Mali ste niektorá špinenie v 7tt?

lennyka17
14. máj 2020

Ahoj baby, prosím mali ste niektorá špinenie v 7 tt? Dnes som 6tt+3 a rano som zistila, že spinim hnedou krvou zmiešanou s klasickým hlienom. Nie veľa, ale spinim keď sa utieram.Bolesti nemám žiadne. Ako to riešila vaše doktorka? Dnes poobede k nej idem na prvé sono. Tak sa modlím aby bolo všetko okj ...ďakujem za vaše postrehy a príbehy 🙂

asia83
14. máj 2020

@lennyka17 Určite sme to zažili viaceré. U jednej to bol hematóm, ranka na krčku či iné neškodné záležitosti, u druhej začiatok potratu. Treba navštíviť gynekologickú ambulanciu. Napríklad ja som zažila oba prípady. Špinenie=potrat aj jediné jedno špinenie z ranky na krčku v tehotenstve so synom, ktorý má čochvíľa 10 mesiacov. Veľa šťastia.

lennyka17
autor
14. máj 2020

@asia83 ďakujem 🙂 strašne som sa zľakla popravde, dufam, že to bude dobre... Je to veľmi vytúžené bábätko

monika2605
14. máj 2020

@lennyka17 ja som to mala v 6 aj v 8tt raz rano bol to hematom,beriem duphaston a je to ok ❤drzim palce❤

asia83
14. máj 2020

@lennyka17 Ja vám prajem, nech to nič nie je. Je to strašný pocit, vidieť to (špinenie), zažiť to. Taký šok. Treba sa ukľudniť. Ja by som išla na pohotovosť hneď. Pre kľudné svedomie a vedomie.

lennyka17
autor
14. máj 2020

@asia83 idem zachviľu k svojej doktorke 🙂 tej verím viac ako pohotovosti... Nemám s nimi dobre skúsenosti. Verím že sa len malé viac udomacnuje a prasklo nejakú cievku

lucineska
14. máj 2020

ja som mala spinenie v 7+4tt.. isla som k dr. a uz nebilo srdiecko.. okamzite pohotovost, radsej 10x ako ani raz a podcenit.. prajem vela zdravia

moznoze
14. máj 2020

@lennyka17 spinila dom od 5-7tt v kuse, dokonca v 6 tt som mala aj par kvapiek čerstvej krvi a na pohotovosti mi povedali, že špinenie nie he nič vazne. Jasne ze som stresovala a to ich nic vážne som vôbec nebrala, že sa nič nedeje, naopak stresovala ddom a poriadne. Potom sa mi ešte stalo v 9 tt raz a asi v 11 tt raz.

lennyka17
autor
14. máj 2020

@moznoze a všetko dopadlo dobre? 🙂

moznoze
14. máj 2020

@lennyka17 zatiaľ všetko v poriadku. Sme v 16 tt.

lennyka17
autor
14. máj 2020

@moznoze ďakujem, dodala si mi odvahy 🙂 neni to nič príjemné ráno také dačo nájsť... Kto povie nestresovat ten to asi nezažil 😅 nech sa dobre darí ďalej 🙂

filipko_melanie
14. máj 2020

@lennyka17 Dajte vedieť, od dnes mám to isté a v utorok mám ísť k doktorke.

lennyka17
autor
14. máj 2020

@filipko_melanie dám 🙂

deti95060810
14. máj 2020

mala , ale troška neskoršie...cca 9 tt. Odležala som si to v nemocnici...Kým je to hnedá krv tak to je to lepšie, horšie je keď je krv červenej farby - jasná krv....vtedy je to dosť nebezp. resp. hrozí potrat...

veronice
14. máj 2020

@lennyka17 keď si dáš túto tému do lupy tak zistíš ze to ma/mala snáď každá druhá tretia tehotna 🙂 hlavne zachová pokoj 🙂 ja som spinila a krvacala a behala po pohotovostiach a hospitalizáciach od 7tt do 17tt a mam doma zdravé 15m dievcatko 🙂 dobre bude, myslí pozitívne 🙂♥️🍀

asia83
14. máj 2020

@moznoze Špinenie nie je nič vážne...hm. Neviem, kde študovali tí, ktorí vám to povedali, ak vôbec. Mne sa tak pomaly spúšťal potrat.

asia83
14. máj 2020

@lennyka17 Samozrejme. Verím aj ja.

filodendron
14. máj 2020

@lennyka17 mala som aj ja hnede spinenie, od 6-8tt zhruba. Preslo to same, neviem co to bolo. Babo je v poriadku.

sayonara15
14. máj 2020

U mňa to bol bohužiaľ MA 😔

zuzu1994
14. máj 2020

@asia83 aj mne sa tak spustal potrat😑

filipko_melanie
14. máj 2020

@lennyka17 Ďakujem. 😊

lennyka17
autor
14. máj 2020

@zuzu1994
@sayonara15
@filodendron
@asia83
@veronice
@deti95060810 nasadený duphaston, 3x denne a kľudovy rezim, vyzerá všetko vporiadku uz trosku aj ❤️ bilo 🙂
@filipko_melanie

filipko_melanie
14. máj 2020

@lennyka17 Tak to je super, teším sa s Vami, že nič vážne. 😍

lennyka17
autor
14. máj 2020

@filipko_melanie aj ja, obrovský kameň mi padol zo srdca 🙂

filipko_melanie
14. máj 2020

@lennyka17 Prajem veľa zdravíčka, nech máte celé tehotenstvo bezproblémové a všetko dopadne najlepšie ako vie. 🧡

margaretkava
14. máj 2020

Ja som letela na pohotovost 2x, ze s tym pride skoro kazda tehotna😎 brala som do 13tt duphaston a ascorutin. Drzim palce!

asia83
14. máj 2020

@lennyka17 👍 Skvelé.

lennyka17
autor
14. máj 2020

Ďakujem vám baby 🙂 dufam, že ten duphaston zaberie. Zase som začala spinit len teraz je krv ruzovkastá :/ dúfam, že do rána to bude okj, lebo z toho naozaj nemám dobrý pocit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre