8tt a kvapky krvi na nohavičkách po upratovaní

danushik
12. aug 2019

Som v 8tt. Dnes ráno som po upratovaní domu našla na spodnom prádle kvapôčky krvi. Nie je to špinenie, len malé kvapky. Ráno ma trocha pobolievalo podbruško, no zväčša mi zaberá práve to, že sa hýbem, tak som sa pustila do upratovania. Nič ťažké som nedvíhala, akurát som sa trocha spotila a zadýchala. Nemám žiadne iné ťažkosti. Nič ma nebolí. Je nutné to riešiť? Ak áno, kam mám ísť? Existuje niečo ako gynekologická pohotovosť? Mojho gynekológa mám 300km ďalej. Môžem ísť k nejakému v inom meste? Ďakujem za odpoveď.

evkamotka
12. aug 2019

Normalna nemocnica kde je pohotovost. Poslu ta na vysetrenie v ramci nemocky na gyn odd

nikusiak9
12. aug 2019

@danushik chod nanpohotovost

liv1
12. aug 2019

Ano ihned pohotovost

sonicka96
12. aug 2019

Počkaj ešte pár hodín,ak budeš mať na spodnom prádle znova krv tak utekaj na pohotovosť 🙂

h_petra
12. aug 2019

Necakala by som, chod proste radsej hned

martuska005
12. aug 2019

Určite na pohotovost. Radšej 100krat ísť . Pre istotu

danushik
autor
12. aug 2019

Ďakujem dievčatá.. trocha ste ma vystrašili, ale radšej teta idem...

bojka22
12. aug 2019

@danushik určite chod na pohotovosť za istotu ze je všetko poriadku ti to stojí 🙂

danushik
autor
12. aug 2019

uz som na ceste... napisem ako to dopadlo.. drzte prsteky 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

martuska005
12. aug 2019

@danushik držíme daj hneď vediet

danushik
autor
12. aug 2019

Babatko je v poriadku... musim sa vsak viac setrit a lezat... vdaka Bohu.. som rada, ze ste ma poslali dievcata... mam aspon pokoj v dusi... a som uplne nadsena z nasej novej nemocnice a personalu.. moja tretia skusenots a vzdy nadpriemerne sluzby... prisla som na pohotovost, v cakarni ludia a ja som bol ihned odoslana na oddelenie gynekologie, nikde som necakala, vzali ma hned a urobili kompletne vysetrenia... neuveritelny pristup...

martuska005
12. aug 2019

@danushik super tak hlavne kľud nohy hore vyššie ako panva podlozit si ich

kaki3
12. aug 2019

Tak sa z toho mega tesim, ze si takto dopadla. Najhlavnejsie je, ze ste v poriadku ako ty tak aj babatko a tesim sa, ze sa ti vasa nemocnica paci, ked ted moc nemocnice chvale neznu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre