Ahojte 🙂 Tak ja som dnes 42DC, čiže 6tt však? No, mám trochu žalúdok na vode, nič strašné.. Ale keď zacítim kávu, je mi riadne zle. A kolegyňa si ešte do nej pridá mlieko a vôňa kávy s teplým mliekom ma zabíja! 😀 Môj partner sa ma stále pýta, či je to OK, že negrckám od rána do večera 😕 😀 A keďže idem na krv až o 2 dni, sme tak trochu v strese...
@jankaexp každé tehotenstvo je iné, to nemôžeš takto brať, že necítim nevoľnosti niečo sa deje, teš sa a toto hoď za hlavu. Dokonca tá istá žena môže svoje tehotenstvá prežívať zakaždým inak, ako ja napr. 😉
Ahojte 🙂 Tak ja som dnes 42DC, čiže 6tt však? No, mám trochu žalúdok na vode, nič strašné.. Ale keď zacítim kávu, je mi riadne zle. A kolegyňa si ešte do nej pridá mlieko a vôňa kávy s teplým mliekom ma zabíja! 😀 Môj partner sa ma stále pýta, či je to OK, že negrckám od rána do večera 😕 😀
A keďže idem na krv až o 2 dni, sme tak trochu v strese...