Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako ste sa cítili v 4. týždni?

patha141
20. sep 2014

A ake ste mali priznaky

sarlota1986
20. sep 2014

ziadne,tie zacali od 7tt

siska53
20. sep 2014

1.dieta-vobec som ani len netusila,ze mozem byt tehotna. To sa zacalo prejavovat az v 6.tt,no aj to par dni trvalonez som si uvedomila,ze to moze byt tehu. (prestala mi chutit kava a zuvacky).
2.dieta - vsetko mi prekazalo,strasne som neznasala rozne pachy,napinalo ma,hrozna unava. Tehu som tusila od 1.dna meskajuceho menzesu,lebo vtedy sme na malej uz naozaj pracovali.

m3693
20. sep 2014

Ešte som nevedela že som tehotná 🙂

adeala
20. sep 2014

bola som si na 100% istá, že nie som tehotná, pretože mi vychádzali negatívne testy a to je asi tak všetko 😀

sue
20. sep 2014

Nekonečne šťastne, pretože to konečne opäť vyšlo 🙂 a mala som //. Čo sa týka objektívnych príznakov - absolútne normálne, vôbec som tehu necítila...

viera77
20. sep 2014

prve tehu: zvacsene prsia, kovova chut v ustach, priserna unava, krvacajuce dasna
druhe tehu: zvacsene prsia a viac uz ani nebolo treba 😀

p_etrisha
20. sep 2014

Ja som vedela,ze som tehotna, ale príznaky som nemala ziadne, nevolnosti a unava zacali ovela neskor

bubula_007
20. sep 2014

Cítila som sa veľmi nepríjemne, bola som unavená a mala som nepríjemné kŕče v podbrušku. Bolo mi zle, keď som si nedala niečo sladké a potom zase preto, že som si to sladké dala. A točila sa mi hlava... škoda, nevedela som si tehotenstvo "užiť" ako iné mamičky, pretože vlastne celé tehu som bola taká nanič. 😒 Ale teraz mi to všetko ten krpec môj malý vynahradí. 😉

cliuska
20. sep 2014

pri prvom tehotenstve som ako prvy priznak mala nechutenstvo ku kave (vadila mi aj jej vona), to bol taky 3.-4. tyzden a strasne mi smrdela chladnicka, ale inac v pohode, ziadne problemy..
od zaciatku druheho tehotenstva citim neskutocnu unavu, mam celodenne nevolnosti, sice nevraciam, ale cele dni je mi na nic...dufam, ze to coskoro prejde....a kava mi nesmrdi 🙂

mabliss
20. sep 2014

Bolestivé prsia,čo mi bolo čudné,lebo som to nemavala ani pri svojich dňoch. Okrem toho únava a časté mocenie.

lennicka
20. sep 2014

bohovska chut na zeleninu a ovocie a nechutenstvo k masu...ktore mi ostalo do konca tehu. Inak nic...🙂

mickao
20. sep 2014

Mne nebolo nic. Asi az od 4 mesiaca som mala priznaky, ale nic hrozne. A ku koncu tehu ma nonstop palila zaha.

anjelik2509
20. sep 2014

pri prvom som ešte nevedela, že som tehotná, akurát čo ma pobolievalo podbruško a prsia, ale pripisovala som to menštruácii, ktorá už ale neprišla. A pri druhom som mala hroznú chuť na syry, ale tiež som ešte nevedela, že som v tom 🙂

pg
21. sep 2014

Práve som v 5.t mám veľmi citlivé prsia, kŕče v podbrušku-ako keby som mala dostať , všetky výpary jedál mi smrdia-hlavne mäso, nemám chuť na žiadané jedlo -nútim sa jesť, a je mi celý deň zle-nevraciam ,už čakám kedy má to prejde :O)))

ivetoy
21. sep 2014

ja ziadne---akoby nic 😀

lina05
22. sep 2014

Ja som tiez vobec nevedela. Az ked sa to blizilo k 5temu tyznu som mala zvacsene citlive prsia (do teraz).... A potom to prislo, unava ako slak a sa mi zdalo ze mam teplotu a mierne bolesti v podbrusku - prelezala som cely den v posteli s 0 energiou.... 🙂

mircalla
23. sep 2014

Nijak, to som ani nevedela, ze som tehotna....Priznaky az neskor

katey
23. sep 2014

Mne hlavne vadil zapnuty gombik na rifliach a bezpecnostny pas v aute.. Proste neznesiem mat nic cez brucho. Tak jak blbec chodim od 4tt v tehotenskych rifliach

ammellia
23. sep 2014

ja som mala uplne klasicke predmenstruacne bolesti a nevedela som sa dockat, kedy to uz dostanem. 🙂 potom mi rano zasmrdela moja vlastna vonavka a to ma prinutilo spravit si test 🙂

anjelik87
23. sep 2014

Svrbeli ma bradavky a mala som bolesti na mrchu ktora uz neprisla 🙂

teressa4
26. sep 2014

ja som mala menstruaciu naposledy 31.7. vcera som bola u doktorky a potvrdila mi tehotenstvo.Povedala,ze som v nejakom 4-5 tyzdni,ale ze mam prist tak o 2 tyzdne,lebo srdiecko este nebije....Sedi vam to?Co si o tom myslite?Inac,moje priznaky?Skoro ziadne,ale ma strasne bolia prsia a obcas sa mi chce spat....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli