujem zaň, odteraz má v mojej špajzi čestné miesto 🙏
  • -30% cukru
  • Žiadne 👏
andy57  7. jún 2022

Zlatý Bažant Radler - pšeničný citrón

Najprv som si myslela, že mi určite chutiť nebude, ale bol výborný. Svieža chuť citrónu, chutil výborne aj nevychladený. Určite ho začnem kupovať.
  • výborná chuť
  • menej cukru
  • žiadne som nenašla
martinape85  5. jún 2022

Citrónové osvieženie

Chutí mi prekvapivo aj tento 🍋. Mám od bažanta len pár príchutí v obľube, ale tieto novinky pridávam k nim. ☺️
Je fresh a najlepšie chutí vychladený. Nie je horký, ale je veľmi svieži a s 0,0% alk budeme stále kamoši. 😋
  • Bez alkoholu
  • Nižší obsah cukru
  • Žiadne som nenašla
mirka1989mirka  31. máj 2022

Zlatý,👍

Super chuť a osvieženie vždy doma nájdem radlera ❤️
  • Chutné
  • Nie moc sladké
  • Málo 😂
petra0801  24. máj 2022

Veľmi chutný

Za mňa veľmi dobrý a vychladený je top! 🔝 🙂
Ako skoro všetky radlery od Zlatého Bažanta 0,0%, je naj.
Osvieži a teraz ako úplne padne vhod. 😊
niky7287  24. máj 2022

Sladkosť

Pri otvorení krásna vôňa ale chuť ma moc nepresvedčila. Klasické citrónové je lepšie.
  • Krásna vôňa,menej cukru
  • Chuť nič moc
kikulamikula  23. máj 2022

Prírodný radler

Osviežujúci, keď je vychladený.
Uprednostňujem radlery bez obsahu glukózovo-fruktozového sirupu.
  • Osviežujúci, keď je vychladeny
  • Sladký
babika0  23. máj 2022

Leto si bez neho neviem predstaviť.

Veľmi nám chutí. A 00 môže aj syn. Iný nekupujem. Už sa teším, keď si dáme s mamkou na hojdačke..
  • Svieži, chutný
  • Dosť sladký na mňa
veronikam3004  14. máj 2022

Svieži a výborný ☺️

Mam rada radlere od zlatého bažanta môj obľúbený jahoda rebarbora.. Ale vyskúšala som aj tento nový pšeničný citrón chuťovo aj vôňou je výborný svieži na teplé dni veľmi odporúčam ale obľúbený mam stále ten môj ☺️☺️
  • Chuť a vôňa