Som v 6 týždni a zatiaľ som nepribrala. Je to normálne?

nika1082
5. jan 2013

Skôr som ešte schudla ale kilo, lebo mi je stále akosi zle a nechutí mi ani jesť. Má niekto takéto problémy ako ja? ☹

monda17
5. jan 2013

Ja som pribrala az v 5.mesiaci... Aby si este smutna nebola ked priberies 😀 😀

kkl82
5. jan 2013

mne jest chutilo, no napriek tomu som schudla asi 6kg predtym, nez som zacala zaciatkom 5. mesiaca priberat. bolo ale leto a mne hrozne chutilo ovocie (jedla som ho na tony, ale ako dezert za normalnym jedlom 😉). doktor mi vtedy vravel, ze je to ok, ze ma moze to ovocie precistovat a ak zena nie je vyslovene podvyzivena, par kg dole v prvych mesiacoch je ok. navyse tehotenstvo moze nastartovat rychlejsie spalovanie, kedze sa ta energia niekde v tele vyuziva. ak vsak mavas nevolnosti, tak ani nemozes cakat, ze budes hned priberat. az ti nevolnosti v druhom trimestri povolia, vtedy budes mat este furu casu priberat 😝

ivushka0209
6. jan 2013

na to aby si zacala priberat je este skoro .. ja som zacala priberat tak okolo 15 tyzdna

lubina
6. jan 2013

ja som v 6 tt ani nevedela, ze som tehotna, nie aby som pribrala 😀

lucinocka
6. jan 2013

A kolko by si chcela pribrat do 6 tyzdna :D ja som do tretieho mesiaca bola v minuse kvoli zvracaniu a pri porode som mala +4kg.. ved v 6 tyzdni ma babo niekolko gramov 😉

lusia222
6. jan 2013

jooj,to mas este velmi skoro na to aby si priberala.ja som nepribrala do tretieho mesiaca ani gram.a nakoniec som mala v poslednom mesiaci 12kg navyse 🙂

lucina7
8. jan 2013

ja som do 6 mesiaca iba chudla, tak mi bolo zle a nechutilo mi jesť a nakoniec som za posledné dva mesiace pribrala 20 kg ked som išla rodiť 😀

erika1111
8. jan 2013

je normalne ak si nepribrala ,neboj sa to este len pride
😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre