Prázdny gestačný vak skoro v 7. týždni

AHojte baby. Moja posledná menštruácia bola 30.8.2013 aj to vdaka vyvolávačke...Vôbec som nevedela teda kedy budem mať plodné dni v septembri a tak sme s priateľom keksíkovali kedy sa nám chcelo až nakoniec ani neviem ako som otehotnela 😃..Dnes som bola u doktora a podľa menzesu by som mala byť v 6+5 tt..No lenže na sone videl iba vačok a nič iné..Povedal: áno vidno tehotenský vačok, ale treba prísť o dva týždne, zatiaľ užívajte nejaké vitamíny..Je možné, aby skoro v 7 týždni nebolo vidieť plod alebo som mohla mať neskôr ovulku kvôli tej vyvolávačke? Za odpovede dakujem...Musím sa nejako upokojiť lebo tieto dva týždne ma zabijú 😞
dooomcaautor
22. nov 2013
rybkaa..dopadla som dobre..srdiečko bilo ako zvon, 2.12 idem na poradňu 🙂..no ked som bola u doktora naposledy, tak mi vravel, že podľa MS som mala byť 8+5tt ale bola som 7+1tt, takže to môžeš mať aj ty tak, neboj sa 🙂...ja sa už len teraz modlím, aby na poradni bolo všetko v najlepšom poriadku, ale verím, že je a aj ty musíš veriť..držím palce 🙂
slnecnica00
22. nov 2013
Ahojte baby chcem sa vas spytat bola som v utorok na sone nevidela ani gestacny vak zobrala mi krv.bola pozitivna na tehotenstvo povedala mi ze som v 5 tt ze mam prist o 3 tyzdne ze to uz bude vydiet....co si o tom myslite ?Dakujem za odpovede
santamonica
24. nov 2013
ahojte baby, ja som mala poslednu M 8.10., cize som podla toho v 6tt, bola som vo stvrtok na sone a bolo vidno iba vacok a nic v nom, ja som bola na IVF 26.10. takze podla toho som akoze v 4. tyzdni.... moze to byt este v poriadku a babo sa objavi? lebo mna to tak vystresovalo, ze som pol dna prerevala, potom som sa spamatala, ze vsak este pockam, nadej stale je, horsie je, ze nepocitujem nejake tehotenske priznaky.....
v utorok idem na kontrolu :-S
lindush123
24. nov 2013
@santamonica ahoj, to iste zazivam aj ja, pred dvomi tyzdnami som bola na kontrole a tiez sme videli len gestacny vak a az tento piatok idem na kontrolu, takze som uplne nervozna, dufam,ze tam uz vsetko uvidim... tiez mi akosi nesedia tyzdne... 25.9. posledny menzes, inak ho mam nepravidelny a akurat po neuspesnom IVF mi prisiel presne na 28.den, ale s urcitostou viem, ze styk sme mali az okolo 11. oktobra, nakolko manzel pracuje mimo SK a otehotnela som napokon prirodzene, v septembri neuspesne IVF, nedoslo ani k vkladu a v novembri som si nasla //, no a teraz sa modlim, nech v piatok uz uvidim plodik, tie dva tyzdne su nekonecne a psychika pracuje naplno... a uz som si zakazala citat aj modry konik, nakolko sa bojim, aby to nebolo mimomater,
lindush123
24. nov 2013
@santamonica a priznaky nemam ani ja, len v oktobri ma asi dvakrat neskutocne naplo, co mi bolo zle, no a inak som bola neskutocne unavena, spala som snad vsade, teraz je to uz lepsi, sice stale unavena, ale akurat chodim viac cikat a zacalo mi chutit jest, inak ok... neboj, kazda ma ine priznaky a niekto ich nema vobec, moja mamina pri mne ani neetusila, ze je tehu a pri bratovi jej pravou rukou bola wc misa 🙂
rybkaa
25. nov 2013
@dooomca ďakujem veľmi pekne za podporu, ja idem 4.12. na kontrolné sono, tak verím, že bobuľka už bude vo vačku pekne vidieť 🙂
rybkaa
25. nov 2013
@slnecnica00 ja som tiež bola prvý raz v 5 tt a tiež nič nevidela, len malinkú bodku, o týždeň už bolo vidno vačok, hoci zatiaľ prázdny, o týždeň idem zas, tak som zvedavá, už by malo byť vidno plod 🙂 neboj sa, 5 tt je ešte skoro, na najbližšej kontrole to už vidno bude 🙂
rybkaa
25. nov 2013
@santamonica podľa poslednej MS si dnes 6+6 tt, to znamená, že končíš siedmy týždeň, zajtra budeš 7+0 tt, teda začneš 8 týždeň... to si ako ja, ja som mala poslednú MS 7.10. a minuôý týždeň sme videli len vačok prázdny, idem 4.12. na ďalšie sono, tak hádam to tam bude už vidno, vraj som mala posunutú ovulku, tak verím, že je to aj tvoj prípad a maličké už bude vidno 🙂
slnecnica00
25. nov 2013
@rybkaa no lenze mne ani bodku nebolo... 😞
rybkaa
25. nov 2013
@slnecnica00 je možné, že si mala posunutú MS alebo ovulku, neboj sa, treba počkať tie 3 týždne, aj keď je to ťažké, ale dá sa to...vždy je nádej 🙂 nejaké príznaky máš? krv ti zobrali? skús si robiť priebežne testy, ak čiarka bude stále silná, tak by to malo byť ok 🙂
lindush123
25. nov 2013
@rybkaa inak som si aj ja urobila este test, pre istotu, ci neslabla a bola silna ako ta kontrolna... ak nie este silnejsia 🙂
rybkaa
25. nov 2013
@lindush123 tak to je dobre 🙂 aj sa si test robievam, aspoň som pokojnešia 🙂 keď dr. videl len vačok, tak bol pekne v maternici, tak aspoň viem, že nejde o mimomaternicové tehu, čo je super, lebo aj toho som sa obávala, keďže prvý raz nič nevidela....do budúcej stredy si všetky nechty ohryziem od nerva 🙂
lindush123
25. nov 2013
@rybkaa gestacny som aj ja mala peknucky,videli sme ho hned,ale citala som niekde,ze vak moze byt v maternici,ale plod mimo,tak netusim. Ja do piatku zozeriem snad celu spajzu od nervozity,ale zasa mne nejako teeaz chuti,vcera kiwi a rizoto,pukance s jablkom... Manzel sa len rehoce,ale ja mu vravim,ze to nejaka neviditelna ruka ma ovlada a berie taketo kombinacie.
slnecnica00
25. nov 2013
@rybkaa ja som to nevidrzala a isla som na k9ntrolu uz je videt pekne malinku bodecku a gestacny vak....zacal sa nam dnes 6 tyzden tak sa veeeelmi tesime 🙂 priznaky bolest podbrusku no taka menstruacna bolestive prsia alergicka na rozne pachy...
brita
25. nov 2013
@santamonica Ahoj a to ti v ten den 27.10. vkladali embryjko a kolkodnove? Lebo plodik sa ukazuje uz v 5. tyzdni a vtedy mu uz bije aj srdiecko. Viem, ze srdiecko musi zacat bit najneskor do konca 7. tyzdna. Ja som raz po IVF zazila prazdny gestacny vak a nasledne cistenie maternice a som celkovo po 9. IVF, takze to uz cele poznam naspamat. Nastastie mame z toho 9. IVF krasne zdrave uz viac nez rocne dvojicky. Drzim palce. 😉
rybkaa
25. nov 2013
@lindush123 tak hádam to tak nebude a plodík sa pekne ukáže vo vačku 🙂 mne dr. povedal, že vačok je maternici a tak je to v poriadku, len nevidno plod, že treba počkať 2 týždne a potom sa uvidí....som už ako na ihlách, ale nejako len dočkám, mne momentálne vôbec nechutí, len samé somáriny, ako párky, treska a sladkosti 🙂
rybkaa
25. nov 2013
@slnecnica00 jeeeeeeeeeeeej blahoželám 🙂 tak to sa teším 🙂 predsa sa nakoniec bodečka ukázala 🙂
lindush123
25. nov 2013
@rybkaa tak to by malo byt ok, ja mam nepravidelny menzes a asi aj ovulka bola posunuta,takze uvidime v piatok,teda to mohlo byt posunute cele
rybkaa
25. nov 2013
@lindush123 ja som mala celkom pravidelný, ale neviem, kedy som mala ovulku, nikdy som si to nesledovala, ale pevne verím, že bola posunutá a všetko bude ok .-) potom v piatok daj vedieť, ako si dopadla,ale určite bude všetko ok 🙂
lindush123
25. nov 2013
@rybkaa dam 🙂 ja tiez ovulku nesledujem, lebo tiez je kedy-tedy 🙂
santamonica
26. nov 2013
@rybkaa mne vkladali 5 dnove 2 -100bunkove blastocysty :-N , dnes som bola na kontrole, tak dr. nasiel dve bublinky, jedna zatial prazdna a v druhej videl embryjko,ale vraj sa mu zda mensie ako by malo byt.....HCG, co mi brali krv minuly utorok, cize v 6tt som mala 6000, teraz mi zase zobrali........v piatok mam prist , neviem, preco tak skoro, ci by nebolo lepsie az buduci tyzden, alebo sa mu naozaj nieco nezda.....radsej na to nemyslim, inak sa citim fajn, obcas ma nieco pichne, zaboli, rano mi nieje zle, skor vecer a v noci sa vzdy spotim :-p , obcas prsia napnute ale malo......ahojte a drzte sa
rybkaa
26. nov 2013
@santamonica odpoveď asi patrila @brita, lebo ona sa na to pýtala, ale nevadí 🙂 som rada, že v bublinke je krpček, nech sa udrží a všetko dobre dopadne 🙂
sally2401
26. nov 2013
@santamonica a na utz bolo vidieť srdiečko? ja som bola včera na UTZ bola som 6+0tt a videl len embryo a srdiečko zatiaľ nie, som s toho trocha mimo lebo v apríli som mala v 8tt MA, tak mám strach či sa neopakuje história, na utz mám ísť o týždeň, ja som mala 6dňové EB/1, mňa prestali cez víkend bolieť prsia, a zle mi nie je vôbec....
santamonica
26. nov 2013
@sally2401 ahoj, neviem ani, vravel , ze ho pekne vidi, ale ze je mensie ako by malo byt....ja osobne som videla len obcas taku smuzku, ale ani neviem, ci strdiecko.....v piatok uvidim, popytam sa......dufam, ze rychlo dorastie a bude ok a keby sa tak aj druhy vacok chcel zaplnit, neviem, nemam ziadne spinenie, ani vytok, nic a tiez nemam nejake brutalne priznaky, na vracanie mi vobec nieje, jedine tie prsia posledne dni su take ako napnute alebo co.....ja keby ze zvraciam rano, tak som cela stastna....no zatial nic, ani hladna nie som, chute, nic take.....
slnecnica00
26. nov 2013
@rybkaa tak tak 0,15 mm to je uplne mini...Dakujem 🙂
rybkaa
27. nov 2013
@slnecnica00 neboj, narastie 🙂
slnecnica00
27. nov 2013
No ked bude v puberte budem si zelat aby mal takuto velkost 😃 ale nieee
romcha
29. nov 2013
všetko dopadlo dobre,uz pekne búcha 🙂
lindush123
29. nov 2013
No a ja som bambule skoncila, plod nebolo vidno ani dnes 9 tt,kontrola po dvoch tyzdnoch, tzv.anembryola ci ako sa to pise, tehu bez plodu, ze sa plod prestane vyvijat hned na zaciatku. Som v nemocnici a cakam na cistenie. Drzim palceky nech to dopadne dobre ostatnym pri ich tehulkovani pa
santamonica
29. nov 2013
@lindush123 to je mi luto, bohuzial sa asi k tebe pridam aj ja, dnes dr. videl iba dva prazdne cierne vaky, nic v nich, takze velmi zle, este mam prist bud. tyzden, ale asi je koniec...... psychicky som uplne dole, muz je nestastny, dnes plakal, ked ma videl, ked som sa vratila od dr.,....neviem, co uz sa viac da urobit pre nas, je mi hrozne :-S
drzte sa vsetky, nech mate viac stastia

Začni písať odpoveď...

Odošli