Špinenie napriek Dupfastonu

balada6
28. okt 2013

Ktore mate skusenosti so spinenim aj napriek bratiu dufpastonu?? pravidelne kazde dva dni som chodila k lekarke,hodnoty pekne stupaju,ale to spinenie ni e anie ustupit,,,raz ho mam, inokedy vobec,,,,, a potom sa zase ukaze,,,hnede spinenie,,nie cerstva krv,,,:((((

afrika
18. feb 2014

@lagunasa ja som takto špinila od cca 6 do 9 tt.. boli to hnusné stresy.... držkám pršteky 🙂 🙂

borkavan
24. feb 2014

@adrrikaa ahoj písala si tu dávnejšie. chcem sa ťa opýtať, že ako dlho si špinila? ja som si našla tiež hnedú krv, dnes mi dr. potvrdil, že bábo žije a aj srdiečko bilo. som 6w+3. ale som doma. vôbec ma neposlal do nemocnice. neviem čo mám robiť. no asi nič, len ležať. mám aj dufaston a jem vela vitamínu C aby sa mi to krvácanie zastavilo.

borkavan
24. feb 2014

@afrika ahoj, to tak dlho si špinila? a vela? alebo na toaleťáku? viem, že len klud mi ostavá. však som aj akosi divne kludna. tak dúfam, že pokiaľ je bábo zdravé, tak vydrží vo mne.

afrika
25. feb 2014

@borkavan špinila som od cca 6 do 9 tt - medzitím bolo pár dni keď nee a potom zas.. vždy keď som išla na WC, tak som to mala + niekedy aj len tak.. celú dobu som ležkala.. držkaj sa 🙂

zabka79
3. mar 2014

@katka357 ahojky, čítala som si tvoj starší príspevok o špinení, ja špiním viac ako 6 týždňov, nemá to proste koniec. Bábätku sa darí, ale stále mám strach. Ty si špiniť prestala? a kedy?

janka1989ya
5. mar 2014

@balada6 ahoj , ja mám to isté včera večer /priateľ ma robil rukou -ani sex nebo/ som začala krvácať ,a ráno už iba špinenie.
Tak som išla radšej ku gynekologičke tiež mi dala duphaston 2/denne a ascorutin 3/denne inak všetko s bábätkom v poriadku vraj aj veľkosť aj srdiečko Nám bije som v 10+2 odporučila mi kľudový režim ..ty si na PN ,alebo chodíš do práce ?Držím ti palce

adrrikaa
5. mar 2014

@borkavan ahoj...prepáč, nemala som čas tu byť, lebo mám veľa povinností...ja som špinila dva dni, dal mi na to tabletky na vkladanie a prešlo to...brala som ich až do konca prvého trimestra, tiež som neležala, lebo povedal, že je všetko o.k. a srdiečko bilo...teraz som už v 23tt 🙂 tak držím palčeky, nech je všetko o.k.

balada6
autor
7. mar 2014

@janka1989ya do prace chodim, ale o chvilu idem na pn,,,,,

janka1989ya
8. mar 2014

@adrrikaa aj Nám srdiečko bilo ,o všetko bolo v poriadku ..dúúfam ,že sa to liekmi upraví a bude všetko v poriadku 🙂

obicamte1
11. mar 2014

ahojte do koľkého týždňa ste užívali Duphaston?

adrrikaa
16. mar 2014

Ja so uzivala Utrogestan od 6tt do 12tt

lucika7682
25. mar 2014

Ahojte dievcata, stalo sa vam niekedy, ze sa vam pustila aj krv?...tiez sem tam spinim, som v 7 tt a dnes, ked som bola na vecku, tak som mala krv na papieri...volala som doktorovi a vraj mam uzivat duphaston, vcera mi ho predpisal a kludovy rezim, mam sa ohlasit vo stvrtok...hned som si ten duphaston nasadila, ake su to nervy...☹...

janesa1984
25. mar 2014

@lucika7682 okamzite by som isla lekarovi !! On vie cez telefon skontrolovat ci je babo v poriadku?? Och, kolka nezodpovednost

adrrikaa
26. mar 2014

no ja som na papieri nemala krv nikdy, len som špinila a videla som to na slipovej vložke...tiež by som hned išla k lekárovi...radšej 3 krát zbytočne, ako raz neskoro...ale mám kamarátku, ktorá špinila 5 týždnov a je všetko v poriadku, takže je to individuálne...a musíš veriť, že je všetko v poriadku a ver, že bude 🙂 držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre