„Smiať sa často a veľa; získať úctu inteligentných ľudí a náklonnosť detí; vyslúžiť si uznanie čestných kritikov a zniesť zradu falošných priateľov; oceniť krásu; nachádzať v ostatných to najlepšie; zanechať po sebe trochu lepší svet, či už v podobe zdravého dieťaťa, záhradného chodníka, alebo vyriešeného sociálneho problému; vedieť, že aspoň jednému človeku sa dýchalo lepšie, pretože si žil. Toto znamená uspieť.“
Krasne,
Baby mate niektora dobry recept na madarsky gulas? Uz dlhsie sa ho odhodlavam spravit ale bojim sa ze to dokafrem🤣 a ze to nikto nebude jest. A musi ist do toho cili? Deti mi to nezjedia🤔
Ahojte maminky.
Syn má zatiaľ nepotvrdenú ABKM, intolerancia na laktózu a podozrenie na Celiakiu. Včera mu napísali mlieko Neocate Junior, má rok a 7 mesiacov. Pre slabé priberanie. Plus ďalšie lieky. Chcem sa spýtať, detičky s podobným problémom - slabé priberanie, zlepšilo sa to pri tomto mlieku?
Čakajú nás ešte ďalšie vyšetrenia a odbery.
Slabé priberanie, je len jedná vec, ďalšie slabá chuť do jedla až odmietanie, napínanie na vracanie, časté hnačky a opakovaná pleseň v stolici.
Momentálne máme od včera to mlieko Neocate Junior, omeprazolový sirup ráno na lačno, tabletky costi pred jedlom a B komplex kvapky.
Plus glukóza do mlieka, aby ho chcel piť. Aj tak má nízky cukor v krvi.
Ahojte mam prosbu nemá niektorá manžela ktorý sa vyzná do elektrobicyklov ? Neviem sa rozhodnúť medzi dvoma a nemá mi kto poradiť ze ktorý je lepšia voľba. Bola by som vďačná veľmi
Ahojte dievcata. Mam otazku strykove orchidei maju na sebe taku ako by plesen. Ma cca6-7 kvetov a skoro vsetky to maju. Co stym robit nevie sa toho zbavit. Nemate skusenosti? Ďakujem 🙂
Prehovorila som muža, aby mi dovliekol bežiaci pás, na ktorý vôbec nemáme miesto. Lebo určite budem na ňom behávať. Každý deň. Stopercentne. Vždy večer, keď uspím malého. Bez výnimky. Tak som ho uspala a pomaly sa “plížim” do letnej kuchynky, kam sme ten pás nasúkali. Svokor, ktorý pomáhal s prenosom, ešte sedel s mužom na terase a ako ma videl, pýta sa: “Na bežiaci pás?” Tak len potichu zamrmlem: “Ehm, no, skoro. Po nanuk.” 😁 Ale tak čo, keď tá mraznička je nebezpečne umiestnená asi meter od neho. Treba najprv zlikvidovať všetky zásoby, nie? 🤷🏻♀️💪😁
Tento drez bola najlepšia kúpa na dvor👌.
Fakt. Ak by som mala kúpiť iba 1 vonkajšiu hračku na dvor, tak by to bol on.
Zahrajú sa u nás s ním deti od 1-6 rokov. Nie je na baterky, ale s manuálnou pumpou.
👉👉Do polnoci ho môžete kúpiť s 10% zľavou s kódom:DAVAJ na LIDL eshope. 👈👈
Ak využiješ aj cashback cez Plnú Peňaženku, pár eur máš späť vo vrecku😉.
https://www.plnapenazenka.sk/obchody/lidl-sk
Ahojte nemate niekto nahodou tento elektrobicykel ?
https://www.mountfield.sk/krosovy-elektrobicyke...
Ahojte dá sa urobiť kakaová poleva bez čokolády a masla ?
Len z kakaa a napr oleja alebo mlieka 🙂
Ahojte,prosím vás čo odporúčate ísť s deťmi pozrieť v Budapešti (okrem ZOO a Tropicaria).Ideme tam na 3 dní tak si chcem naplánovať kam by sme asi išli 🙂
Potrebovala by som poradiť ohľadne retinolu. Používate? Kedy je najvhodnejšie začať a ako? Nemám celkom predstavu s čím sa môže kombinovať, kedy ho používať aby som si viac neuškodila ako pomohla.
Háčiky na vyberanie kliešťov, repelent a chladivý roll-on - aj tak vyzerá naša letná výbava 🙈😁 U nás majú tieto dm produkty čestné miesto, lebo na spomínaných záškodníkov pôsobíme ako magnet 🤷🏻♀️ A ak máte bábätko a využívate kočík, nezabudnite na sieťku proti hmyzu. Tá od #babylove je univerzálna a za veľmi dobrý peniaz 👍
Môj dnešný #eko_tip je úplne prostý. Ak deti (alebo manžel 😅 ) pri umývaní rúk míňajú zbytočne veľa tekutého mydla, jednoducho obmotajte pumpičku obyčajnými gumkami. A vďaka nim vytečie iba toľko mydla, koľko reálne na umytie rúk stačí 👏 Poznáte tento mini trik?
A, samozrejme, netreba zabúdať na to, že môžete používať staré dobré tuhé mydlá 😉 (to máme v kúpeľni, ale na wc je to, aspoň zatiaľ, istejšie takto...)
Pre ešte viac #green_ideas nezabudnite navštíviť #dm stránku: https://www.mojadm.sk/inspiracia-a-poradenstvo/...
Baby je zasa nejaký virus teraz rozšírený ? 1 deň teplota, sople, kašeľ. Testy negatívne mame













































































































































































































































































