Čoho ste sa v tehotenstve vzdali?

abigeildavidko
2. máj 2022

čo ste nejedli, nerobili, nepili?

elizabet173
2. máj 2022

@abigeildavidko v podstate ničoho, fajčiť som nefajčila, alkohol pijem len sem tam, takže to mi nechýbalo vôbec. Jedla som všetko, teda aby som to dala na pravú mieru, prvú polovicu tehotenstva takmer nič, aj tak všetko skončilo vo WC a keď niečo, tak to nebolo zdravé ani náhodou, ale bola som rada, že to v sebe udržím, napríklad chlieb vo vajci, ktorý jedávam výnimočne a colu, ktorú inak nepijem vôbec. Inak som fungovala úplne normálne, kým mi to bruško dovoľovalo, ale keďže vykuklo veľmi neskoro, tak s tým nebol problém

diaalex
2. máj 2022

Pri prvej kávy, coly, alko som nikdy nepila a taktiež nefajčila, nejedla som bryndzu, syry… pri druhej som jedla všetko 😁

beata_k
2. máj 2022

Alkohol, bryndza, salama, plesnivy syr a vsetkoho, co nebolo tepelne upravene.
Robila som vsetko. Okrem spania na bruchu, to mi vadilo.

tenerifka
2. máj 2022

Ked tak rozmyslam, tak len fajcenia a alkoholu, ale po tretom porode som sa k fajceniu vratila len nakratko a potom s tym uplne sekla

zuzana9393
2. máj 2022

Nefajcim, nepijem a pri oboch tehotenstvach mi hned prestala chutit kava. Aj ked to nepovazujem za nieco co by skodilo kym to clovek neprehana. Zacala mi velmi chutit vinea a makove - vsetko 😄

kiki68
2. máj 2022

@abigeildavidko velmi vela veci, mne bolo zo vsetkeho mozneho zle, takze aj cokolada, rajciny, no vela veci. Take tie ako alkohol a cola beriem ako samozrejmost. Najhorsie ked mi nechutili jablka jeden cas v tehu, to bol trest na mna 😀

majlo1234
2. máj 2022

Tonicu, alkoholu a cigariet. Inak som vsetko ostatne zrala na kila😀

andy_sixx24
3. máj 2022

Sushi 😅 raz som si objednala vegetariánske a zgrcala som sa ako posledné prasa 😂

nikha2809
3. máj 2022

Vína, nepasterizovanych mliečnych výrobkov, spánku na bruchu.

efka_k
13. máj 2022

@abigeildavidko mne dr. povedala, že mi nezakazuje nič. Ale ja som sa vzdala asi všetkého 😁. Káva sa nedá, jedal iba pár, nechodim na bajku, lebo sa bojím aby ma niekde nevyvalilo, a pravdepodobne sa vzdam aj dovolenky pri mori. Čo ma asi trápi najviac 😔.

rozovykon
13. máj 2022

@abigeildavidko v zime som nelyzovala a nekupala sa v bazenoch.

nika0204
13. máj 2022

@abigeildavidko svojej postavy🥹😀😀ale nie v podstate nicoho co sa tyka stravy pretoze surove a nepasterizovane vyrobky som aj tak nejedla,nepila som a nefajcila..ale mimo stravy welnessu a kupalisk hlavne v lete..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre