Kedy Vám vykuklo bruško?

12. sep 2020

Ahojte baby kedy Vám vypuklo bruško 🤰🏻? 😍 ja som len 6 tt a keď všetko dobre bude pokračovať tak sa strašne na to teším keď mi bude vidieť ten maly zázrak ktorý bol tak vytúžený 😍 tak okolo 16 tt som počula že začne už vykukovat ja som chudá mam 53 kg a 170 čo tak možno ani vidno nebude

deti95060810
12. sep 2020

záleží ako je bábo uložené.... pri jednom tehu som mala bruško až okolo 6 m....

hailey1
12. sep 2020

😄 ja som mala 47 kil pred tehotenstvom, prvykrat na mne nieco zacalo byt vidno v siestom mesiaci a take riadne tehotenske az na konci siedmeho- zaciatku osmeho mesiaca

tamvtme
12. sep 2020

Az tak v 20tt to uz bolo viditelne tehu brusko, dovtedy len tak troska viac najedena 😀

jaskolka
12. sep 2020

Podľa toho, ako sa uloží,ako je otočená maternica, a od postavy ženy, ja som tak od konca 4 mesiaca mala už viditeľné bruško.

oliviakatka
12. sep 2020

Cca v 27tt

greta2017
12. sep 2020

DNES! 😆 ale vazne...rano som este v lahu pozrela na brusko a uvidela som ho...reku konecne aspon naznak 🥰 som v takmer 17tt nie som vobec tucna ale zas ani za chudu sa nepovazujem. Ale su baby co maju brusko od 9tt cca. Je to jednoznacne krasne 😍

nikpa
12. sep 2020

Ked som zostala s dvojičkami tehotná mala som skoro ako ty 54kg a 170cm, no brucho mi vykuklo az koncom piateho mesiaca a to len tak, ze ma začali rezat bežné veci co som dovtedy nosila. V robote ked som sa vtedy uz priznala ze som tehotná neverili a ked som povedala, ze ešte dvojičky tak som musela ukázať tehotensku knižku 😀 takze na tých štíhlejšich postavách to je vidno neskôr.

dzejsik
12. sep 2020

okolo 6teho mesiaca až, dovtedy som aj nohavice všetky klasické svoje nosila a postavu mám tiež takú normálnu chudú, nie ako papek .. väčšina okolia si všimla, že čakáme malého dakedy vo februári a narodil sa v apríli :D

lucinka1988
12. sep 2020

Ja mám 177cm a 58kg a pri prvom tehu až v 7.mesiaci, teraz pri druhom ak si dám niečo obtiahnuté, tak vidno- som 16tt, ak by som ho chcela schovať, úplne v pohode schovam. Je to veľmi individuálne a závisí aj od typu postavy. Ja som nemala až do pôrodu nejaké vypuklé a vďaka tomu ani žiadne strie

macica1706
12. sep 2020

Mne v 28tt pri prvom tehu a pri druhom tehu v 8tt😊

titla
12. sep 2020

Ja som mala pred tehotenstvom 57kg a 170 cm a v prvom trimestri som este schudla co mi bolo zle furt, ale take mini brusko mi vykuklo okolo 12tt. Pod oblecenim este nebolo vidno, ale uz som sa nekonfortne citila v nohaviciach a zacala som nosit tehotenske. A potom vyse mesiaca ostalo len take malinke a az okolo 17tt zacalo byt na mne tehotenstvo aj vidno.

misinka0611
12. sep 2020

Ja som uz po 1. trimestri kupovala tehotenske rifle lebo ma zacali klasicke tlacit.

mia018
12. sep 2020

Pomaly prakticky hneď pri druhom tehotenstve. Kukám v robote,že monterky ma tlačia na bruchu, kolega ma chytil za brucho, že či nie som tehotná že ho mám akési väčšie a fakt, bola som akurát tak v 5tt😆

comika
12. sep 2020

U mna to bolo vidno hned. Najprv som bola nafuknuta ako balon (od zaciatku tehu) a to nafuknutie postupne menilo prave brusko. Ale bezne nohavice som uz nemohla nosit od 3 mesiaca. 3 tehotenstva a zakazdym to iste. Od 3 mesiaca som nosila tehotenske veci 🤷🏻‍♀️

thoughtfulweirdo
12. sep 2020

Ja som už v 10tt na sebe jasne videla, lebo som dovtedy bola uplne stihla s plochým bruchom a drobný hrbolcek som si hneď všimla. Ale tehotenské brucho, ktoré by videli aj ostatní som mala až v 9tom mesiaci... Ešte v osmom som ho v pohode schovala pod zimny kabát 😂

babatkoo
12. sep 2020

11 tt

tulipanicek
12. sep 2020

Ehm. Keď som bola bežne oblečená, tak ešte keď som odchádzala z práve na MD tak veľa ľudí netušilo že som tehotná (mimo prace) 🤷‍♀️ Ja som si to začala uvedomovať cca od 6 mesiaca

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre