Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako užívať Utrogestan?

Prvý trimesterUtrogestan
shellynda
25. feb 2020

Ahojte, mám otázku, ako užívate utrogestan preventívne proti potratu? Vkladáte si ho, alebo normálne zapíjate? Som v 9tt a Dr. mi ho kázal normálne jesť 3x denne, ale dočítala som sa, že sa má len vkladať 🤔

laurazma
25. feb 2020

@shellynda ahoj, moze sa uzivat aj normalne- ze ho zapijes alebo sa vklada..lepsie je vkladat, nebude ti z neho zle od zaludka...

m_o_n_c_a_k
25. feb 2020

Ahoj, ja som ho jedla,mne z neho nebolo nič, ale je možné, že sa to podáva rôzne. V lekárni ti nepovedali? Prípadne sa zbehni opýtať do lekárne.

shellynda
autor
25. feb 2020

@laurazma zatiaľ mi z neho nič nie je😊, tak uvidím, keď začne byť, tak budem vkladať 😊

laurazma
25. feb 2020

@shellynda jasnee, volba je na tebe..zospodu zas niektore zeny maju problemy so svrbenim z toho..cize kazdej inak vyhovuje 🙂

shellynda
autor
25. feb 2020

@m_o_n_c_a_k mne z neho zatiaľ nič nie je a lekárnička sa práveže pýtala mňa, že či viem, ako ho mám užívať 🤔...Dr. len povedal, 3x denne 1 tabletku, tak ich jem

80katka
25. feb 2020

@shellynda pre lepsi ucinok ,urcite vkladat. oralne sa podava vacsinou vtedy ak sa krvaca a bol by pri tom vyplavovany

kiki68
25. feb 2020

Ja som vkladala, ja mam problemy so zaludkom a vtedy som teda vsetko vyblila. Tak radsej som vkladala. Lekar ze ako mi vyhovuje

m_o_n_c_a_k
25. feb 2020

@shellynda tak je to na tebe, máš na výber, ako je ti to pohodlnejšie a sampzrejme čo ti aj zo zdravotného hladiska bude viac vyhovovať. 😊 Prajem všetko dobré.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre