• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nízke HCG na začiatku tehotenstva. Boli ste na tom podobne?

4. januára 2017 
Ahojte ,chcela by som sa spýtať ci niektorá z Vas ma takúto skúsenosť z Hcg....14.4 som mala transfer...14 den po Et som mala hcg 33 a vcera 20 den po Et 133hcg ...dakujem
5. máj 2015 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 Drzim ti palce.
5. máj 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilitela dakujem vekmi pekne :slight_smile:zajtra budem múdrejšia ...mám termín u Dr
5. máj 2015 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ms mi meska uz vyse 2 tyzdnov... ale testy su negativne... Myslite ze mam nizke hcg, alebo to tehotentsvo nieje ??? chystam sa uz k dr, Dakujeeem
11. máj 2015 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 Ako ti to pokracuje?
11. máj 2015 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojze chcem sa opytat,ked je beta hcg 0,76 11 den od ET ake to je?
19. jún 2015 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetahe pokial viem, HCG musi byt aspon 10, aby sa to klasifikovalo ako tehotnost. Tak ta asi velmi nepotesim.
25. jún 2015 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata velmi vas prosim pomozte mi uz skoro dva tyzdne les som brala tabketky n'a menzes à este nic prosim vam poradte mi co to ma byt velmy ma boly pod brusko ked idem n'a vc
3. feb 2016 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,ale ste mali HCG 14.DPO? Ja som mala (bolo to vcera) 270.
24. feb 2016 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
embambuli mne sa stalo niečo podobné s tou cystou, čo si písala. mesiac na to mi praskla. Mám skvelého lekára, ktorý mi vysvetlil, že mám šťastie v nešťastí že v tej dobe som neotehotnela, nakoľko cista narobí neplechu. Totiž geneticky mení profil vajíčka. Musela som brať veľké dávky Coenzímu Q10, ktorý svojím účinkom vracia normálny genetický profil a ešte ďalšie fytoterapeutiká, takže žiadna syntetika chvala bohu. Nech sa stane čokoľvek, nechaj to na prírodu. Netlač na to moc. Viem sama veľmi dobre, že sa to ľahko povie...poznám to z vlastnej skúsenosti.
18. mar 2016 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misela1234 embambuli mne sa stalo niečo podobné s tou cystou, čo si písala. mesiac na to mi praskla. Mám skvelého lekára, ktorý mi vysvetlil, že mám šťastie v nešťastí že v tej dobe som neotehotnela, nakoľko cista narobí neplechu. Totiž geneticky mení profil vajíčka. Musela som brať veľké dávky Coenzímu Q10, ktorý svojím účinkom vracia normálny genetický profil a ešte ďalšie fytoterapeutiká, takže žiadna syntetika chvala bohu. Nech sa stane čokoľvek, nechaj to na prírodu. Netlač na to moc. Viem sama veľmi dobre, že sa to ľahko povie...poznám to z vlastnej skúsenosti.
18. mar 2016 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuzuzka Ja som mala na 10 DPO 156 hcg takze to mas dobre !
19. mar 2016 o 15:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja by som Vás chcela povzbudiť moje HCG bolo len 51 na 10 deň,a a na 14 už cez 500...ale tiež som si tu počítala že HCG pod 50 z toho nič nebude....je to blbosť podstatné je aby stúpalo... :slight_smile:
16. apr 2016 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. MS mi meska 6 den.. testy su pozitivne. Vcera som bola na krv. HCG 220. Co si o tom myslite ? Doktorka povedala ze malo.. k ovulacii doslo na 17 den, cize by som mala byt v 4t plus par dni, lenze od ovulacie som 17 dni
30. sep 2016 o 06:28  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (30. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked som bola prvy krat tehu u mna hcg stupalo uplne malinko.v 8 tyzdni ani vacok nevidel.najprv som dostala vyvolavacku po nej ms neprisla tak urobil test z krvy kde hcg bolo tak na druhy den do nemocnice kde znova krv na hcg stuplo uplne malicko a na dalsi den uz som zacala krvacat a dost silno.tak ma museli cistit ani po cisteni nevedeli ci to bolo v maternici alebo mimo tak som tam lezala cely vikend na pozorovani a brani krvy ked hcg uz klesalo tak ma pustili domov.to boli soky pre mna a muza.ale dali sme si mesiac pausu kde som bola pn a potom sme sa zacali snazit.a na prvy sviatok vianocny opet tehu pozitivny a presne po novom roku uz aj gestacny vacok bol vidiet tak 2 tyzdne dovolenky a potom cele tehu pn.dnes uz ma drobec 8 rokov.
30. sep 2016 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alchemilka1 podla mňa je podstatné aby hcg stúpalo je jedno kolko je musí sa každý druhý deň zdvojnásobiť
30. sep 2016 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, tak bola som si dnes po vysledky krvi u doktora.. Mam hladinu hcg na hladine 230. Menzes som mala posledny 15.11. Doktor povedal, ze je to dost nizka hodnota, aby som bola v 4-5 tyzdni. Povedal mi, ze su 3 alternativy: velmi skoro gravidita, ze som tak v 2 tyzdeni(co mne zas nesedi z poslednym menzesom), mimomaternicove tehu alebo nejake zvysky z potratu(akeho?).Zajtra idem znova na krv, ci sa hladina hcg zvysuje. Pozerala som ale tabulky, aky ma byt vyvoj hcg hormonov po jednotlivych tyzdnoch tehu a malo by to byt podla toho v norme. Co si o tom myslite baby? Ja sa uz zacinam bat..
20. dec 2016 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anelka007 rovnako som bola na tom aj ja ako som pisala vyssie. Si v medziach, kedze to rozptylenie je velke. Ak ti stupne za dva dni dvojnasobne, je to ok.. mna tiez doktor vystrasil ze 200 je na 4_5 tyzden malo a dnes koncim 4 mesiac tehotenstva
20. dec 2016 o 16:35  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (30. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alchemilka1 dakujem:kissing_heart:Zajtra idem na krv znova, tak uvidime.. Dufam, ze to bude mat stastny koniec tak ako u teba.po tom ti teda hcg pekne stupalo? Do kedy ta takto sledovali?
20. dec 2016 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anelka007 Uz iba raz ma sledovali, kedze bol vikend, tak som isla az o 4 dni. Moja prva hodnota bola cez 200 a o 4 dni uz bolo 1000. Cize presne to vypovedalo o tom, ze kazde dva dni narast o dvojnasobok.. uz ma potom len objednali o 3 tyzdne na prvy ultrazvuk. to som bola uz v 8 tt a uz bolo pekne vidiet ako buje srdiecko.
21. dec 2016 o 20:54  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (30. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alchemilka1 u mna to vyzera snad tiez dobre.. V pondelok 230 a dnes 500..idem este v piatok na krv, tak hadam bude 1000:slight_smile:drz mi palce.. Dakujem:kissing_closed_eyes:Pekny vecer.
21. dec 2016 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den
Ja som podla mojej poslednej menstruacie v 6 tyzdni lekar na ultrazvuku videl tiez iba cca 3 mm lenze mam dost silne bolesti v podbrusku vecsinou iba na jednej strane bolesti hlavy pocit na zvracanie a pocit ako keby som mala dostat menstruaciu tie bolesti sa len stupnuju nic viac bola som aj s tym u lekara a povedal mi lenn cakat objednal ma az o 2 tyzdne co to moze byt ? povedali mi ze to moze byt aj mimo maternicove tehotenstvo co mam robit?
4. jan o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok