Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Lekárka mi povedala, že nevidí byť srdiečko

laura0809
11. feb 2019

Dobrý deň,
po dlhšom snažení sa mi konečne podarilo otehotnieť. Veľmi som sa tešilo všetko ide dobre, až na to , že lekárka nevie vypočítať termín ani týždeň v ktorom som, pretože mi menštruácia meškáva pravidelne viac ako mesiac a moje cykly majú niekedy aj cez 60 dní ...
No dnes som bola u nej a povedala že počítala že už uvidí srdiečko ale zatiaľ nič mala by som byť v 6 týždni cca ... povedala že počkáme do štvrtka ale ak nič tak to bude asi ukončené... :/ neviem čo mám robiť myslím si že ešte je skoro na srdiečko a že aj skoro na to aby posúdila tehotenstvo za koniec. :/ Máte podobné skúsenosti prosím vás?
Ďakujem

dominika_sk
11. feb 2019

@laura0809 v prvom rade by mala zobrať krv na hcg a sledovať viackrat aby približne vedela tt, ďalšia vec, nenechaj sa odbiť a povedz že nechceš isť na kyret a budeš chodiť raz za tyždeň na kontrolne sono, možno sa niečo ukaže. držim palce

wieruska1
11. feb 2019

@laura0809 v 6 tyzdni este ani moj nevidel srdce a tom mam cyklus ako hodinky. Ja by som na tvojom mieste pockals asin do 8.

wieruska1
11. feb 2019

To je tak ked dnes chodia zeny na potvrdeni takmer po sexe .....

laura0809
autor
11. feb 2019

@wieruska1 Ja som šla na bežnú kontrolu s tým že som nevedela že som tehotná oznámila mi to až lekárka

kikulienkadd
11. feb 2019

@laura0809 skúsiť iného lekára? Pri 1.tehotenstve mi lekár určil vek plodu podľa veľkosti plodu,mala som cykly od 35 do 80 dní (v tom konkrétnom cykle som mala ovulaciu asi 35DC,zistila som spätnym výpočtom, lebo som si značila,kedy sme sa snažili). Malý sa narodil v poriadku týždeň pred termínom.

veronikazoja
11. feb 2019

ja som tiež bola u lekára prvý raz v 6.týždni a videl na sone len vak, znova som prišla o 2 týždne a už bolo vidieť krásne biť srdiečko, ja mám pravidelný cyklus 28 dní ale ak máš ty takto, určite by som ešte nezahadzovala nádej a prišla neskôr

trinka
11. feb 2019

@laura0809 vzala ti krv? Držím palce, asi je len skoro, nestresuj sa zbytočne 😘

laura0809
autor
11. feb 2019

@dominika_sk Počkám do štvrtka to mám prísť znova ak nie pôjdem k inému lekárovi..

laura0809
autor
11. feb 2019

@trinka Áno zobrala dnes znova aj minule... 🙂 snad to dobre dopadne 🙂

trinka
11. feb 2019

@laura0809 držím palce! Treba myslieť pozitívne

dominika_sk
11. feb 2019

@laura0809 a nepovedala ti hodnoty?

saskia_98
11. feb 2019

@laura0809 nezufaj mojmu malemu bolo vidiet bit srdiecko az ked som bola v 8tt. Skus ist este k inemu lekarovi.

zuzula1975
11. feb 2019

Urcite pockaj este 2tyzdne. Ja som mala posun dva tyzdne aj sa maly narodil o dva tt neskor a tiez ma strasili ze nevidno srdiecko.......a neskor ho vidiet bolo. Urcite ziadne ukoncovanie takto skoro.

titla
11. feb 2019

@laura0809 Ak máš nepravidelné a dlhé cykly, tak je 6tt ešte skoro robiť nejaké závery.
Ja mám krátky cyklus (26 dní) a otehotnela som asi 2 dni po skončení MS a aj tak ešte v 5tt týždni gynekológ videl ešte len gestačný vak. Srdiečko videl až neskôr. Takže na tvojom mieste by som ešte nezúfala.

beky1813
11. feb 2019

@laura0809 kedy minule ti brala krv? To si tam uz bola viackrát?

laura0809
autor
11. feb 2019

@beky1813 áno prvý krát som bola presne 1 februára na bežnú kontrolu a robila mi baby test ktorý bol slabo ale dobre viditeľne pozitívny, tak ma objednala na pondelok hneď 4.2 to bol gestačný vačok už a zobrala mi prvý krát krv, poobede som mala výsledky že HCG je pomerne vysoké a mám prísť o týždeň, tak som bola dnes. Dnes bol vačok viditeľne väčší ale inak nič nebolo nejak vidno a hlavne činnosť srdiečka tak mi doktorka povedala že sú dve možnosti buď je skoro alebo sa prestalo vyvíjať.

katarina5194
11. feb 2019

Ja som bola tiež okolo 6tt a srdiečko nebolo ešte. Určite počkať tak 2 týždne a potom riešiť.

s1m.one
11. feb 2019

ahojcek, urcite by to bolo velmi velke rozhodnutie pani doktory, urcite ani ona by to este neukoncovala, v 6 tyzdni nie je niekedy vidno dokonca ani v 8 tydzni a este ked k tomu nemavas pravidelne, verim, ze o bude oka, drzim palce 🙂

s1m.one
11. feb 2019

*bit srdiecko

laura0809
autor
11. feb 2019

@s1m.one Ďakujem za podporu, nič viac si neželám

s1m.one
11. feb 2019

@laura0809 ❤ uzivaj si kazdu chvilku s mimi v brusku ❤

marianita3008
11. feb 2019

@laura0809 Kamoska bola nedavno v 6tt u gyneko a este srdiecko nebolo vidiet.. u mna potvrdil srdce niekedy v polovici 7meho..tiez myslim, ze skoro, hlavne pri takomto cykle.. drzim palce ❤

schoki
11. feb 2019

Ahoj,ako uz je hore napisane,6 tyzden je este skoro,pockaj do 8 tyzdna.A tiez je moznost ze si len5 tyzden.Pri nepravidelnej menstruacii je vsetko mozne.
Verim,ze to tak nebude,ale keby zial ano,opytaj sa na moznost nechat to na prirodu.Kyret nemusi byt vzdy spravna volba.
Drzim palce,aby si nemusela nieco take riesit,ale radsej kupu kocika...

basska23
11. feb 2019

Mne az v 9tt bolo vydiet srdiecko.

nevludna
11. feb 2019

@laura0809 neboj, je to veelmi skoro❤️

januska20
11. feb 2019

@laura0809 Hlavne nestresuj, lekári už toho nakecali.. to je ešte skoro, aby bolo niečo vidno na ultrazvuku. A za ďalšie sa uvidí, či ti stúpa hodnota hcg

evalin88
11. feb 2019

@laura0809 podla mna ta objednala skoro. Urcite. Ja som bola prvy krat az ked tyzden meskala ms a to mi povedala ze dalsia kontrola o 3 tyzdne..

iveta143
11. feb 2019

aj ja by som este pockala...nutit ta do nicoho nemoze,ja som tiez mala problemy pri prvom tehu na zaciatku a na pohotovosti mi povedali ze nevidia akciu srdca...tak som podpisala reverz ze neostavam...isla som potom k svojmu dokymu a bum, srdiecko krasne bilo...a dnes mi tu beha 4 rocna dcerka...takze urcite este pockaj aspon do toho 8 tt ak sa da 😀 vela stastia, nech vsetko dobre dopadne

lubik87
20. mar 2019

@laura0809 ahoj ako si nakoniec dopadla ?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli