Prázdny gestačný vak skoro v 7. týždni

dooomca
16. okt 2013

AHojte baby. Moja posledná menštruácia bola 30.8.2013 aj to vdaka vyvolávačke...Vôbec som nevedela teda kedy budem mať plodné dni v septembri a tak sme s priateľom keksíkovali kedy sa nám chcelo až nakoniec ani neviem ako som otehotnela :D..Dnes som bola u doktora a podľa menzesu by som mala byť v 6+5 tt..No lenže na sone videl iba vačok a nič iné..Povedal: áno vidno tehotenský vačok, ale treba prísť o dva týždne, zatiaľ užívajte nejaké vitamíny..Je možné, aby skoro v 7 týždni nebolo vidieť plod alebo som mohla mať neskôr ovulku kvôli tej vyvolávačke? Za odpovede dakujem...Musím sa nejako upokojiť lebo tieto dva týždne ma zabijú ☹

lavinis
3. mar 2016

@aicul82 prazdny gestacny vak sa neda privolat, ja som tiez stresovala a maly je tu s nami, zivy ay moc a zdravy. drzim palce, ostava len pockat 🙂

aicul82
3. mar 2016

@lavinis
veď to čakanie je najhoršie......ešte že chodím do práce aspoň tam je zmena myšlienok

andy57
23. mar 2016

@aicul82 ahoj ako si dopadla?

aicul82
23. mar 2016

@andy57 Ahoj, nie dobre, som týždeň po kyretáži ☹ ...len stále nie som fit zápal močových ciest, mykóza...skrátka sa to na mňa lepí.....ale vďaka za opýtanie

andy57
23. mar 2016

@aicul82 to mi je luto :( ja uvidim az o dva tyzdne

aicul82
24. mar 2016

@andy57 a čože sa ti stalo ak môžem vedieť?

andy57
9. jún 2016

@aicul82 mala som tiez len prazdny vak plod nebol ...takze som musela ist na kyret ☹

rogiii
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy57
21. jún 2016

musis len cakat, ja som podla sona bola v 5tt a bol len vak ale nerastol a plod tam vobec nebol ked som zacala spnit hned som isla na pohotovost, nedopadlo to dobre, potom som zacala na dalsi den krvacat. Uz som vedela ze z toho nic nebude.

vydrnik
21. jún 2016

ked zacnes krvacat necakaj a chod do nemocnice,ak by bolo spinenie silnejsie zavolaj gyn a on ti povie co dalej,ja som taketo problemy nemala,u dcery potvrdene tehu v 8tt,a u maleho 4_5 tyzden a na ultrazvuku videl malu bodku

matricia
21. jún 2016

@andy57 aj ja som mala toto a potom som o dva mesiace po kyretazi otehotnela a podarilo sa

norbar
21. jún 2016

ja som mala a nechal ma dr cakat 4tt ............. potom tam uz bola mala fazulka a teraz uz ma 6,5 mesiaca 🙂 🙂 🙂

andy57
21. jún 2016

@matricia po kyrete mi neprišiel menzes tak mi dali vyvolávacku a teraz sa snažíme tak uvidíme či sa zadarí a bude to ok

matricia
21. jún 2016

@andy57 aj ja som mala toto a potom som o dva mesiace po kyretazi otehotnela a podarilo sa
@andy57 drzim palce

andy57
22. jún 2016

@matricia dakujem uvidime za par tyzdnov ci sa zase podarilo.

etnologkonik
6. sep 2016

ahojte. tiež som prekonala zamlčaný potrat. mala som slabulinké špinenie už v 5. týždni, na sone v 6tt prázdny gestačný vak a v 7. týždni už maternica začala vypudzovať plod. veľa mi objasnil tento príspevok: http://bartak-alexandr.webnode.cz/news/proc-se-...

babatko46
21. sep 2016

Ja som bola natom podobne tiež videl len gestacny vak A plod nebol Bola som.V 6tt počkali sme do 8tyzdna A nebolo tam nič musela som sa objednať na kyretaz no po dvoch dňoch som sa začala sama čistiť takže baby skôr.či.neskôr vám telo napovie.že.či tam ten plod je alebo nie

stefanka12345
6. okt 2016

Ahojte devčata bola som na sono a som v 7tt a bolo vidno len gestačni vek a malilinka botka a na sono idem aš o 2tt dr povedal ze uš bimalo vidiť plod je to ok tak sa bojim prosim o radu😩

nivea777
6. okt 2016

@stefanka12345 je to ok.. tak sa neboj

stefanka12345
6. okt 2016

@nivea777 ale dr vravela ze to uš malo biť vidno

nivea777
6. okt 2016

@stefanka12345 u mna tiez v 7 tt ( presnejsie 6tt+0) nebolo srdiecko..lekar mi povedal ze to je v poriadku

kikuskar5
6. okt 2016

u mna bolo vidno u oboch deti az v 9tt a srdiecko zacalo bit az v 10tt. Keby posluchnem lekara na pohotovosti v 7tt, tak starsia dcerka tu dnes neni a absolvovala by som kyret ☹
@stefanka12345

stefanka12345
6. okt 2016

@nivea777 dr povedal ze poslat sono som v7tt takže musim čakal 2 tt

nivea777
6. okt 2016

@stefanka12345 o dva tyzden tam bude aj srdiecko,len klud

stefanka12345
6. okt 2016

@kikuskar5 ahoj ale ja som bola na sono keť som bola priblože 4 alebo5 tt atak isto je stale a teras čomam robit povedala ze keť nebudem vidno do 2tt tak pojdem na kiretaz tak povedala dr 😔

stefanka12345
6. okt 2016

@nivea777 dik ze mam ukludnuješ 😙😙

anulik88
6. okt 2016

@stefanka12345 ja som v 7 tt zacala krvacat, lekar na pohotovosti mi odporucal absolvovať kyret lebo tiez videl len prazdny gestacny vak no ostala som v nemocnici a trvala na svojom, ze nejdem na ziaden zakrok... prestala som krvacat a tvrdohlavo lezala v nemocnici a tvrdila svoje, kontrolovali mi hcg a to pomali stupalo, vraj velmi pomali a plod tam uz asi nieje a v 10 tt tam uz bol aj plod aj srdiecko uz bylo... Odvtedy velmi lekarom neverím... bude dobre neboj.

kikuskar5
6. okt 2016

@stefanka12345 neboj sa, dobre bude 🙂 ja som pri dcerke bola v 5tt a ani naznak. Potom v 7tt na pohotovosti, chceli robit kyret, odmietla som. U lekarky 9tt gestacny vak bez srdiecka, nicoho a 10tt srdiecko. Neboj sa, dobre bude. Isto nebudes musiet ist na nejaky kyret 😉 mysli pozitivne 😉

babatko46
6. okt 2016

ja som tiez tomu nechcela verit ze tam ziadny plod nieje objednala som sa skoro o 2 tyzdne enskor na kyret keby nahodou volaco ale po 2 dnoch ako mi to oznamil doktor som zacala silno krvacat a keed som prisla na pohotovost uz som bola skoro vycistena sama :( potom ma len docistili a bolo ...tomuto som zabranit uz nemohla :( 😔

stefanka12345
6. okt 2016

@kikuskar5 takže aj keť tam nebudem plod tak nemam postupiť kirete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre