Som buď v 7. alebo 9. týždni a bábätko má 6 mm

xtina1711
25. apr 2021
siska53
25. apr 2021

@xtina1711 samozrejme, ze to je normalne!!

xtina1711
autor
25. apr 2021

@siska53 pytam sa nakolko sa vsade uvadza 1.5 cm a stale nvm v ktorom som tyzdni

martinaju
25. apr 2021

@xtina1711 nič si z toho nerob ja som bola u troch lekarov a každý inak. Naposledy v 20tt som bola na morfo sono u dvoch a jeden mi povedal, že termín cca 23.8. Druhý mi povedal, že necháme podľa ms že tých pár dni hore dole 🤷🏽‍♀️. Že aj tak je to plus minus 7 dní. Jeden doktor povie že už to je viac dni malo by sa ísť podľa veľkosti ďalší, že to nie je až toľko dní ostaneme podľa ms. Dôležitè je, že je všetko ok. Držím palce 🙂

xtina1711
autor
25. apr 2021

@martinaju dakujem krasne za spravu😊 ved prave troska si ma ukludnila...ved este je skoro ale aj tak ma niekedy chyti neistota..a aj tebe drzim palce nech ste v poriadku😊

siska53
25. apr 2021

@xtina1711 to je len orientacne...upresnuje sa to 17.-20tt. mne to vtedy tiez upravil na iny datum tp ako povodne malo byt.

xtina1711
autor
25. apr 2021

@siska53 aha no dobre dakujem je to vsetko este pre mna nove preto sa take veci pytam🙂

martinaju
25. apr 2021

@xtina1711 ďakujem. Neboj buď ti to upravia v 20tt alebo neskôr alebo nechajú tak záleží od toho o koľko bude babo väčšie/menšie. Ja som bola na ivf čiže viem aj presne kedy ale vidíš aj tak sa riadia zatiaľ ms ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre