Kedy Vám začalo rásť bruško?

9. mája 2017 
Ahojte baby, chcela som sa opytat, v ktorom tyzdni priblizne Vam zacalo rast brusko? Kamoska este v stvrtom mesiaci nosila svoje bezne rifle a ja v 7tt mam uz celkom dobru oblinku na brusku. Je to mozne...? Ako ste boli na tom Vy?
28. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj,,,mne zacalo tiež okolo 8 tt....a teraz som naq konci 15tt a už mi je ozaj cosi vidie,,ale ja som velmi chudučka tak to može být aj tým že len brusko sa mi gulati tak to je troska vidiet))
28. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mne brusko vykuklo az v 25 tt a to len trosku taka oblinka..A svoje bezne rifle nosim doteraz
28. júl 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
sixtine, na mne uz bolo vidiet v tretom mesiaci. nie moc, no a cim dalej tym viac. na zaciatku piateho som uz nijako neschovala. bezne rifle som nenatiahla uz na konci druheho je to individualne. niekomu vybehne hned a potom to ide pomalsie a dakto zase opacne
28. júl 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj sixtine, je to fakt individualne, ja este teraz nemam poriadne, a to koncim 5 mesiac, gate nosim stale svoje, este som tehotenske nekupovala. aspon usetrim...
28. júl 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne v 20tt .....mam pocit ,ze spat som isla bez bruska a zobudila som sa s bruskom a to doslova
28. júl 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Ahojte, ja som v 23 tt a mám malinké bruško. Na začiatku tehu som schudla 3 kg, a teraz mám 3 kg oproti pôvodnej váhe. Inak slovakia 13 , ty tiež na fotkách nemáš veľké bruško. koľko si pribrala? Bruško je podľa mňa individuálne a určite tam hrá úlohu genetika.
28. júl 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi v 12tt som už mala mini bruško
28. júl 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala nejak 12 tt tiez... to najmensie co mam vo fotoalbume je myslim v 12 tt fotene
28. júl 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne bezi 21tt a mam len taky maly naznak len tak ako by som bola nafuknuta v podbrusku - kto o tom vie si vsimne, kto nevie, este nic nevidi... ja som najskor zacala priberat tak sa to asi skrylo - neviem- ale cakam ze brusko zacne rast kazdym dnom
28. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte buduce maminky, len pridam svoju skusenost. Mne vybehlo brusko az v 6 mesiaci a to si uz manzel myslel, ze ho klamem ze som tehu
28. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
bambulik
+4,5 akurat to riesim na fore priberanie v tehot.-nejak sa mi to zastavilo uz 3tyzden mam tu istu vahu
28. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne vykuklo brusko niekedy v 14tt...a teraz uz vyzeram ako slon
28. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja presne rovnako ako lea132
28. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne take ozajstne brucho narastlo nikedy v siedmom mesiaci, do vtedy ked som mala volne tricko ani nebolo vidiet ze som tehotna, v albume mam aj fotky...
28. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som v 31tt a mam dojem ze mi brusko prestalo rast.. ..zda sa mi stale rovnake,pripadam si ako v 6mesiaci..ked sa opytam doktora povie ze je to vsetko v poriadku a ze mozem byt rada ze mam take male brusko,aspon mi nezavadzia...reku parada,ale dufam ze maly vo mne rastie ako ma....
15. aug 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sixtine mne začalo rásť bruško veľmi rýchlo, chcela som to v práci do 12 tt tajiť ale nedalo sa, asi v 9 tt som musela ísť s pravdou pred všetkými von, 2 najbližšie kolegyne si to všimli už skôr. A aj od toho 9 tt som si kúpila tehotenské rifle. Mám aj brušká nafotené v albume.
15. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte, no mne sa brusko zacalo ukazovat okolo 20.tyzdna...teraz som v 28. ale brusko nieje velke..z kazdej strany pocujem..no na to ze uz zachvilu to pride mas male brusko..obcas mi to az na nervy lezie...ale hlavne ze sme zdravy a podla doktora rastieme normalne...
22. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne narastlo take ozajstne tehotenske brusko az v siestom mesiaci. No ani na konci tehotenstva som ho nemala velke,ked som potom stretavala ludi uz s kociarikom,mnoho z nich sa cudovalo odkial mam babatko,lebo to na mne nebolo vobec vidiet
22. aug 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne zacalo byt vidiet brusko tak v 5 mesiaci no uz v druhom ma moje nohavice dost tlacili, necitila som sa dobre tak som si uz vtedy kupila tehotenske rifle a bolo mi super. teraz mam pekne brusko uz sa nam to krati len nech uz niesu tie horucavy
23. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak ja som mala podozrenie, ze som tehu uz asi mesiac jednak preto, ze sme sa uz snazili a jednak preto, ze som sa pokusala schudnut a aj som schudla 2kg ale zdalo sa mi, ze z bruska mi nijako neubudlo praveze som ho mala akesi vacsie. a postupne sa zvacsovalo. ale ja mam asi dost velke brusko celkovo, som v 24tt a susedka sa potajomky pyta mm, ci necakame dvojicky vraj mam velke brucho
23. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 14 tt za sebou a nie je na mne absolutne nic znat.Akoby som si robila srandu z rodiny.jem stale rovnako, ani nevolnost, ani unava...a predsa sa vo mne pestuje zivot
23. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, asi záleží aj od postavy, ja som taká bacuľa a bruško mi je už pekne vidieť. V rifliach ani nie, lebo tie ešte sťahujú, ale radšej už nosím tehotenské a v tých už mám pekné guľatučké. Teraz ale vyzerá ešte tak, že ho mám z tlstoty, asi až o pát rýždňov bude mať ten správny tvar.
23. aug 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čaute

no my sme už tiež pekne narástli, som zvedavá aké miery budeme mať na konci tehu . ale nech je hlavne drobcovi dobre ale som pribrala od začiatku tehu len nejakých 6 kg, možno aj preto mám väčšie bruško lebo pred tehu som po zime pribrala a ešte žiadne strie, (ťuk ťuk dúfam že som to nezariekla )
24. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky...
no mne vykuklo bruško cca v 12-13tt, ale to bolo vidno iba vtedy, ak som mala na sebe niečo veľmi obtiahnuté. A vidieteľne vykuklo cca v 16tt, a terz ho už vidno riadne.
24. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vydavala v 4.mesiaci a vobec som ziadne brusko nemala v satach som vyzerala stihla ako prutik brusko zacalo rast az okolo 5.mesiaca
24. aug 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky no u mna to bolo podobne ako u moniky.....12-13 začalo a v 16 už bolo tiadne vidno a teraz hrúza malý slon
24. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...velmi pekne vas prosim o radu uz som druhy krat tehotna v 18tyzdni a cez den mam brusko jak slon a vecer ked si lahnem na chrbat tak mam brusko akokeby som ani nebola tehotna.je to normalne?
25. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na mne to bolo snáď poznať hneď na druhý deň ako som ostala tehotná. Bola som horzne chudá - 47 kg, tak som vyzerala ako pavúk. V 5. mesiaci som mala už brucho akoby som išla rodiť. Ku koncu som bola ako slon-74 kg.
25. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute holky, ja som sa rozkysla hned na zaciatku teha,bo som prestala fajcit a aj som bola sfuknuta...ale brusko mi rastlo pomalicky, tak od toho 16tt uz bolo bezne vidiet,ze som tehotna - aspon ja som mala ten pocit
25. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zacalo vykukat v 18-19tt,ale kludne som nosila este svoje veci,pretoze ma to nijak netlacilo a neobmedzovalo....az v 21tt sa to zacalo rozbiehat,aj ked nie az tak,lebo ani teraz az tak velke brusino nemam....
25. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1 2 3 ... 5
Tvoj príspevok