Prosím, neviete čo to je? Dcére sa urobilo na zadnej časti ruky smerom od pazuchy. Myslela som, že to je osuchane, ale začalo ju to aj svrbiet

avatar
vieruska2559 založila diskusiu
Dnes o 20:55    

Ahojte chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s kurzom Midaro.

Ahojte chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s kurzom Midaro. Chcela by som sa dovzdelávať ešte kým som na materskej popri deťoch dala som sa na doobedňajši kurz. Chxem sa iba spýtať či ste niekto robil

Máte skúsenosti so značkou menstruac.nohavickami Lumia?

avatar
jankamiskomy3 založila diskusiu
Dnes o 20:41    

Neurolog

Ahojte baby,prosím dajte tip na neurologa,ktorý zoberie prípadne aj za poplatok skôr🙏dakujem

avatar
lubi_8 založila diskusiu
Dnes o 20:29    

Peľová alergia - oči

Ahojte mamičky, od minulej jari riešime s malým (4r) očnú alergiu, pod dohľadom očnej aj detskej lekárky, minulý rok sme nejak “prešli”, tento rok sa to v rovnakom čase zopakovalo, očná aj detská hneď

Ahojte. Včera sme boli na očkovaní medzi 5.a 6r..dcéra bola úplne zdravá, včera večer začala ale že brutálne kašlať, dusivý kašeľ. Celú noc. Cez deň bola v pohode a teraz zase kašle. Je to reakcia na očkovanie, či náhoda?

avatar
maxblack založila diskusiu
Dnes o 20:14    

Hľadám partacku/parťáka pre dcéru a možno aj pre mňa

Ahoj, hľadám parťáka alebo partacku na ihrisko, bycikel alebo čokoľvek pre takmer dvojročnú dcéru. Najlepšie na trase Nová Dubnica - Trenčín 🙂

avatar
klaudia_123 založila diskusiu
Dnes o 20:07    

Dobrý detský fyzioterapeut Košice

Dobrý deň, poraďte mi prosím dobrého detského fyzioterapeuta v Košiciach pre 4 ročné dieťa, potrebujem to kvôli správnemu držaniu tela, dcéra sa hrbí a mám pocit, že ramená ma spadnuté dopredu. Chcela

avatar
jankad57 založila diskusiu
Dnes o 20:02    

Školy s mensím počtom detí

Dobrý večer chcem sa spýtať neviete o nejakej škole s menším počtom deti v triede druhý stupeň 5 ročník Bratislava okolie poprípade nejakú súkromnú ktorá nechce mesačne 500€ poprípade je nejaký príspe

Presne tak....

Skúsenosť s nalepovanymi mihalnicami z DM pripadne Action,chcem to len na týždňovú dovolenku, ktoré odporúčate?lahka aplikácia a dlhsie vydržia.
Dalujem

avatar
micinkak založila diskusiu
Dnes o 19:40    

Prebaľovací pult

Má už niekto skusenosti s týmto prebaľovacím pultom od tejto značky? Oplatí sa?

avatar
stelly652 založila diskusiu
Dnes o 19:25    

Neurologické, Psychiatrické ťažkosti a zlý prístup ku pacientom

Ahojte ľudia dneska ma to neskutočne vytočilo ich prístup bol som na konzultácií a potom som šiel na vyšetrenie ohľadom preverenia invalidného dôchodku áno prišiel mi papier o schválenie invalidného d

avatar
paulinafasangova založila diskusiu
Dnes o 19:21    

Pedagogicke minimum Levice

Ahojte..je tu niekto, koho prijali do Levíc na pedagogicke minimum?

Ahojte.
Ma tento NOVY kremik aj ten "alobalovy" kryt?
Ďakujem

avatar
eli43 založila diskusiu
Dnes o 18:45    

Sadrový odtlačok bábätka

Dobrý deň, aké máte skúsenosti so sadrovymi odlitkami na ručičku a nožičku? Zaujíma ma napr tento: https://m.alza.sk/hracky/pearhead-trojramik-na-odtlacok-nastenny-biely-d5137799.htm

avatar
diaszoky založila diskusiu
Dnes o 18:37    

Trojrocna dcerka Dlho vecer zaspava

Na obed spi hodinu hodinu a pol max. Spi od 11:35-13:20 o 19:45 sa kupe , tak vecierka vychadza z izby, pišať, tu hentontu tamto, oci cierne od unavy, cez den lieta dnes napr kupacka v bazene plakal

avatar
patka89
Správa bola zmenená    Dnes o 18:32    

Ak clovek berie Anopyrin 100mg denne, moze brat Paralen a Strepfen? Dala som si Strepfen asi 4 hodiny po Anopyrine a teraz citam, ze by sa nemal brat.

Dakujem

Ahojte kamoska robi cez agenturu, ma dohodu v ktorej ma 10h tyzdenne. Zdravotne aj sozialne za nu odvadzaju. Dnes si zlomila ruku, ma narok na PN aj ked je na dohodu?

Ahojte podarilo sa mi zamastiť antracitový stôl.Skúšala som odmastňovač za studena,teplá voda s jarou.Nezišlo.Čo by som ešte mohla skúsiť?Ďakujem za rady

Úplne teraz som dokončila takúto klokaniu maminu( obvykle končievam okolo polnoci 🤗) a pochválim sa: je háčkovaná v jednom kuse,s minimom šitia.

avatar
dominikam55 založila diskusiu
Dnes o 18:05    

Ktorú školu vybrať pre rozširujúce štúdium angličtiny?

Ahojte 😊 Zvažujem rozširujúce štúdium anglického jazyka a momentálne sa rozhodujem medzi UCM v Trnave, Trnavskou univerzitou, UKF v Nitre a Prešovskou univerzitou. Budem veľmi vďačná, ak sa podelíte

avatar
kvetinka091773 založila diskusiu
Dnes o 18:04    

Môžem pracovať na dohodu počas súdneho konania o zverení dieťaťa do mojej starostlivosti ?

Dobrý deň, neviete mi poradit prosím.. riešim akurát súdnou cestou zverenie 6 mesačného synčeka do osobnej starostlivosti. Tým že otec sa o malého nezaujíma, finančne neprispieva tak finančne to bude

Strana