#riofresh

sasienka1
31. jan 2018 Čítané 1953x
Čítaj celý článok
bobovalenka
10. nov 2017
Keď sa šťastie občas pristaví aj inde ako v láske :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts: Ďakujem krásne Riofresh (ten už je aj vybumbaný, prišiel kúsok dávnejšie) aj Bupi (ten práve dorazil)!!!! Mám neskonalú radosť :hearts: #bupi #riofresh Zapájať sa oplatí! :heart_eyes: #zapajat_sa_oplati
Zobraz celú správu
sasienka1
7. okt 2017
Mlieka ešte na trhu nie sú, ale už povyhrávali ceny za inovácie :slight_smile:
Gratulujem a teším sa, že môžem byť súčasťou tímu, ktorý nespí na vavrínoch a stále vymýšľa niečo nové. :heart:
#riofresh
Zobraz celú správu
sasienka1
5. okt 2017
Inak na tento výrobok sa teším. Rozhodla som sa totiž, že konzumáciu kravského mlieka výrazne obmedzím. Nezdá sa mi celkom fér, akým spôsobom sa mlieko získava a ako sa pri tom zachádza so zvieratami. O to viac sa teším, že sú aj alternatívy ku kravskému mlieku. Problém je, že napríklad do kávy si zatiaľ neviem predstaviť niečo iné, ale verím, že sa tam dopracujem :slight_smile:
Tak, a teraz súťaž! Prvé tri z vás, ktoré tieto výrobky nájdu a odfotia v obchode, alebo seba ako pijú novinky od #riofresh, získajú celé balenie jednej podľa vlastného výberu :slight_smile:
Takže nezabudnite, fotky označiť #hlada_sa_novinka Pátraniu zdar :wink:
Zobraz celú správu
sasienka1
5. okt 2017
#detox #riofresh

Náročná noc a deň zatiaľ tiež nevyzerá easy. Tak držím palce detoxujúce baby! :wink:
Zobraz celú správu
bibuska376
4. sep 2017
#riofresh #doskoly Takto sa tešíme do škôlky
Zobraz celú správu
manyus
1. sep 2017
#riofresh #doskoly Tato moja opica sa tak strasne tesi uz do skolky,ze dnes som ju vystrasila ak nebude posluchat tak v pondelok sa ziadna skolka nekoná:grin:Tak radsej poslucha,a asi ma má aj dost po troch rokoch :grin::grin::grin:
Zobraz celú správu
miinka3333
30. aug 2017
#doskoly #riofresh
Môj Lubenko ide v septembri prvý krát do škôlky. Myslím, že zatiaľ nie je stastnejsieho dieťaťa :grinning: Teší sa na nové hračky, deti, pani učiteľky, on sa dokonca teší, že tam bude aj papať a spat :relaxed:️. Dúfam, že to celé naskolkovanie bude tak úspešne, ako sa to zatiaľ vyvíja a tu škôlku bude naozaj tak ľúbiť. Spokojne dieťa, spokojná mama :kissing_heart:
Zobraz celú správu
krokodilkajmanka
Správa bola zmenená 31. júl 2017
#vyletnici #riofresh
Bojnice ZOO
Boli sme sa s rodinou pozrieť na zvieratká do bojnickej ZOO. Pamätám si ju ešte zo školských čias, tak som nečakala nič výnimočné. Bola som však milo prekvapená, ešte pred vstupom sme si mohli pohladkať sovu :slight_smile: ZOO je naozaj krásne urobená, nové ploty, chodníky, naozaj veľa zaujímavých vecí pre malých návštevníkov. Zvieratká sú veľmi rôznorodé, mali sme možnosť vidieť vtáctvo, malé pandy, zebry, slony, levy, opice, medvede, ryby, žaby, hady, plazy, korytnačky, nandu, kone, kozy, jelene, srny ... a veľa iného. Nám sa veľmi páčili surikaty, boli rozkošné. Majú aj detskú Zoo, kde sú domáce zvieratá ako prasiatka, sliepky a myši :slight_smile: Na rôznych miestach sú náučné chodníky, veľké puzzle a čo sa najviac páčilo dcérke, to boli vyrezávané zvieratá z dreva. Uprostred ZOO sú dva bufety, pri každom sú detské atrakcie, niektoré spoplatnené (0,50€-2€), iné nie. Takže sme sa mohli v kľude najesť, kým dcérka bola na šmýkačke. V celej ZOO je zákaz fajčenia, sú na to vyhradené miesta, no napriek tomu sme tam stretli mnoho fajčiarov. Najviac práve v bufetoch a pri detských atrakciách. Mne ako nefajčiarovi to teda nebolo príjemné, keď pri druhom stole dymili ako z komína továrne... V areáli sú bezplatné toalety, pekne udržiavané. ZOO má tiež motýliu záhradu, je skutočne nádherná, motýle lietajú medzi vami, sadnú si na vás... Za mňa jednoznačne odporúčam, išli by sme zas :slight_smile:
Cena vstupného je celkom prijateľná, 5€ dospelá osoba, malé deti grátis, do 15 rokov 2,50€.
Strava v bufetoch bola v cenách okolo 4-8€, napríklad vyprážaný rezeň/ syr s hranolkami a šalátom bol za 6€, porcia však bola poriadna, zjedli sme ani nie polovicu. Pečená klobása za 4€, zeleninový šalát za 5€. Neperlivá minerálka 500ml 1,50€.
Ponúkajú aj rôzne suveníry, extrémne boli predražené plyšové hračky, magnetky sú v cene 2-6€.
Parkovisko ZOO nemá vlastné, sú ale v blízkosti viaceré možnosti, my sme mali hneď pod zámkom, cena parkovného bola 0,70€ na hodinu, maximálne ale 4,20€.
Zobraz celú správu
(26 fotiek)
karolin2
27. júl 2017
#vyletnici #riofresh očami mojej dcérky Lianky a mamky, ktorá to troška všetko priblíži ...
Dovolenka úspešne za nami. Destinácia - SLOVENSKÝ RAJ - HOTEL ČINGOV, pri dvoch malých deťoch nám to veľmi vyhovuje (jedno 2 ročné, druhé 6 ročné) a pri našich neveľkých nárokoch už po druhý krát a aj tentoraz spokojní. Nesmierne krásna príroda, nížiny, nádherné hory. Hotel ponúka vyhriaty bazén, kde sa deti môžu dosýtosti vyčľapkať vo vnútry a v prípade nepriaznivého počasia, ktoré je nepredvídateľné, pre nás rodičov s dvoma deťmi ako stvorené. Počasie nás nesklamalo. Dokonca sme vystihli aj Spišské trhy - v poradí už 62 - (google mi poradil). A toľko kolotočov, skákacích hradov, nevynechali sme ani ZOO - toto všetko v Spišskej Novej Vsi. A nakoniec Spišský hrad - mamička má strach z výšky, ale staršia dcérka si užívala každú chvíľku, nemala problém ani s výstupom na vežu, len mamičke pri tom pohľade búšilo srdce ....
Zobraz celú správu
(8 fotiek)
sasienka1
15. máj 2017 Čítané 1434x
Čítaj celý článok
erikaemkina
2. mar 2017
#sportovy_tyzden #riofresh
Emka športuje stále , neobsedí :slight_smile: Tak isto aj ja s nov či už behanie za nov :slight_smile: dvíhanie tak isto prechádzky a behanie po dvore :slight_smile:
Zobraz celú správu
dankaa78
22. jan 2017
Zobraz celú správu
sidiina
Správa bola zmenená 21. jan 2017
Zimickaaa :slight_smile: #riofresh #zima
Zobraz celú správu
likoska
21. jan 2017
Zobraz celú správu
lujzamisko
16. jan 2017
Zobraz celú správu
malinkaaninka
Správa bola zmenená 12. jan 2017
#riofresh obed za mnou.nie som džusová, ale toto je fakt dobrota.pokračujem v detoxe so @sasienka1 ★★★
Zobraz celú správu
likoska
Správa bola zmenená 11. jan 2017
Zobraz celú správu
kacinka92
11. jan 2017
Eline sukromne siedme nebo. Dakujeme #riofresh a @sasienka1
Zobraz celú správu
oriesok
4. jan 2017
#riofresh #zima
Naša zima :slight_smile:
Zobraz celú správu
marhulka2007
4. jan 2017
#riofresh #zima Nase Tatry - dnes ich nevidno.Tak nam fest snezi a fuka.
Zobraz celú správu
(4 fotky)
hruscicka21
4. jan 2017
Zobraz celú správu
erikaemkina
3. jan 2017
Zobraz celú správu
kacinka92
28. dec 2016
Dnes som si slubila detox. Ale po vianocnom prezierani som sa zobudila velmi hladna. Siahla som po smoothie s Chia semienkami a mozem vrelo odporucit. Vyborna chut, skvelo zasyti a je bez pridaneho cukru. #detox #riofresh
Zobraz celú správu
sasienka1
23. dec 2016 Čítané 2590x
Čítaj celý článok
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia