Zelený kombinovaný kočík do 500€, kde je partner vysoký a partnerka nízka, a aby prešiel aj rozbité chodníky

Zodpovedané
23. mar 2020

Ahoj Eli,

plánujeme kúpu kočíka pre letné bábo (koniec júna). Po zvážení rôznych modelov - drahších aj lacnejších (Mutsy Nio, Concord Wanderer, Moon Style, Emmaljunga a pod.) sme sa rozhodli, že si zaobstaráme lacnejší kombinovaný kočík na obdobie max. 9 -12 mesiacov a neskôr prejdeme ku kvalitnému a ľahkému športiaku. Pri výbere sme sa zamerali hlavne na to, aby bola veľká vanička, aby bol dobre odpružený a mal väčšie kolieska (a aby bol zelený 😀).

Prvá voľba padla na Bebetto Luca, ktorý sme videli aj v predajni. Jeho nevýhodou je však skladnosť a váha, keďže občas ho budeme musieť vyniesť aj na druhé poschodie bez výťahu. Tiež sa nedá poskladať so športovou časťou. Espiro Only sa zdá byť tiež super, čo sa vlastností týka, len je hrozne nízky - keďže priateľ má skoro 2 metre, tak sme ho vylúčili. Momentálne mám padol do oka MUUVO Quick - je ľahký, skladný, cena s plnou výbavou pod 500 € (a je vojensko zelený 😉). Keďže v súčasnej dobe nemáme možnosť pozrieť si ho v kamennej predajni, zaujímal by ma tvoj názor na tento kočík - hlavne jazdné vlastnosti, kolieska, pruženie a celkovo kvalita, či ním prejdeme aj trošku horší terén na dedine občas. Prípadne aký iný kočík by si nám vedela poradiť.

Ďakujem pekne 🙂

Ahoj,

Muuvo Quick je určite zaujímavým, cenovo dostupným a celkovo pekným športovým i kombinovaným kočíkom pre mestských, menej náročných rodičov.
Výhodou pre vás bude okrem farby teda aj vyššie nakliknutá vanička. Aj keď nie je najnižšie, dieťa bude vedieť neskôr vyliezť aj samo. No to si vlastne nechcela, že - však vymeníš. Celkovo - ok voľba, najmä ak plánuješ s určitosťou neskôr meniť. A dizajnom, istou farebnosťou ti vyhovuje.

Muuvo Quick

Mimo neho by som pozrela aj niečo ako Joie Versatrax, tiež ho mávajú aj v zelenej (aj keď svetlejšej).

Joie Versatrax

Ak by si bola schopná oželieť farbu, za mňa na to, čo popisuješ, by bol super aj ABC Design Salsa 4 - je priestranný, vysoký a pod 12 kg.

ABC Design Salsa 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli