Pomalý rast hCG

kristinab1
14. apr 2021

Som v 7.tyzdni... momentalne lezim v nemocnici mala som hematom. V piatok som mala hcg 32 000.. v nedelu 40 000 a dnes v stredu mam 43 000 ... za 3 dni narastlo len o 3 tisic bojim sa je to dost malo.. zajtra mam mat kontrolny ultrazvuk .. som po 2 potratoch tak bojim sa aby neprisiel dalsi :( mal niekto podobny pomalsi narast hcg a bolo vsetko dobre potom??

cookie29
14. apr 2021

Si v 7tt čiže 6tt+ niečo alebo si 7tt+ niečo?
Ináč HCG rastie. A áno ono sa ma zdvojnásobovať každé 2-3 dni ale len na začiatku. Potom už nie. Medzi 6tt a 7tt rastie asi za týždeň a od cca 8-9tt začína dokonca klesať.
Ale veď si v nemocnici, opýtaj sa kompetentných.
A držím palčeky aby všetko dobre dopadlo

kristinab1
autor
14. apr 2021

@cookie29 popravde ani neviem presne takto v akom som tyzdni.. 13.2. Som mala poslednu menstruaciu.. pri doktorke na poradni som bola 30.3. Podla ultrazvuku som uz mala ukonceny 4tt a zacal uz 5tt... tak podla toho by som mala byt teraz v 7tt.. neviem vobec kolko presne.. tu v nemocnici mi povedali ze uz som 9tt.. neviem nechapem tomu vobec

cookie29
14. apr 2021

@kristinab1 tak podľa poslednej MS si 8tt+4 čiže v 9tom týždni (počítajú sa ukončené týždne)

kristinab1
autor
14. apr 2021

@cookie29 no uvidim zajtra co mi povedia.. v novembri 2019 som tak isto isla v nekocnici som bola a po tyzdni uz nebilo sediecko.. dufam ze tentoktat to tak nebude 🙏🙏🙏😣

rachel36a
14. apr 2021

@kristinab1 nie je to dobre..hcg ti rastie velmi pomaly...pravdepodobne bublinka odumiera..tiez som to zial zazila

andreatytler
15. apr 2021

@kristinab1 Neboj... Hcg sa ma zdvojnasobit kazdych 48 hodin len prvych 6 tyzdnov alebo do hodnoty 6000... potom uz je narast pomalsi a v 8 tyzdni sa velakrat zastavi. Podla mna to mas uplne normalne, lebo podla menstruacie si v 9 tyzdni.
Nikde nepises ze ci uz videli akciu srdiecka ale predpokladam ze ano... tak potom je uz ultrazvuk viac smerodalny ako Hcg.
Ale kedze si mala ten hematom tak preto ti asi stale robia to Hcg.

kristinab1
autor
15. apr 2021

@andreatytler no uz mam po ultrazvuku babetku bije srdiecko🙏🙏🙏 este len v 6tt som

veronikaa006
15. apr 2021

@kristinab1 nemohla si mat neskôr ovuláciu? To hcg sa nemusí už zdvojnasobovat, to sa má len na začiatku tehu.

kristinab1
autor
15. apr 2021

@veronikaa006 neviem ani presne kedy som mala asi asi ten 15dc sa mi zda

kiki68
15. apr 2021

Ja som mala v 7+1tt okolo 40tis hcg a mne povedal, ze keby viac uz to neni dobre. Ze by mohlo byt nieco zle ( mala som molarne pred rokmi) . Cize asi to mas ok

andreatytler
15. apr 2021

@kristinab1 super... tesim sa s tebou.❤

kristinab1
autor
15. apr 2021

@andreatytler dakujem krasne 🤗 len dufam ze to vydrzi .. jeden spontanny potrat som mala v 12tt a dalsi zamlknuty v 10tt a dieta bolo 7+4 .. uz nebilo srdiecko.. tak snad do tretice to uz dame 💪🙏

andreatytler
16. apr 2021

@kristinab1 Au... taka skoda tie dve stratene dusicky. Aj u mna bolo do tretice vsetko dobre, ale ja som mala len biochemicke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre