Športový kočík skladný do malého auta pre 7mes. - bazár do 200€

Zodpovedané
21. máj 2020

Ahoj. 😉😊😆

Hľadám športiak, 7m dieťa, veľmi dôležité aby bol výborne skladný do malého auta (ideálne aj ľahučký). Hľadám úplný lah, malá spáva na boku, možno fajn, keby to malo širokú a dlhú ložnú plochu).

Kočík plánujem kupovať cez bazár a rozpočet 150€ - 170€ (max. 200€). Plánujem chodiť po meste, žiadne extrémne terény, ale ideálne, aby z malej nevytriaslo dušu na mestských chodníkoch.

Dakujemeeeeem 🥰🥰🥰

Ahoj,

mrzí ma, že neudávaš, či nutne kočík musí byť otočný. A pri tej vlastnosti si treba uvedomiť, že ak by mal byť otočný, tak že bude aj väčší po zložení (než kočík neotočný), aj ťažší, aj bude mať obmedzenejšiu ložnú plochu, v porovnaní s len vpred smerujúcim modelom. Preto by som so 7 mesačným dieťatkom je to možno ťažšie, ale odporučila skôr kočík neotočný, ak sa s tým dokážeš zžiť. Bude okrem všetkého toho vyššie aj lacnejší.

Každopádne, ak by otočný predsa len musel byť, takým kompromisom tohto všetkého by bol asi Baby Jogger Vue. To sú golfky, ale s otočným sedadlom. V tej cene a s ok ložnou plochou akosi otočného nič iné z pamäti neviem vyloviť, žiaľ ani bazárové.

Baby Jogger Vue

A preto sa radšej presuniem k tým kočíkom neotočným, kde je to trošku lepšie. A teda pre 7 mesačnú by som riešila niečo ako Mutsy Nexo, Oyster Zero alebo potom Baby Jogger City Mini Zip z tých ozaj malých. A za mňa to je najlepší kandidát.

Mutsy Nexo

Babystyle Oyster Zero

Baby Jogger City Mini Zip

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli