Som v 8. týždni a necítim žiadne príznaky tehotenstva

mirkaajanko
31. mar 2016

Ahojte, som v 8+2 a necítim na sebe nijaké zmeny, nie je mi vôbec zle, jem rovnako ako predtým, nemám nijaké chute, myslíte, že to v poriadku? Vôbec sa necítim tehotná.Ďalší termín mám u gynekologičky až o týždeň.

janickacrazy
31. mar 2016

jasné, že je to v poriadku, každá žena prežíva tehotenstvo inak, buď rada, že si v pohode, može sa to ešte zmeniť a ranné nevoľnosti nie sú bohviečo ti poviem, mne začali až okolo 3.mesiaca pri prvom tehu

mirkaajanko
autor
31. mar 2016

Tak to som rada, lebo je to naše vytúžené bábätko a mala som strach. To ti teda neskoro začali, ja som myslela, že ak neprídu do 3. mesiaca, tak už vôbec.

tobnuf
31. mar 2016

Boze ved to je tak strasne invidualne.. nemusite mat cele tehotenstve vobec ziadne priznaky a naopak mozte cele tehu prezvracat.. budte rada ze Vam nie je zle.. nic prijemne..

sabibi51
31. mar 2016

@mirkaajanko ja som zajtra 9tt tiez sa necitim byt tehotna sem tam ma napne ale nevraciam, hlava ma boli kazdy den, smadna som, mozno este bolesti brucha ale zeby som sa nejak extra tehotne citila nemozem povedat

misel0806
31. mar 2016

A preco by to nebolo v poriadku kazda sme indvi vindi a nie vsetky priznaky musis mat. Niekto obima zachodovu misu cele tehu niekto naopak nema ziadne chute nevadia mu vonie ani nic. Ja som naprr nevolnosti ani vracanie nemala😀

mirkaajanko
autor
31. mar 2016

Asi máme fakt šťastie.... 🙂 tie bolesti bruška mám sem-tam aj ja.... už nech nám narastie aspoň bruško, aby sme sa tak cítili 🙂

misel0806
31. mar 2016

@mirkaajanko no to mas stastie uzivaj si krasne zdrave tehulkovanie nech sa babenko v brusku pekne vivija😀

mirkaajanko
autor
31. mar 2016

@misel0806 Ďakujem krásne 🙂

2veronka7
31. mar 2016

@mirkaajanko ja som tak mala pri oboch. Bud rada... 🙂 uzivaj si to

dkethe
31. mar 2016

tak ked niekde citate, ze cim viac buduca mamina zvracia, tym viac sa fazulke dari , tak vam je divne ze ste bezpriznakova...

sabibi51
31. mar 2016

@dkethe no vsak toto ja som to tiez citala a ja mne dokopy nic neni tak na striedacku sa tomu tesim a na druhej strane som pokakana ze v utorok idem k lekarke a nieco nebude dobre no stresy proste furt 🙂

mirkaajanko
autor
31. mar 2016

@sabibi51 Preto som sa to pýtala aj ja, naposledy som bol v 6tt, to už mu bilo srdiečko...a mám ísť až o týždeň..bála som sa, že sa prestalo vyvíjať. Ale veľa žien tu píše, že je to normálne

petraarifin
31. mar 2016

@mirkaajanko ja som nemala ziadne priznaky do 10tt, potom som zacala neskutocne citit vsetko, vsetko mi smrdelo. Z toho 'smradu' ma zacalo napinat ale nikdy som nezvracala len teda napinalo v takych naj dnoch okolo 17 krat za minutu (ano pocitala som to)...nikdy mi z toho nebolo zle. Jedine co som mala uz od 7tt bola neskutocna unava. Dnes som 15tt+2, napina ma kazdy den este stale ale ustupuju v podstate vsetky priznaky, ktore som mala. Urcite by som sa neriadila tym, ze ak ti je velmi zle, babatko sa ma super, rastie...My sme na utz boli o vyse tyzdna vacsi (co by mne vychadzalo ze by som pocala mozno 3-4 dni po menzese ale robila som ovulcne testy a ovulaciu som mala az dva tyzdne po skonceni menzesu). Nepribrala som ani kilo, vlastne schudla 2, pretoze mam ten isty apetit ak nie mensi a babo si berie co potrebuje, hlavne energiu.
Riad sa svojim telom, hlavne necitaj vela a ked uz aj citas neber to moc vazne. Si len na zaciatku, este stale ta to moze chytit a drzat az do konca tehotenstva. Stresovat okolo toho tiez babatku neprospieva takze si to hlavne uzivaj.

sabibi51
31. mar 2016

@mirkaajanko ja sa tiez bojim ale nepripustam si zeby sa nieco zle stalo treba myslet pozitivne 🙂 a pravda je aj to ze nas to este moze chytit o par tyzdnov a budeme tu pisat ze jak nam je zle 🙂6

sabibi51
31. mar 2016

@petraarifin ja som tu citala take veci ze uz som aj plakat chcela ze take veci co by ma aji vo sne nenapadli ze aj to sa moze stat a fakt je blbost citat negativne veci netreba citat nic a hotovo.uzivajme si co mame 🙂

evittam
31. mar 2016

@sabibi51
@dkethe
@mirkaajanko Tak také kraviny, dievčatá, nečítajte. To ste kde čítali?!!!!! Ja mám za sebou dve tehu - ani pri jednom som nemala žiadne "príznaky" či ako to chcete nazvať a ani mi nebolo zle - a čudujte sa - mám dve zdravé a krásne deti. 😀 😀 😀 😀 Ale zase som sa dobre pobavila. 😉

sabibi51
31. mar 2016

@evittam tak ja som to vsetko tu citala na MK a tak sama za seba hovorim ze mne to zle padne take nieco precitat lebo ja cakam prve mimi a vsetko je premna nove tak sa prirodzene obavam o mimi ked precit nejake zle skusenosti ja nemam sajnu jake veci cakaju na tehotnu zenu mne mna je to novinka inak to bere ze na co uz ma dve deticky a inak ta ktora je na zaciatku prveho tehotenstva a este sa ledva stihla spamatat z dvoch ciarok na teste 🙂

dkethe
31. mar 2016

@evittam sak na mk :D :D
zas treba uznat, ze ak baba zvracia kazdu hodinu, tak aspon takato utecha pomoze...

@sabibi51 inac ja tiez prve a suhlasim so vsetkym co si napisala 🙂
aj ked som len siesty tyzden, tak ktovie co ma este pochyti za chute nechute...

bonaqa2013
31. mar 2016

pri 3 tehu som prišla ku gyn s tým, že mi mešká menzes, ale nič iné... po vyšetrení mi povedala, že som v 14tt, sono v ten deň ukázalo 15tt..... dcéra chodí do 2 tr. ZŠ. Stáva sa...

evittam
1. apr 2016

@sabibi51 Ako som už napísala - nečítať. Ja som pri prvom tehu ani netušila, že nejaký MK existuje, nečítala som žiadne rady typu - čo môžem jesť, čo mám robiť a podobne. Jediné čo som si pozerala bolo vývin plodu podľa týždňov tehu, to bolo všetko. A nemala som aspoň žiadny stres a pochybnosti... 😉 Ani ja som nemala "šajnu" čo ma čaká a tu som a aj moje deti. Zbytočne sa stresuješ - uvidíš postupne čo ťa čaká a čo prináša tehotenstvo....

alexandra206
1. apr 2016

ahoj sa len teš ze ti není zle koľko báb by všetko dali za to

janickacrazy
1. apr 2016

@mirkaajanko no to som si aj ja myslela a rýchlo som sa z toho prebrala 😀 takisto káva mi začala vadiť až v nejakom 4.mes. dovtedy v pohode, ved uvidíš ako bude, ešte može prísť všeličo 😉

uzanka16
1. apr 2016

mne sa tie zmeny spustili az v 12. tyzdni, este som si vravela jooj ako fajne mozno budem patrit medzi tie co nebudu mat ziadne problemy

vonava007
1. apr 2016

@mirkaajanko jasné,ja som takto prežila obidve tehotenstva🙂 nebyť brucha ani neviem že som v tom🙂🙂🙂

werci
1. apr 2016

ja som tiez nemala ziadne priznaky, len tusaky a pozitivne testy. Ziadne chute, bolesti, nevolnosti. Uzivaj si, ze si v pohode, nie kazda ma to stastie...

2nika47
1. apr 2016

Ahoj.. Vobec sa tým netrap.. Ja som v 17tt a nikdy som nemala žiaden príznak .. Ani chute, ani zvracanie ani nic podobné.. Tiež som sa bála že niečo je zle.. Doteraz som nemala jediný príznak a zatiaľ je všetko v poriadku.. Keby mi nevynechala ms nikdy by ma ani nenapadlo že môžem byť tehotná 🙂

dkethe
1. apr 2016

super tema a pozitivne odpovede, dakujeme baby 🙂))

zuzkavladko
1. apr 2016

Mne keby nerastlo brusko a keby v 23. tyzdni nezacalo babo kopat, netusim ze som tehotna. Nebolo mi voooooobec nic, dokonca som len minimalne pribrala a z porodnice som odchadzala lahsia ako pred tehotenstvom 😀 ziadne chute, ci nechute, ziadne nevolnosti. Uzivaj si to ze ti nic nie je a nestresuj 😉

mirkaajanko
autor
2. apr 2016

Dakujem baby za reakcie a skusenosti,naozaj som mala obavy,ale teraz uz vobec ;)

vewi9
10. apr 2016

Ahoj som v 9 tt 🙂 nemám žiadne priznaky okrem boľavych pŕs ...v 7 tt som bola na vyšetrenie a srdiečko pekne pracovalo 🙂
Včera v noci som mala žaludočne kŕče dosť silne ale potom zase nic....okrem toho vôbec nič ;) myslime pozitívne a už sa tešme že sa to podarilo a všetko bude v poriadku 🙂 presne toto mi aj moj doktor poradil 🙂 takže sa tešime na novembrovú bábiku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre