Ako užívať Utrogestan?

shellynda
25. feb 2020

Ahojte, mám otázku, ako užívate utrogestan preventívne proti potratu? Vkladáte si ho, alebo normálne zapíjate? Som v 9tt a Dr. mi ho kázal normálne jesť 3x denne, ale dočítala som sa, že sa má len vkladať 🤔

laurazma
25. feb 2020

@shellynda ahoj, moze sa uzivat aj normalne- ze ho zapijes alebo sa vklada..lepsie je vkladat, nebude ti z neho zle od zaludka...

m_o_n_c_a_k
25. feb 2020

Ahoj, ja som ho jedla,mne z neho nebolo nič, ale je možné, že sa to podáva rôzne. V lekárni ti nepovedali? Prípadne sa zbehni opýtať do lekárne.

shellynda
autor
25. feb 2020

@laurazma zatiaľ mi z neho nič nie je😊, tak uvidím, keď začne byť, tak budem vkladať 😊

laurazma
25. feb 2020

@shellynda jasnee, volba je na tebe..zospodu zas niektore zeny maju problemy so svrbenim z toho..cize kazdej inak vyhovuje 🙂

shellynda
autor
25. feb 2020

@m_o_n_c_a_k mne z neho zatiaľ nič nie je a lekárnička sa práveže pýtala mňa, že či viem, ako ho mám užívať 🤔...Dr. len povedal, 3x denne 1 tabletku, tak ich jem

80katka
25. feb 2020

@shellynda pre lepsi ucinok ,urcite vkladat. oralne sa podava vacsinou vtedy ak sa krvaca a bol by pri tom vyplavovany

kiki68
25. feb 2020

Ja som vkladala, ja mam problemy so zaludkom a vtedy som teda vsetko vyblila. Tak radsej som vkladala. Lekar ze ako mi vyhovuje

m_o_n_c_a_k
25. feb 2020

@shellynda tak je to na tebe, máš na výber, ako je ti to pohodlnejšie a sampzrejme čo ti aj zo zdravotného hladiska bude viac vyhovovať. 😊 Prajem všetko dobré.

7miska1
27. júl 2022

Mate niekto prosim Utrogestan 200 mg? Potrebovala by som 2 balenia. Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre