Prázdny gestačný vak skoro v 7. týždni

dooomca
16. okt 2013

AHojte baby. Moja posledná menštruácia bola 30.8.2013 aj to vdaka vyvolávačke...Vôbec som nevedela teda kedy budem mať plodné dni v septembri a tak sme s priateľom keksíkovali kedy sa nám chcelo až nakoniec ani neviem ako som otehotnela :D..Dnes som bola u doktora a podľa menzesu by som mala byť v 6+5 tt..No lenže na sone videl iba vačok a nič iné..Povedal: áno vidno tehotenský vačok, ale treba prísť o dva týždne, zatiaľ užívajte nejaké vitamíny..Je možné, aby skoro v 7 týždni nebolo vidieť plod alebo som mohla mať neskôr ovulku kvôli tej vyvolávačke? Za odpovede dakujem...Musím sa nejako upokojiť lebo tieto dva týždne ma zabijú ☹

martinkaa299
3. feb 2015

@ivanya ano stale som v nemocnici za 2-3dni mi maju robit sono

7saska7
3. feb 2015

@martinkaa299 inak mas to presne ako ja aj na den

7saska7
3. feb 2015

@martinkaa299 tiež som mala posledný menzes 17,12

zuzka_puska
3. feb 2015

@dooomca ahojky 🙂 ja som bola u lekara, bola som v 7tyzdni, a gestacny vak som mala tiez prazdny. Tiez ma ako aj teba, objednal o 2 tyzdne. So strachom som tam prisla, teta sestricka ma mierne vystrasila, lebo vysledky krvi ukazovali nizke cisla HCG..... so strachom som si lahla, lekar robil ultrazvuk a netvaril sa nadsene, vak bol aj po 2 tyzdnoch stale prazdny. Az nakoniec ho napadlo,ze urobime vaginalny ultrazvuk....A cez neho tiez bolo vidno len prazdny vak- avsak krasne bolo pocut ako dietatku bije srdiecko 🙂 Najkrajsi zvuk aky mozes pocut. Takze nezufaj, niekedy sa ten maly plodik proste skryje, a lekar uz musi prist na to, ako ho tam najst 🙂

loxa
3. feb 2015

aj u nas, 10 dni na kontrole srdiecko ako zvon a babatko ako buk 🙂

martinkaa299
3. feb 2015

@7saska7 tak to je nahoda. A ty si teraz doma? Krvacanie ustupilo?

7saska7
3. feb 2015

@martinkaa299 ja som doma mam kludový režim,už krvacam uplne malicko asi to naozaj bola menštruacia a dnes mam 5 den takže už skoro nič

martinkaa299
3. feb 2015

@7saska7 ja uz tiez skoro nic. Tak uz len cakat na srdiecka nam ostava 😀

7saska7
3. feb 2015

@martinkaa299 idem v pondelok doktorovi tak uvidime co a ako:D

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gretocka
4. feb 2015

@maminkaocinko2015 znacne si koledujete o zablokovanie.....

martinkaa299
5. feb 2015

Ahojte baby tak mne robili dnes sono a stale nic ☹ ze este ma tu nechaju do pondelka a ak ani vtedy nic pojdem na cistenie... Ale nieje to nejak skoro? Mozem s tym aj nesuhlasit nech cakame dlhsie?

lipiancanka
5. feb 2015

@martinkaa299 Ahoj ja by som na Tvojom mieste pocakal dlhsie....Preco si vlastne v nemocnici? Krvacala si? Lebo ja som mala PM 16. 12 na USG som bola teraz v utorok a tiez som mala len prazdny vak velkosti ukonceneho siesteho tyzdna. Ja som mala ale ovbulaciu stopercentne tyzden neskor. Dr ma poslal domov ze tomu nechame dva tyzdne, ze sa babatko moze niekede aj skryvat kedze mam maternicu dozadu. Tak sa modlim den co den, aby potom vykuklo🙂 No ja som nespinila a mam riadne nevolnosti....Mam taky pocit, ze tam proste musi byt ked mi je tak hrozne na blinkanie🙂 Tak nadej zomiera posledna🙂Drzim palce!!!!

dooomca
autor
5. feb 2015

@zuzka_puska ..dakujem krásne za odpoved, ale našťastie to dopadlo dobre, mám 8 mesačného synčeka 🙂

zuzka_puska
5. feb 2015

@dooomca aha, ja niekedy ked nieco vidim, nepozeram na datum kedy to bolo pisane- to asi preto lebo posledne komenty boli spred niekolkych dni, tak ma to zmiatlo 🙂

martinkaa299
6. feb 2015

@lipiancanka ahoj mala som spinenie a bolesti v podbrusku, moja doktorka nerobila tak ma poslali sem ahned si ma tu aj nechali. ☹

ivanya
6. feb 2015

@martinkaa299 A HCG ti kontroluju?

martinkaa299
6. feb 2015

@ivanya nie krv mi brali len v pondelok pri nastupe.

ivanya
6. feb 2015

@martinkaa299 To je divne...mne ked sa toto stalo pred 2 rokmi, tak mi krv brali kazdy druhy den a az na zaklade klesajuceho hcg sa rozhodli pre kyret...Ak ti neporovnavaju HCG, tak nemaju na zaklade coho vidiet ci sa to vyvija alebo nie. Neviem, co by som urobila na tvojom mieste. Skus sa na to spytat. Ak odmietnu, asi by som podpisala reverz a isla prec, ked im nedoverujes a bojis sa, ze sa rozhodli priskoro.

martinkaa299
6. feb 2015

@ivanya som z toho normalne na nervy 😖 asi im staci len to sono vacok narastol ale nic v nom. Zajtra poviem doktorke ci sa mozme otom porozpravat lebo do pondelka si to tu hodim

ivanya
6. feb 2015

@martinkaa299 To cakanie je strasne, ja viem. Ja som sa pred kazdou vizitou doslova triasla, ze co zas vymysleli na mna, lebo jeden hovoril tak a dalsi tak. Dokonca som chcela odist a ist ku svojej gyn, nech ona rozhodne. Ale nakoniec, kedze mi hcg klesalo, som si pripustila pravdu. Neboj, porozpravaj sa s dok, nech urobia hcg, ze skor na kyret nepojdes.. a kolko si mala to prve hcg?

martinkaa299
6. feb 2015

@ivanya vobec netusim ake bolo hcg. Zistim a dam vediet

martinkaa299
9. feb 2015

@ivanya tak dnes na sone vsetko v poriadku babo je tam a srdiecko bije jak zvon 😀

lavinis
9. feb 2015

@martinkaa299 to je super sprava, blahozelam 🙂

lipiancanka
9. feb 2015

@martinkaa299 NO vidis to je uzasne!!!!A v kolkom presne tyzdni si? vo stvrtok tam nic nebolo a teraz babatko aj so srdieckom🙂

ivanya
9. feb 2015

@martinkaa299 supeeeerr gratulujeeeem uzasna sprava 🙂

zamilion
9. feb 2015

@martinkaa299 najkrajšia správa dňa 🙂

martinkaa299
9. feb 2015

@lipiancanka povedala ze to mam tak o tyzden posunute tak mi konci 6.ale este nemam ani knizku tak uvidim co tam napisu. Este do piatka si ma tu nechaju. A zacali mi znova davat iniekcie ☹

lipiancanka
9. feb 2015

@martinkaa299 a preco dostavas injekcie?

martinkaa299
14. feb 2015

@lipiancanka ze na posilnenie maternice

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre