Som v 6 týždni a zatiaľ som nepribrala. Je to normálne?

nika1082
5. jan 2013

Skôr som ešte schudla ale kilo, lebo mi je stále akosi zle a nechutí mi ani jesť. Má niekto takéto problémy ako ja? ☹

katulka74
5. jan 2013

skoro kazda,skus si viac precitat na internete o zaciatkoch tehotenstva a priznakov 🙂

moon1979
5. jan 2013

a čo by si chcela pribrať, keď plod má ešte len pár milimetrov? 😀

xlucia
5. jan 2013

to je zlate takeho otazky. ja som v kazdom tehu prve tyzdne schudla min. 5 kilov. priberat zacnes najskor koncom prveho trimestra

anjelicek26
5. jan 2013

@nika1082 Plod ma asi dva gramy, kolko si chcela pribrat? Vela zien do polky tehu nic nepriberie, dokonca kvoli nevolnostiam schudne...

katren
5. jan 2013

ja som schudla za prve 3 mesiace 5 kg.....a kde je napisane, ze musis v tehotenstve pribrat????keby si napisala, ze si pribrala 10kg, tak je to problem, ale toto 😀 😀 😀 😀 😀

zuzi0911
5. jan 2013

To je uplne normalne.zacmes postupne priperat az od 3 mesiaca.aj yo ze si schudla nevadi.neboj yo dozenies 🙂

kbeata
5. jan 2013

tak ja som to dovtedy pocula len z rozpravania,pokial som nevidela nazivo,ako jedna znama pri otehotneni vazila cca 80 kg,a pri porode cca 60kg 😉 ,babo bolo asi 3-kilove,a tehotenstvo na nej nebolo vidiet 😉

reni1512
5. jan 2013

v prvom trimestri mozes dokonca schudnut... nicoho sa neobavaj, priberat este len zacnes 🙂

sssimi
5. jan 2013

Ja som mala v 28tt -2kg, Rodila som s +6kg

michaelamilan
5. jan 2013

neboj, tie kilá Ti neutečú........ja som dlllllllllho mala svoju váhu, a už mám na sebe nalepených 17,5kg a ver mi že by som sa určite lepšie cítila keby mám menej 🙂 Naštuduj si: http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=13 tam máš týždeň po týždni........

wewe22
5. jan 2013

neboj sa este mozes schudnut a lebo naopak budes mat s toho priberania este hlavu v smutku

renata5
5. jan 2013

ja som do 6mesiaca nepribrala ani deko a od6 do 9 18kg ha 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

malinkaaninka
5. jan 2013

potom sa ozvi na konci deviateho mesiaca,ked budeš mať 20-30 kg plus 😉

mia551
5. jan 2013

podla mna cela otazka je vymyslena. uzivatelka registrovana len dnes... hm... neverim, ze niekto normalny polozi takuto otazku.

danulicek
5. jan 2013

ja som v 6.mesiaci a nic som nepribrala, dokonca som schudla asi 3 kila. doktor uz ma pripomienky, ako on pribral viac cez sviatky ako ja od zaciatku tehu 😀 ale co chces priberat v 6. tyzdni, ked babatko ma len par gramov a tebe je zle? skor moze ist vaha dole.

kathy7337
5. jan 2013

Ja som v 20tt a este som -1 kg oproti tomu ked som otehotnela.

mnavik
5. jan 2013

Je to úplne normálne ja som až v 12 týždni začala priberať po 5 gramou,a malá mala 3200 g ked sa narodila

katka1981
5. jan 2013

neboj, nemas problemy 🙂 Tes sa, kludne mozes mat rovnaku vahu aj do 20.tt pokial miminko rastie ako ma, ty si kludne drz liniu. Ale normalne jedz, ziadne diety.

melanka21
5. jan 2013

Ja som do 20 tt nepribrala ani deko, dokonca som pochudla este, az po 20 tt sme sli z vahou hore , nie sice o vela ale aj tie 2,5 kilecka navyse za 4 tt su dost 🙂 takze je to ok 🙂

patris64
5. jan 2013

ahoj....ja som v 14tt a pribrala som iba 1kg

drobcek26l
5. jan 2013

No tak to vôbec nemaj strach. Ja som bola v 8 týždni a ani som nevedela že som tehotná a nie tak aby som pribrala. Do 20 týždňa som schudla 7 kg a priberať som začala až potom. opäť som tých 7 kg pribrala a na to ešte potom 3kg. No a po pôrode som bola opäť na svojej pôvodnej váhe ako pred pôrodom. No a maličký je krásny a zdravý - nič mu nechýba.

myer
5. jan 2013

ja som nepribrala do 4 mesiaca ...

monika291
5. jan 2013

Ja som dala dole 4kg 🙂 Ale,teraz je už fajn neboj kilečká pojdu hore 🙂

leanax
5. jan 2013

V 6 týždni veľa žien ešte ani nevie, že sú tehotné... niekedy ani na sone nevidno... Priberať začneš oveľa pozdejšie... keď začne bábo rásť 😀

1katkas
5. jan 2013

hned ako zostanes tehotna, tak nezacnes priberat 🙂 dokonca ja som este schudla 2 kg a to som za cele tehotenstvo ani raz nevracala

pimpulienka
5. jan 2013

V 1. trimestri som len chudla, lebo som mala celodenne nevolnosti, pribratie nehrozilo a za cele tehu som nabrala 7 kg

kikaneu
5. jan 2013

tak ja som tiež v šiestom týždni a pribrala som kilo....ale to bude tými Vianočnými pochúťkami 😉

karamel
5. jan 2013

je to uplne normalne🙂

lucina26
5. jan 2013

myslím, že na priberanie máš dosť času...ja som začala priberať niekde v polke 6.mesiaca...dovtedy sa namne ani bruško nedalo vidieť lebo som žiadne nemala...

stardust
5. jan 2013

neboj, este sa nabalis 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre