Bábo je vraj moc malinké

dominika7990
17. máj 2016

Ženy prosím vyznáte sa v tom? Menštruáciu som mala nejako koncom marca s priateľom som mala nechránený sex 9.4. Dotkor mi dnes povedal ze je až príliš moc malinké. 25.5 mam mat nejaké veľké sono ci čoto aby sa potvrdila aktivita ci co to? Mam sa báť? Som z toho na dne 😭 Dakujem

limetka69
17. máj 2016

Vobec sa neboj. Vsetko bude ok. Nik nevie kedy presne sa to male uhniezdilo a uz jeden den urobi vela. Neviem naco doktori stresujú zeny hned na začiatku. Je tam a to je hlavne, tes sa. 🙂

maryennn1
17. máj 2016

Tiež nerozumiem prečo tak vystresujú ženu ešte pred tým, než niečo konkrétne zistia... ach. Tam zohráva úlohu veľa faktorov, kedy bola posledná ms, si mala ovuláciu, kedy sa bábo uhniezdilo, a pod. ... brali ti krv na HCG?

dominika7990
autor
17. máj 2016

Ee zajtra idem na krv na lačno 😔 Menštruáciu mávam nepravidelnú 😔 Kedy sa zahniezdilo neviem ale cca 3 týždne dozadu som mala neskutočný kŕč v podbrušku až mi slza vytiekla. no nešpinila som ani nic doteraz 😔 Mam iba priesvitný a biely výtok co je vraj normálne

moni244
17. máj 2016

ja si myslím, že to nie je stresovanie, len dnes je v móde chodiť veľmi skoro k doktorovi na potvrdenie tehotenstva, kedy sa ešte nedá všetko potvrdiť, keby mamičky v dnešnej dobe neboli hŕŕŕ, tak by tu toľko tém nepribúdalo. A nemáš byť prečo na dne, treba len pozitívne myslieť a uvidí sa ďalej

eaa
17. máj 2016

Joj, ja som si tiež užila 2 týždne nervov, keď v 7.tt nebolo srdiečko, mne ale doktor povedal, že to nič neznamená, bez problémov ma objednal až o 2 týždne - povedal, že skôr by to bolo zbytočné a v oficiálnom 9.týždni už bolo srdiečko vidieť, no a dnes má moja bambula 19 mesiacov 😵 Držím palce a nenechaj sa stresovať.

limetka69
17. máj 2016

@dominika7990 ako je tu spominane je to skoro. Prvr smerodajne info dostanes v 12 tt ked bude meranie NT atď...dovtedy ma cas podrast. Neries,tes sa. Ale priprav sa na to,ze sa budes bat este cele tehotenstvo a ku podivu po porode to neprejde 🙂 bala som sa,ze sa este nehybe, tak som sa bala,ze sa dlho nehybe,ku koncu som uz bola na prasky.... A po porode sa bojim co mu je,co ho boli....a bude to tak navzdy.

dominika7990
autor
17. máj 2016

@moni244 keby mamičky neboli hrr? Mne ešte sestrička hovorila ze kde som doteraz bola ze som mala prísť ihneď po vynechaní menštruácie 😂

siska53
17. máj 2016

@dominika7990 tie merania nie su presne. Mne tiez vravel,ze je mensie ako by malo byt. A nakoniec mi v 20.tt upravoval termin porodu na o tyzden skorsi. 🙂)

A to som vtedy bola v akoze 7.tt,srdiecko bilo,no v skutocnosti napriek meraniam som vlastne bola v 8.tt (aj mi to podla vsetkeho tak vychadzalo,kedze som otehotnela nahodou a mavala nepravidelny cyklus).
Lekari niekedy zbytocne vystrasia buduce mamicky.

orazuz
31. máj 2016

Zdravim, tiez som dnes bola u lekara a ten mi povedal ze na zaciatok 7tt je to velmi malicke. Ako keby to nerastlo. Naposledy som bola na krv pred 5 dnami a hodnota HCG bola 2091 IU/I. Zajtra idem opat do nemocnice na vysterenie a krv? Mam sa zacat obavat? :(

dominika7990
autor
3. jún 2016

Orazuz nemusíš sa báť vôbec 🙂 mna vystrašil a minuly týžden som uz videla byt srdiečko ❤️ Len mi povedal ze tym ze mam nepravidelnú ms a cca 30 dňový ciklus tak som mohla mat ovulku neskôr 🙈
@orazuz

orazuz
6. jún 2016

@dominika7790 dakujem, ale uz na tom neazlezi 😔 Je to prec 😔

dominika7990
autor
6. jún 2016

@orazuz tak to mi je moc ľúto 😔 Držím palčeky nech sa čoskoro podarí ďalšie ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre