Som tehotná, no testy mám negatívne - Nechápem!!

28. máj 2020

Maminy prosím mate podobnú skúsenost? Vcera som bola na u doktora lebo mi meškajú 2 tyzdbe krámy a on na mna vybafne ze som tehotná podla sona uz 6 tt.. Ale den predtym som si robila dva testy jeden Pepino druhy maybe baby a oba negatívne.. Robila som z ranného moču.. Nechapem..🤦‍♀️

kiki68
28. máj 2020

No stava sa 🤷‍♀️😀 bud rada, ze vybafol a neni to opacne.

mogaa
28. máj 2020

testy nie sú presné , ale sono neoklameš😀

helcanw
28. máj 2020

Ak si bábätko chcela tak to je predsa super sprava, ze aj napriek negatívnym testom si tehotná 😊 a keby si prišla skôr tak by pravdepodobne na sone nič nevidel 🤷 takto si si aspoň 100%ista 😊

smejko25
28. máj 2020

Ja som takisto mala prve testy negativne 🙂 ale po dalsich dnoch meskania uz silnela ciarka

evinka3007
28. máj 2020

Ako hovoria baby, testy nie su 100% a ked je nizka hladina HCG tak to test neukaze...no doktor to na sone uvidi hned 😊

pohodickasrandicka
28. máj 2020

mešká ti dva týždne, sono ráta týždne od posledného menzesu, teda 6.

autor
28. máj 2020

@pohodickasrandicka to chápem len nechapem tie negativne testy den predtym

pohodickasrandicka
28. máj 2020

boli zlé, nijaké nie sú stopercentné, sono je.

pohodickasrandicka
28. máj 2020

viac by som sa zaoberala témou chcem dieťa a témov " vyblafol" lebo s takým lekárom by som nechcela stráviť tehotenstvo.

autor
28. máj 2020

@pohodickasrandicka ale on to nevybafol nejak škaredo.. Prave naopak.. To len ja som tak debilne napísala

avotalip1156
28. máj 2020

Ahojte, mne 5 dní meškala menštruácia tak som si urobila test, prvá čiarka bola slabšia a druha silná. Takže som to brala že som asi tehotná. Volala som lekárke a tam mi povedali že si mám kúpiť vitamíny pre tehotne a o dva dni skúsiť opäť test. Dnes bolo o dva dni lenže keď som šla na vecko začala som krvácať, zľakla som sa. Rýchlo som si urobila ten test a už bola len jedna čiarka. Teraz cítim ako keby mi prišla normálna menštruácia. Stalo sa vám niekedy niečo podobné? Ďakujem 😥

autor
28. máj 2020

@avotalip1156 ano biochemicke tehotentvo to bolo

jaruska_12
28. máj 2020

Ja som už 44 deň cyklu menštruácia nikde testy negatívne ešte dnes skúsim jeden a uvidí sa ci cez víkend dorazí abo nie ak nie zájdem za Dr

jelka21
28. máj 2020

@avotalip1156 ano biochemické tehu...nieco nebolo v poriadku, tak to samo odislo.

dollyzv
29. máj 2020

A nebol tam ani náznak druhej čiarky alebo len nebola rovnako silná ako kontrolna? Pýtam sa to preto ,lebo už veľa báb tvrdilo že majú negatívne testy a podľa gyn sú tehotne a po doložené foto bol test pre ne negativny len preto že testovacia nebola rovnako silná ako kontrolná 🤔😊

autor
29. máj 2020

@dollyzv nie vôbec nic.. Uplne biele testy..pozerala som aj niekoľko hodin po a nič

jaruska_12
29. máj 2020

A máš pravidelný cyklus? Na ktory6den cyklu si bola u Dr ja som už 46 a ms nikde dnes kupujem ďalší test i keď som robila v pondelok a bol negatívny

autor
29. máj 2020

@jaruska_12 nemam pravidelny..ani som nikdy nemala

jaruska_12
29. máj 2020

To ani ja tak som zvedava ja som si robila ten digitálny a bol negatívny v pondelok

paloma10
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzankkaa1
31. máj 2020

Zaujímavé,pretože vždy je to naopak. Že test ukáže a utz ešte nie,lebo je to veľmi maličké. Ešte keby ti vzal krv na hcg popri tom utz,tak by si vedela lepšie...

jelka21
31. máj 2020

@paloma10 mne raz meskali asi 2mesiace, jednoducho anovulacny cyklus...vies s istotou, ze si mala ovulaciu?

paloma10
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolonakarol
26. jan 2022

@paloma10 ako si dopadla ? 🤪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre