Srdiečko ešte nie je vidieť na sone, 7tt?

rocherre
4. jan 2019

Ahojte baby, mám potvrdené tehu, ale som ž toho zmätena. Dnes som bola u dr a podľa poslednej menstruacie by som mala byť v 7tt+1. Dr však nevidela srdiečko. Vravela ze som mohla otehotniet neskôr, tak som možno v 4tt alebo 5tt a že mám prísť o týždeň. Na sone drobec meria 0,19 cm. Tehotensky test mi ukázal že som tehu už pred 3 týždňami. Máte niekto skúsenosti? Ďakujem za pochopenie

pininka
4. jan 2019

@rocherre mne ukázalo až okolo 8tt, takže kľud,neboj bude to v pohode.

rocherre
autor
4. jan 2019

@pininka ďakujem. Podľa menzesu posledného som v 8tt. No uvidím o týždeň.

chcemradu
4. jan 2019

@rocherre mne pri 1.tehu bolo vidno v 6tt vitalny plod, druhe tiez. Tretie v 6tt videl len gestacny vak a v 7tt potvrdil ma. Teraz som tehotna podla výpočtov v 7tt ale idem az 8.1 na vyšetrenie.

rocherre
autor
5. jan 2019

Doteraz som mala aj velí citlivé a zväčšenie prsia, ale posledné tri dni to prešlo. Aj zle mi bývalo, a tiež tak tri dni sa cítim normálne. V podrusku ma neboli, ani nemám spinenie. Neviem ako vydržím do piatku, kedy mám ísť na ďalšiu kontrolu. :(((

bobricek1979
5. jan 2019

@rocherre a testy si robíš?

pininka
5. jan 2019

@rocherre to ešte nemusí nič znamenať, každému je zle alebo nieje zle inú dobu. Držím ti palce aby to dopadlo dobre.

bobricek1979
5. jan 2019

@rocherre a nestresuj bude to oki to že ti niehe zle ešte nič neznamená

rocherre
autor
5. jan 2019

Ďakujem🙂 okrem tehotenskeho testu ešte žiadne iné neboli treba. Prvý krát mi dr potvrdil že som tehu , ale povedal že je ešte maličké, tak sa mám objednať o dva týždne. No a to bolo včera, viac než dva týždne, to mi povedala dr že nepočuje srdiečko. Takže zas o týždeň. Testy robia asi až potom. Zatiaľ mi nebrala ani krv.

rocherre
autor
11. jan 2019

Tak som bola u dr znovu a stále nevidí srdiečko. Povedala mi že som 6tt+1. V utorok ma pozrie ešte raz a keď nič, mám rovno ostať na potrat😪😪😪😪

bobricek1979
11. jan 2019

@rocherre ešte tam nádej je niekomu sa ukazuje srdiečko aj po 7 až 8tt kľud buď v pokoji

rocherre
autor
11. jan 2019

@bobricek1979 doktorka sa tvárila že je veľmi mal a šanca. Bola som aj u iného lekára aby mi to potvrdil, a povedal že na 99 % je koniec

bobricek1979
11. jan 2019

@rocherre tak to ma mrzí neboj dočkáš sa babetka uvidíš

rocherre
autor
12. jan 2019

@bobricek1979 Ďakujem

aviska
29. jan 2019

@rocherre ahoj ako to nakoniec dopadlo. Ja som na tom podobne 6tt+3 a srdiečko dnes nebolo a plod velmi malinky

rocherre
autor
29. jan 2019

@aviska ahoj, no nedopadlo to dobre. Musela som ísť na kyret. Už sú to dva týždne. A čo povedal tebe doktor? Chce ešte počkať? Veľa žien ma skúsenosť že v 6tt este nebolo vidieť srdiečko, aj že bol plod maličký. Ešte nezúfaj, daj tomu čas. Ja som dúfala do posledného momentu. Čo hovoril doktor?

rocherre
autor
4. feb 2019

@aviska aho, tak ako sa máš? Dúfam že všetko vporiadku 🙂

aviska
4. feb 2019

@rocherre Dakujem krasne za opýtanie. zatial neviem, netrpezlivo cakam na 12.2 kde ma objednal na kontrolu vitality, inak vsetko v poriadku len ma furt nieco pichá v podbrušku 🙂

rocherre
autor
5. feb 2019

@aviska Tak držím silno všetky palce 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre