HCG 11 000

27. apr 2021

Ahojte. Chcem sa opýtať že HCG 11000 na koľko tt vyhovuje?
Ďakujem.

vikybotka
27. apr 2021
autor
27. apr 2021

@vikybotka ahoj.ano to som pozerala ale to je napriklad ze 6tt od 1000 do 56000 a 7tt od 7600, takže to môže byť taká široká škála ?

nafka0483
27. apr 2021

Nie nemoze, toto je len vtip a @vikybotka ti tu naschval dala zle informacie...
Teraz vazne... ano, moze, taka siroka skala tam realne je.

petamich
27. apr 2021

ano moze, kazdemu stupa HCG individualne, pri viacpocetnych tehotenstvach je nasobne vacsie a toto je ta skala 🙂 takze to uz potom ty si musis zasadit do kontextu - ci ti rastie a cca. sedi na tyzden tehotenstva

dmk_1
27. apr 2021

Je to asi od temy, ale ja za cele tehotenstvo neviem ani raz, ake mam hcg (teraz 17tt), ani raz som sa na to vobec nepytala...a som spokojnejsia. Co vysetrenie, to lekarka povie, ze je tabulkove alebo uplne v norme a to mi staci. Nie je lepsie nehladat tabulky na dr. Googlovi a potom byt v strese, ci je moj pripad ok, lebo ako to mali ine zeny? Len moj nazor..

miirka123
27. apr 2021

Ja som v 4tt mala hcg 3100 a sestrička že to je strašne veľa to môžu byt aj dvojičky.. nakoniec som si našla diskusie jedna mala 11000 a mala jedno babatko je to individuálne niektoré môžu mat pod 1000 niektoré nad 10000 v 4tt a tak to je aj v dalších týždňoch. My mame nakoniec v brušku jedno 🙂

martina1201
27. apr 2021

Mne nikdy hcg dr. nekontrolovala a krv na to nebrala. A vždy sa riadila len podľa ultrazvukov a približných týždňov ako som mala byť....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre